Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (316. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: xmrtx
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
69.704
Cevap
2.049
Favori
8.317.213
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tobey

quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

quote:

Orijinalden alıntı: Tobey

quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

quote:

Orijinalden alıntı: burmir

Eser Beyden ikinci kez alışveriş yaptım ve bunda da çok memnun kaldım. Kendi hatası olmamasına rağmen yaptığı jest de çok şıktı.
    Hugo Boss Vanilya : Çok güzel, adı üstünde vanilyalı bir koku ama bana fazla sıradan geldi. Zevkime hitap etmedi daha doğrusu, Eser Bey kızmasın. Koku: 7/10 Kalıcılık: 8/10
    Invıctus : Hem hafif şekerli, hem fresh çok güzel bir kokusu var. Yaz ve ilkbahar ayları için de müthiş bir koku bence, ilk kez sipariş vereceklerin tercihi invictus olabilir. Koku:9/10 Kalıcılık: 9/10
    Rochas : Daha önce kullandığım bir parfümdü, bir de eser beyden denemek istemiştim. Siparişim iş yerime geldiğinde ilk bunu sıktım ve iş arkadaşım "bu benim olsun deyip" elimden aldı. Onun üstünde güzel kokuyor :) Ama daha fazla yorum yapamayacağım
    Sculpture : Siparişte 30 ml'yi eser beye bırakmıştım. O da bu şahane, inanılmaz, mükemmel kokuyu göndermiş. İlk sıktığım anda kokuya bayıldım. Dışarıda oturduğumda da sık sık beğeni aldım bu koku hakkında. Fresh kokuların şahı bence. Orta yaşın üstüne çıkana kadar bu kokuyu kullanmayı düşünüyorum. Fresh ve hafif tatlı bir koku. Koku: 10/10 Kalıcılık: 9/10
    Bleu de Chanel: Fresh, oturaklı, hafif orta yaş kokusu. Gençler tercih edebilir ama bence bu biraz daha büyük insanlara hitap ediyor. Tek sıkıntısı çok kalıcı olmaması. Koku: 9/10 Kalıcılık: 7/10
    Hermes : Hermes için kör alımlara uygun olmadığı söyleniyor ancak bence gayet güzel bir koku. Herkese hitap etmeyebilir ama çoğunluğa hitap edeceğini düşünüyorum. Turunçgil ile birlikte hafif karanlık bir kokusu var ancak benim çok hoşuma gitti. Ruh halime göre sıkarım artık :) Koku: 8/10 Kalıcılık: 9/10
    Issey miyake : Ferah, limon kokusuyla birlikte alttan pudra kokularının da geldiği çok hafif bir koku. Temizlik ve sakinlik hissi veriyor. Bu kadar hafif olmasının handikapı da kalıcılığı. Koku: 9/10 Kalıcılık:7/10
    Spicebomb : Bu da Eser Bey'in jesti :) Enerjik, canlı bomba gibi bir baharat kokusu. Ayrıca şekerli kokular da aldı burnum yanılmadıysa. Yaz günleri için biraz ağır kaçabilir ama bunu da çok beğendim, efsane kalıcılığı var. Koku: 8/10 Kalıcılık: 10/10
    Yorumlarım çok açıklayıcı olamadı, parfüm kokusunu anlatmak çok zormuş :) Hepsinin birbirinden güzel olduğunu ve Eser Bey'in esnaflığının da parfümler kadar güzel olduğunu söylemek istedim sadece.

Uzun uzun yazdığınız için teşekkürler. Aynı kokuyu kokladığımıza emin misiniz?
    Invictus'un kalıcılığı çok kötü. 1 saat dayanıyor ortalama.

Diğer yorumlarınızdaki parfümlerden sadece spicebomb'u denedim. Ona tamamen katılıyorum. Kimse almasın sadece ben kullanmalıyım

Bir de en çok beğendiğiniz Sculpture için tavsiye eder misiniz? Yorumunuz beni heyecanlandırdı

invictusun kalıcılıgı cok yuksek hocam hatta ertesi gun bile kokuyor ustunde..1 saat filan yanlısınız var bence..ben bugun sıksam ertesi gun bile gomleklerimde kokuyor, kalıcılık bayag yuksek yanihemde cok hos bir koku kesinlikle tavsiye ederim....

Kıyafetten bahsetmiyorum tendeki kalıcılığından bahsediyorum. Kıyafette daha fazla kalacaktır eminim.

ben tenime sıkmıyorum oyuzden birsey diyemem ama bilegime sıktıgımda aksam bile kokuyordu bilegim onu biliyorum =)

İmkansız iki gün üst üste denedim ve ikişer fıs olmak üzere kolumu baya bir ıslattım, her iki kola ikişer fıs. İlk saat invictus kokusunu korudu ama sonrasında tene çok yaklaştı ve bu şekilde 4 saate kadar gidebilir. Ama invictus'un karakterini "tam" olarak yansıtmaz. Onun yerine spicebomb veya aventus on numara kalıcı. Ama dediğiniz gibi kıyafete sıkma tekniği uygulamak daha mantıklı bazı kokularda :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogrdur ben parfumu tene sıkmıyorum zararli olabilecegi icin hep kıyafetime sıkıyorum ve gayet memnunum kalıcılıktan ve kokusundan..=))
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hem pm hem burdan bilgilendirmelerin için
  • Ürünler ulaştı. Bayan olarak 2 tane Armani She sipariş vermiştik. Kız arkadaşım orjinalini kullandığı için birebir aynı olduğunu ve muhteşem olduğunu söyledi. Erkek olarakta dior homme intense ve costume national scent intense sipariş vermiştik. İlk olarak dior u denedim. İlk sıkınca doğal olarak biraz yoğundu. Bir yarım saat sonra çok hoş olmaya başladı ve 1 saat sonunda mükemmel bir hal aldı. Koluma tek fıs sıkmama ve kolum burnuma yakın olmamasına rağmen kokusu sürekli geliyor :) Bunları dışarı çıkarken kaç fıs sıkmamız gerektiğini bilmiyorum siz ne diyorsunuz bu konuda? Birde tene sıkınca mı daha kalıcı olur yoksa kıyafete sıkınca mı? Costume National ı ve gönderilen test amaçlı jesti hala denemedim kokular karışmasın diye.

• Bende bugün siparis verdim invictus ile black orchid olarak sabırsızlıkla bekliyorum

• Hocam okulda kullanabilecegim hafif parfum ariyorumda ne onerirsiniz, ayrica kiz kardesime de hafif koku ariyorum bi oneride bulunursaniz memnun olurum. @EserKozmetik

• bojan43 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam.

Armani he
    Davidoff game
    Cool water
    Jil sander

En hafif ürünlerim bunlar ama öğretmenseniz ceket gömleğe Lalique çok yakıştırıyorum ancak kör alıma uygun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 12 Mart 2015; 22:08:55 >
  • Gucci Envy deneyen varmı orj kokusuna ne kadar benzıyor ?
  • Yok hocam ogrenciyim, 2 tane erkek(21 yas) 2 tane bayan(17) istiyorum, cok agir olmasinda hocam yasimiza hitap edicek ne onerirsiniz,

• megablaster kullanıcısına yanıt
    Ben genelde gömlek-ceket giydiğim için parfümü gömleğime sıkıyorum, üstüne ceket giyiyorum. Böylelikle hem koku tende olduğundan daha fazla kalıcı oluyor, hem de koku direkt dışarı salınmadığı için derinden geliyor (ya da ben kendi kendime böyle bir kanıya vardım :) ) Dolayısıyla tende ne kadar kalır bilemem. Kalıcılık konusunda yaptığım yorum da orijinal parfümlere ve eser bey'in diğer kokularına kıyasla kalıcılıktır. Gömleğe sıktığım invictus da akşama kadar çok rahat kokuyordu, tabi burun bir süre sonra kokuya alıştığı için kokuya farkındalığı azalsa da etrafın hissettiğinden eminim. Sculpture konusunda da sizin spicebomb'a karşı hisleriniz neyse ben de onları düşünüyorum, çok fazla konuşmayım herkes kullanmasın :) Ama yine de inanılmaz bir koku olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
  • Öncelikle geç yorum yazıyorum kusura bakma hocam. siparişi havale ile geçtim dm'den siparişimi verdim arkadaş yardımcı oldu oldukça. Cuma verdim p.tesi elimde olucaktı fakat mng kargo özkanlar yerine ödemişe götürmüş 1 gün oradan aksadı salı günü aldım kargodan. Kesinlikle imkanın varsa mng'yi değiştir kardeşim sürat kargo bile bunlardan daha iyi :D Ürün çok güzel kolilenmiş hiç bir akıntı sızıntı yoktu. 4 parfüm almıştım gelelim bence yorumlarına.

Issey Miyake: Orijinaline çok yakın kalıcılığı baya iyi. Bileğime öğleden önce sıktığım koku defalarca ellerimi yıkamama rağmen akşam hala buram buram kokuyordu. Fresh her mevsim kullanılabilir benim favorimdir her zaman.

YSL Nuit: Arkadaşıma aldık bunu koku güzel ama kalıcılığı düşük baya.

Armani Nuit: Issey miyakeden bile daha kalıcı hafif maskulen ilk sıktığınızda yoğun kokuyor ama saatler ilerledikçe değişken oluyor. Benim tarzım olmamasına rağmen oldukça hoşuma gitti.

Acqua di Gio: Koku güzel mevsimlik kullanılabilir ama tam olarak denemediğim için yorum yazamayacağım şimdilik.

Ck Europhoia: Hediye olarak ufak bir tester gönderilmiş. Koku güzel kalıcılığı da orta seviyede bir sonraki siparişimde aklımda bulunacak.

Özetle alışverişten memnun kaldım gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Her şey için teşekkürler görüşmek üzere :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burmir

Ben genelde gömlek-ceket giydiğim için parfümü gömleğime sıkıyorum, üstüne ceket giyiyorum. Böylelikle hem koku tende olduğundan daha fazla kalıcı oluyor, hem de koku direkt dışarı salınmadığı için derinden geliyor (ya da ben kendi kendime böyle bir kanıya vardım :) ) Dolayısıyla tende ne kadar kalır bilemem. Kalıcılık konusunda yaptığım yorum da orijinal parfümlere ve eser bey'in diğer kokularına kıyasla kalıcılıktır. Gömleğe sıktığım invictus da akşama kadar çok rahat kokuyordu, tabi burun bir süre sonra kokuya alıştığı için kokuya farkındalığı azalsa da etrafın hissettiğinden eminim. Sculpture konusunda da sizin spicebomb'a karşı hisleriniz neyse ben de onları düşünüyorum, çok fazla konuşmayım herkes kullanmasın :) Ama yine de inanılmaz bir koku olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Mesaj alındı
  • 12 Mart mng kargo takip kodları.

Takip için:www.mngkargo.com.tr

Saygılarımla.

GC429563 12/03/2015 ŞEREF B
    GC430690 12/03/2015 CANER Y
    GC431324 12/03/2015 TURGAY K
    GC431780 12/03/2015 ALİ K
    GC432234 12/03/2015 SELMAN Ö
    GC433630 12/03/2015 ÖZGÜR Ş
    GC434129 12/03/2015 SERKAN A
    GC434667 12/03/2015 ALİ D
    GC435096 12/03/2015 ESMA K
    GC439305 12/03/2015 ÖZER A B
    GC439937 12/03/2015 KEREM K
    GC440656 12/03/2015 SERHAT Ş
    GC441278 12/03/2015 BURAK G
    GC441559 12/03/2015 AHMET M
  • çabuk terleyen ve hafif esmer tene sahibim.hangi kokuları onerırrsınız teşekkurler..
  • Neden ikinci el'e taşındı bu konu bilgisi olan var mı?
  • Hiç bir fikrim yok uğraşıyorlar. 2.EL ürünler ile nasıl nitelendirdilerse değerli adminlerimiz., konunun burda kalıp çürümesini zevk ile izleyecekler sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 13 Mart 2015; 11:30:41 >
  • Yazılan mesajlardaki ürünlerin kalitesini ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak ilk siparişimi verdim.
    Sorunsuz teslim alacağımı umuyorum.
    En kısa sürede bu sefer bayan için tekrar sipariş vereceğim.
    Kolay gelsin. Bol kazançlar.

Bvlgari Aqua Marine
    Victor & Rolf Spicebomb
    Nicos - Sculpture
    Paco Rabanne - iNViCTUS
  • dayanamadim ve 5. siparisimi verdim ki hepsi duruyor...
    ama artik uzun sure almamayi dusunuyorum...

aralarinda 2 adet favorim var simdiye kadar ( bond ve XS)
    1 - Bond No. 9 - New York Amber Delux (20 tl 50ml)
    2- 2 adet black xs
    3- sweet chocolate ( kor alim )

hocam aralarinda sevmedigim( 20 adet olacak) 4unu iade sansim var mi ?
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Kesenize bereket hocam teşekkür ederim. Aldığınız ürünü 1 hafta içerisinde değiştirebilir veya iade edebilirsiniz hocam.
  • Benim de siparişler bugün elime geçti hocam çok teşekkürler jest de güzel :) hastayim burnum koku almıyor fazla ama sadece burberry yi deneme şansım oldu yine de memnun kaldım gayet güzel

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.