Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3243. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (9 Mobil) - 4 Masaüstü9 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32413242324332443245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Temmuz'a kadar artış düşünmüyorum. Temmuzdaki kur ve genel piyasadaki yeni fiyatlandırmalara göre tekrar oturur bakarız.

Öneri isteyen güzel dostlarım maalesef ben öneri yapamıyorum. Bu yüzden mesajlarınızı atlıyorum kusuruma bakmayın lütfen.

Kargo firması kargo bedelini 15 tl den 24.5 tl ye çıkardı. bu yüzden MNG kargo ile görüşüyorum. Kargoya MNG ile devam edebiliriz. Bilgisini buradan ileteceğim. Yine de her türlü kargo bedelimiz 15 ten 20 ye çıkacak. Kargo ücretsiz de 250 ve üzeri olarak düzenlenebilir. Buradan tekrar bilgilendirme yapacağım kargo için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 1 Haziran 2022; 11:46:24 >
  • Ocean leather hakkında yorum yapabilecek var mı? Gionun açılışını sevmiyorum ama geri kalan kısmıyla aram iyi. Bu ikisinin arasındaki benzer yönleri ve kokuları yorumlayabilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal Silver Mountain Water ile prive Silvered’ı karşılaştırabilecek olan var mı? Aradaki kalite farkı ne derece merak ediyorum.

• @EserKozmetik Hocam 2643498575 sipariş numarası, hayırlı işler...

• Mr.Pacino kullanıcısına yanıt

Prive Silver Mountain Water'ı aldım ve kullandım. Koku hoş ve gerçekten niş kokuyor esansının kaliteli bir esans olduğunu direkt belli ediyor, normal silverı denemedim mukayese edemem fakat prive kalite kokuyor. Nirvanayı da kullanmış biri olarak kalıcılık performansının nirvanadan daha fazla olduğunu söyleyebilirim ama çok mu fazla, maalesef değil. 3-4 saat belli ediyor kendisini ardından yakınınıza gelen kişi tarafından fark edilebiliyor.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Bu güne kadar gördüğüm en şık Tutaste şişesi olmuş Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• :) 10 12 haziran gibi hazır olur hocam.

buyukbang

Abi elime alıp canlı gördüğüm neredeyse tüm niş şişelerden şık duruyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

:) 10 12 haziran gibi hazır olur hocam.

buyukbang

Abi elime alıp canlı gördüğüm neredeyse tüm niş şişelerden şık duruyor :)
    Böyle şişe tasarımları daha fazla gelsin ya,çok şık olmuş ve hediyelik olarak daha iyi oluyorlar

İhtiyacım yok ama sırf şişe için alırım ileride,boş şişe satılsa yine alırım diğerlerini doldururum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schmeiblak -- 1 Haziran 2022; 15:10:43 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çok kalıcı bir parfüm tavsiye edermisiniz

• schmeiblak S kullanıcısına yanıt
    Değecek kokular olursa yaparız hocam. Simdilik tek ürün olarak devam :)

Şişe kadife kaplamadır.

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 1 Haziran 2022; 15:19:15 >
  • -QSS- - kullanıcısına yanıt
    Ocean leather ben aldım. Yazlık freş yapıda ama alttan deriyi de veriyor. Yaz akşamlarına uygun buldum, etrafımda deneyenler pek beğenmediler, ben orta karar buldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nirvana, sea sand , ojm , bmw , cpp satılıktır ilgilenenler mesaj atabilirler .

• Cutrera kullanıcısına yanıt
    Baharat, tatlı, meyveli, ağır kokular; fresh, taze ve hafif kokulara nazaran her zaman daha güclü ve gür olurlar. Seçimlerinizi bu yönde yaparsanız memnun kalırsınız. ÇOK KALICI sorusuna öneri ile parfüm alırsanız pişman olursunuz. Arastırıp zevkinize uygun kokular seçmeye calısın. Tiziana terenzi kokuları önerebilirim

Eser kolay gelsin, bu haftanın tester ürünü hangisi acaba? Bu akşam bi sipariş vericem de pişti olmayalım. Hayırlı işler!

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Ysl l'homme le parfum. bir iki gün daha gider sanırım. Ondan sonra THE BEST olan ürünü dagıtmaya baslayacağız.
  • Siparişim geldi ama testerin birinin yarısı tüm parfüm kutularına dökülmüş. Tuscan Leather da biraz dökülüp eksilmiş. Üzüldüm ama yapacak bir şey yok sanırım bu dökülmelere.

• Sniper Rifle kullanıcısına yanıt
    Hocam tuscan dediginiz sise ürün sanırım. Onun bir gorseli I whatsapptan iletir misiniz

Sırf şişe satar bu kokuyu benden söylemesi:) 15 ml alıp denemek istiyordum kokuyu bilmediğim için ama 50 ml alasım geldi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Şimdi bakabildim whatsapp'a yazmayın demişsiniz buraya atayım. Sadece bunun metal kısmı oynuyor 10 parfüm içinde. Sürekli sızdırma durumu olabilir mi?

• Sniper Rifle kullanıcısına yanıt
    Yok hocam akmaz bu. Akmışa benzemiyor. Yine de takip eder yazarsınız bana. Oynuyor dediğiniz kısım boyundaki bilezik kapağı tutması için içinde sıkılı olan kısımdan bagımsızdır. Whattapp dan yazın demiştim aslında :)
  • 
Sayfa: önceki 32413242324332443245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.