Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (320. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Overlord06 , haqoco
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
69.683
Cevap
2.047
Favori
8.313.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önce alışverişim oldu. Memnun kaldım.
    Bunlardan elinde olmayan veya delux olanları hangileri:

Layd Million- bayan
    Paris Hilton- bayan
    Calvin Klein - Euphoria - bayan

212 vip erkek
  • temmuz6 kullanıcısına yanıt
    Delüx yok hocam listenizde. Vip yok. O da bugün geliyor. Siparişinizi geçebilirsiniz hocam.
  • Creed Aventus 50 ml
    Creed - Millesime imperial 50 ml
    Chanel Mademoiselle 50 ml
    Bvlgari Crystal 50 ml

siparis verildi delux fark odendi kargo bekleniyor
  • şu parfümü sat kardeşim. söz bana sipariş göndermekten bıkacaksın :)
    http://www.boyner.com.tr/urun/versace-eros-edt-100ml-parfum-971306-517764414-100000321-400103.html
  • muxo kullanıcısına yanıt
    10 güne kalmaz geliyor hocam Eros :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 18 Mart 2015; 22:17:46 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    oyyyy süper haber. geldigi an stok yapacağım :)
  • merhaba eser hocam..kendim icin Sculpture ve invictus arkadaşım icin ise boss vanilyali ve spicebomb almistim..parfümleri hakkinda hic bir bilgim yoktu tamamen kor alim yapmistim..Sculpture parfümünü cok begendim hatta arkadaslar isim olarak bildiler ve bire bir dediler :) invictus degisik geldi bana cok fazla kokusunu sevemedim..ayrica spicebomb ve hediye olarak gonderdiginiz t.f. moss breches bana cok fazla baharatli ve agir geldi..hugo boss vanilyaliya ise bayildim..kendime almadigima pisman oldum..hatta diger ev arkadasimda cok begendi..o yuzden o ve ben tekrar paket 2 siparisi vernek istiyoruz..
    ama boss vanilyalinin cumartesiye kadar stokta olmamasi bizi üzdü. .arkadas pazartesi memlekete gidecekmis nisanlisina da hediye almak istiyormus bir tane bayan parfum o yuzden kesin olarak stoklara cumartesi veya daha erken girer mi ve cumartesi gunu kargo yapabilir misin (pazartesi ankarada olur o zamn galiba)?
    butun gun butun yazilan yorumlari okumaya calistim..okudukca da kafam karisti aslibda..boss vanilyanin yaninda disel yumruk, armani gio, rochas, ultimarine parfumlerinden hangisini alacagima karar veremedim bir turlu..yukaridaki bahsettigim begenilerimle paralel olarak siz ne onerirsiniz eser bey (27 yadindayim)?
    ayrica tekrar kucuk hediye gondermeyi dusunurseniz siparislerimin dışında olarak ancak yukardakilerden birtanesi olark gonderirseniz cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karacanabdullah K kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba. Bunları mi alayım dediğiniz ürünler çok gidenler. Kör alıma uygunlar. Invictus ta öyleydi gerçi :) bildiginiz kokuları almak bilmediğinizi almaktan iyidir hocam. Cumartesi gönderdiğimiz kargo pazartesi ulaşır. Daha erken gelirse haberdar ederim ama zannetmiyorum hocam çok Üzgünüm :(

• hocam

By Kilian – Incense Oud veya
    Bond No. 9 New York Oud

satmayı düşünüyormusunuz
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam maalesef düşünmüyorum

Edit: Daha fazla niş ürün istemiyorum hocam inanın sorun oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 19 Mart 2015; 1:49:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Merhaba hocam maalesef düşünmüyorum

Edit: Daha fazla niş ürün istemiyorum hocam inanın sorun oluyor.

peki hocam bu parfumlere en yakin olan nedir sattiklariniz icinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Pm attım hocm
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Pm attım hocm

sağolun hocam. listemi hazirlayinca size donecegim ins

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joop Jump stoklara gelirse haberim olsun abim
  • Yine Kaliteyi yaşadık Kokular Mükemmel

Sorun yaşadım Ödemede son derece anlayışlı davrandı .

Teşekkürler tekrardan

• eser abimden invictus sipariş etmiştim bugün teslim aldım. öğlen 2.30 gibi kazağıma 2 fıs sıktım yeni eve geldim hala buram buram koku burnuma geliyordu. ayrıca üstümdeki kazağı değiştirdikten sonra bile kokuyu hala alabiliyordum gerçekten çok memnun kaldım.ilk siparişimdi bundan sonra eser abiden başka yerden parfüm almayı düşünmüyorum açıkçası
  • sanalpazardan 4 adet sipariş verdim
    jil sander sun
    dkny be delicious
    212 vip men
    aqua marine
    daha önceden 212 sexy men almıştım çok beğenmiştim inşallah bunlarıda beğenirim
  • Evet arkadaşlar costume national homme teslim aldım yorumum gayet başarılı zaten bu kokuyu tekin acarda denedıgımdede tek düze değişmeyen bir çizgisi oldugunu bılıyordum ama kör alışa gayet uygun bir parfüm bence yani genç yaşlı farketmez herkesin sevebileceği sempatik bir koku yakın hissedildiğinde ise ''lüks elegant ve bence kalite '' hissettim.bana biraz pudramsı esintilerde geldi ki buda parfümn unisex kullanıma açık oldugunun gostergesi tabiki erkeklere daha çok yatkın.Sample tester olarak eser hocamın gönderdiği ''issey blue'' ise malesef tam bir hayal kırıklığı etkisi yaptı bende onuda denedim koku olarak gayet güzel farklı sıradışı geliyor ama ne varki aradan yarım saat geçince o yapaylık sentetik insanın içini öğürten bir tat oluştu bende oysa açılışı gayet güzel geldi.birde sizlere sormak istediğim birşey var arkadaşlar parfümü teninizemi yoksa kıyafetinizemi sıktığınızda farkedilirlik daha çok oluyor ? bakın kalıcılık demiyorum farkedilirlik tendemi kıyafettemi daha baskın saldırgan oluyor ?
  • haykouz H kullanıcısına yanıt
    tabiki kıyafete sıkarsan koku bozulmadan daha uzun süre üzerinde kalacaktır yalnız kardeşim
    cusntom nat homme unisex için uygun değil hatta baya erkeksi çok kalıcı bir kokudur orjinali bildiğim kadarıyla kalıcılıkta dünyada ilk 3 girer bence:)
    burunlar tartışılmaz ama
  • 19 Mart mng kargo takip kodları.

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgilerimle.

GD661353 19/03/2015 YUNUS E Y
    GD661805 19/03/2015 YAVUZ K
    GD662204 19/03/2015 MURAT S
    GD662709 19/03/2015 OĞUZHAN B
    GD663245 19/03/2015 ŞULE A
    GD663489 19/03/2015 İLHAN A
    GD663874 19/03/2015 MELEK A Ç
    GD664148 19/03/2015 KAHRAMAN S
    GD664539 19/03/2015 FERHAT Ç
    GD664791 19/03/2015 SEMİH A
    GD665212 19/03/2015 ENGİN Ö
    GD667024 19/03/2015 ÜMİT YI
    GD667352 19/03/2015 OZAN K
    GD668801 19/03/2015 MEHMET A E
    GD669419 19/03/2015 BERKAY Y
    GD670001 19/03/2015 EROL A
    GD670820 19/03/2015 MESUT N
    GD672806 19/03/2015 ORHAN Ş
    GD683080 19/03/2015 UTKU M
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.