Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (324. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
28 Misafir (11 Mobil) - 17 Masaüstü11 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.490
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okis kullanıcısına yanıt
    O cool watere cok fazla benzediği için düşünmüyorum. GiT gibi bir kokuya bu ne böyle traş kolonyası gibi diyeceklerinden çok eminim. o yüzden listeme eklemeyeceğim :)
  • Hocam dior 32 yi bir yapsan hocam ahh süper bir koku
  • Eser beyi daha önce görmüş fakat çok standart parfümleri sattığı için alışveriş yapmamıştım . Ancak piyasa olmayan önemli kokuları listesine ekleyince artık deneyelim dedim. Costume national homme ve lalique encre noire ile ilk siparişlerimi vermiştim. Bugün elime geçti parfümler. Öncelikle costume national homme denedim ve gerçekten sağlam bir iş çıkarılmış. Koku hoş, yağlılık hissi olmaması güzel. Tarçın karanfil güzel kambinasyon olmuş. Elmalı turta tatlılığı var sanki. Ancak serin güzel baharatlar çok güzel dengelemiş. Tatlı parfümlerden çok haz etmeyen beni bile tatmin etti. 50-60 şişe parfümüm var cm homme kışlık kokularda liste başlarımdan oldu. Diğer kokum ise lalique gerçekten çok farklı ve hoş bir koku. Adı gibi mürekkebi andırıyor ancak mürekkep diyince aklınıza acı bir koku gelmesin. Vetiverin verdiği o temizlik hissini rahatlıkla hissediyorsunuz. Sanki gece bir ormanda özellikle damla sakızı ağaçlarının olduğu bir ortamda yağan yağmur sonrası oluşan nemli hava gibi bir his verdi bana. Biraz ilginç belki ama aynen böyle oldu. Parfüm son notalarında biraz tatlılaşıyor. İlk açılışı ve ortalarına doğru çok hoşuma gitti. Baharlık kokularım arasında liste başlarında kendine yer buldu. Tester olarak gelen givenchy pi'yi de beğendim orjinalini biliyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Karamel ve çikolatalı güzel bir kokudur. Benim gibi sıradan kokulardan sıkılmış arkadaşlar için bu tarz parfümlerin listeye girmesi çok iyi oldu. Aman Eser bey bunları kaldırmayı falan sakın düşünme derim. Hatta nadide başka güzel parçalarıda ekleyebilirsin :) oud temalı bir koku yok mesala. YSL m7 oud absolute'yi öneririm sana oud herkesin beğenmeyeceği bir tema ancak ysl m7 oud genele daha çok hitap edecek ılık tatlımsı bir koku. He birde yaz için dior homme cologne olsa, biraz daha maskülen kokulardan aramis tuscany, loewe esancia harika olabilir :)
    Dostça bir önerim ise bu güzel kaliteye daha güzel şişeler olmalıydı. Kesinlikle şişelerde daha şık bir tasarıma gitmelisin diye düşünüyorum. Birde paket alımlarda yolladığın testerları keşke biz seçebilsek. Havalar biraz ısınınca yeni alışverişler de görüşürüz inşallah. Hayırlı forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delfino3 -- 25 Mart 2015; 18:38:36 >
  • parfümlerim bugün geldi özellikle 212 vip yi çok beğendim çok etkileyici güzel bi koku bunun yanında jil sander sun de çok hoş ilk 5-10 dakika çok iyi değil ama sonra baya iyi
    donna karen be delicious u anneme almıştım çok beğendi zaten bir arkadaşı kullanıyormuş çok hoşuna gitti
    bvlqari aqua marine pek hoşuma gitmedi kör alıma uygun değil bence.
  • 8 adet daha aldık, buyrun efendim

Gucci Envy

Abercrombie & Fitch Fierce

Gucci Guilty intense

Jil Sander Sun

Rochas Man

Paco Rabanne - One Million

Paco Rabanne - iNViCTUS

Hugo Boss - Boss (Vanilyalı)
  • Hocam 2 adet şipariş verdim. Mesaj ile ilettim sanalpazardan.
    Armani Gio
    İnvictus
  • Kesenize bereket arkadaşlar çok teşekkür ederim.

Pc e geçince bugünkü kodları vereceğim.
  • Merhaba Eser bey,

Liste aşağıdaki gibidir.. Sanalpazar üzerinden ilk siparişimi verdim ödemeyi yaptım listeyi ordan da gönderdim.

Armani Acqua Di Gio (2 Adet)
    Paco Rabanne - iNViCTUS (2 Adet)
    Bvlgari Aqua Marine (2 Adet)
    Carolina Herrera 212 MEN (1 Adet)
    Dolce & Gabbana - Light Blue (1 Adet)

İyi Çalışmalar..
  • onuremre1 kullanıcısına yanıt
    Kesenize bereket hocam çok teşekkür ederim.

24 mart mng kargo takip kodlarınız.

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

GE427536 24/03/2015 ENES Z A
    GE428066 24/03/2015 HASAN S
    GE428427 24/03/2015 ALPER S Ş
    GE429096 24/03/2015 ÜMİT Ç
    GE429909 24/03/2015 BERRİN T M
    GE430263 24/03/2015 KEREM K
    GE430935 24/03/2015 SERKAN B
    GE431382 24/03/2015 YASİN A
    GE433455 24/03/2015 AYHAN U
    GE439901 24/03/2015 FATİH Ö
    GE440757 24/03/2015 FIRAT Ö A
    GE441289 24/03/2015 UĞUR Ç
    GE441879 24/03/2015 FIRAT C

Sevgi ve selamlar ile..
  • costume national-homme
    invictus
    212 vip
    only the brave
    bunlar elinizde varmi hocam ona gore aksam siparis edicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gıcık adam kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam hepsi mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    santal yazlık sayılmaz pek , kenzo power tavsıye ederım bu arada yaz için,bılenler alsın yok satar,hocam pm atıyorum ayrıca

edit : frederic malle serilerinide mutlaka araştırın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redkiwi -- 25 Mart 2015; 10:14:32 >
  • redkiwi kullanıcısına yanıt
    F.Malle nin hiç bir ürünü yok hocam maalesef :(
  • Eser bey ürün şimdi elime ulaştı.Çok güzel koku.Teşekkür ediyorum.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Eser Bey,

İlk siparşimde kesinlike olacak Millesime İmperial, arkadaşlar henüz kokuyu bilmediğinden çekingen davranmıyor. Bunu kullanıp beğenmeyen birine rastlamadım ben
  • 1 şişe testerini dagıttım bu hafta. 2 kişi dönüş yaptı beğenmişler. yarın da bunu dağıtalım bakalım :)
  • evet eser bey gönderin
  • khanil kullanıcısına yanıt
    Gucci guilty intense Stok güncellendi.

Burberry My Burberry YENİ. (Bayan) Bayanda kör alım yapacaklar için ilk önerimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 25 Mart 2015; 13:50:51 >
  • Creed Millesime Imperial
    Creed parfgüm evinin sıradan bir parfümü bence green ırısh tweed benziyor creed abartılmış ürünlerinden
    alacak arkadaşlar unisex seviyorsa alsın bence sıradan turunçgil meyve parfümü
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.