Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3245. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
69.685
Cevap
2.047
Favori
8.314.107
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32433244324532463247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yaz için erkek parfümü olarak aşağıdakiler içinden tercih yapacağım. bir sıralama yapabilir misiniz kalıcılık, koku vb.. olarak. içlerinde yada liste dışı bu çok farklı kesinlikle denemeniz gerek diyebilieceğiniz var mı

1-LIGHT BLUE INTENSE MEN

2-CRUSH VIRGIN

3-NARCOTIC VOYAJ

4-CRUSH AFLORE

5-AKKO AQVA [AQV]

ayrıca dört mevsim için çiçeksi kokuların ağırlıklı olduğu bayan parfümü önerisi verir misiniz

@EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 3 Haziran 2022; 12:35:19 >
  • Balo için fazla ağır olmayan, maskülenite kokan parfüm önerileriniz var mı? Invictus uygun olur mu?

Halihazırda Aventus kullanıyorum

• https://www.fragrantica.com/perfume/Burberry/Burberry-Men-817.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

burberry'nin klasik kokusunu arıyorum. burberry classic (brb)'i mi sepete atmalıyım Eser hocam? @EserKozmetik

• Yılbaşındaki kış parfümü siparişlerimden sonra yaz parfümleri için de 5 adet ürün siparişi oluşturdum. Burberry Classic ve Burberry Hero testerı elinizde bulunuyorsa gönderirseniz memnun kalırım. :)

Sipariş No: 9118935648

@EserKozmetik

• Tester nedir şuan.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar selamlar, tutaste'nin "orijinaline benzerlik" açısından en başarılı bulduğunuz parfümleri neler acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bugün itibarı ile THE BEST ürünü..
  • Dolce & Gabbana – K By [DGK]

Ürünü sonradan çıkan Dgk Eau de parfum olarak devam edeceğiz arkadaşlar. Bir birine çok yakın olduğu için hem o hem bu olarak devam etmek istemedim. DGK artık 2020 yılında cıkan EDP versiyonudur. Ürün biraz daha güzel çalışılmış, koku olarak pek bir fark yok. Sivri kısımlar törpülenmiş gibi sadece.

Selamlar.
  • Fmbozdag F kullanıcısına yanıt

envey kalıcılık iyi yayılımıda fena gelmedi bana göre hoş parfüm bahartlı ama ağır değil, performans istiyorsan sea send süper atom tabiri caizse geçen düğüne giderken kullandım fazla sıkmışım dolmuştakiler etkilendi şöför arkadaşımdı camları açtı ne sıktın sen böyle dedi anladım ki bu parfümü fazla sıkmayacaksın iki fıs bile fazla gibi şu an kullandığım zaman havaya sıkıp içinden geçiyorum birde klasik olacak invectus onyx collector performansı iyi geldi önceki siparişte arkadaşa aldık beğendi

• Eser hocam hafta boyunca the best'mi olacak tester pazartesi salı gibi siparişim olacak ondada the best olurmu acaba tester.

• erdem baskı m. kullanıcısına yanıt
    Yeter hocam önümüzdeki cumaya kadar gider sanırım 700 adet dolduruldu. Bitene kadar artık.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

ben yeniyim de konuda hocam 2-3 gün önce sipariş vermiştim kargoda şu an, sipariş veren herkese tester ürün mü gönderiyorsunuz doğru mu anladım

• Noira kullanıcısına yanıt

evet hocam o sırada hangi parfümü tester olarak doldurmuşsa bi süre onu parfüm alanlara gönderiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cbklqn -- 4 Haziran 2022; 15:20:56 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim

• Gardrops adım: efe3441

• quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Rifle

Bu mesaj silindi.
    Elysiumun açılışı kokladığım en iyi koku ama devamı çok sıradan geldi,mmo öneririm onun yerine

Ysl y de çok hoş koku ayrıca

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 9148657932 siparişi geçtim.

Dönem dönem sürekli parfüm alıyorum ama her seferinde aklımdan geçen tek şey keşke tester ürünleri de ayrı şekilde satsanız.5-10 liraya satılsa herkes kazanmış olur diye düşünüyorum.

• Geçen yaz kullandığım Armani Cedre ye başladım yine. Kalıcılık ve koku çok iyi. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noira kullanıcısına yanıt

2 Adet ve üzerinde olan siparişlerde tester geliyor yanılmıyorsam.

• Mezuniyet gecesi için maskülen, çekici koku tavsiyelerinize açığım. Eğer uygun düşerse elimde halihazırda bulunan Aventus'u kullanmayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 32433244324532463247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.