Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tetriser , burocker86 , JohnLocke. , musti86 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (13 Mobil) - 10 Masaüstü14 Mobil
5 sn
61.919
Cevap
1.768
Favori
6.677.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5707
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9912
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4371
  • Favoriye Eklediklerim 1899
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9912 mesaj) Bonobo643 (1652 mesaj) Rappapompom (1177 mesaj) eiskent (943 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22538 mesaj) Mobil (21079 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1599 mesaj) Uygulama (5039 mesaj) (48 mesaj) (391 mesaj)
  • @
499 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    401 Mesaj
    Tom Ford Ombre Leather nasıldır kullanan arkadaşlar, hangi parfüme benziyor, kışlık mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    547 Mesaj

Parfümleriniz de civet /civetone) hammaddesi varmı ? Varsa hangi parfümler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhacker09x -- 16 Ekim 2021; 22:58:24 >
    |
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj

@EserKozmetik Eser hocam, Tom Ford - Tobacco Oud, Tiziana Terenzi - Laudano Nero ve Xerjoff - Don çalışmalarını planlıyor musunuz?

|
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik
  • Binbaşı
    1469 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Acarovic

Eros Flame, Spicebomb, İnvictus aqua
    Teşekkürler yaş 34 invictus gider mi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Er
    2 Mesaj

Gider hocam..Daha keskin birşey istiyorsan viski temalı bir koku al derim ona da önerim kesinlikle BARAONDA olur.tam sonbahar kış kokusudur.Yalnız dediğim gibi viski temalı bir kokudur oldukça dikkat çeker.Daha böyle fresh koku seviyorsanız İnvictus aqua, Aventus Nirvana,veya Sauvage edt tercih edebilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ukilavuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj

@EserKozmetik Eser hocam eline sağlık parfümlerim ulaştı, hepsini denedim.

1. Guerlain ideal extreme zaten fragrantica 2020 1.si. Hakediyor da gerçekten. Ben nedendir bilmiyorum parfümde acayip bir sabunsu hava hissettim. Yani çok temiz kokuyordu. Ne fragrantica ne burada buna benzer bir yorum gördüm ama ben öyle hissettim.   Kullanmaya en çok heveslendiğim bu oldu listeden.
    2. Hermes Un jardin sur le nil demlenmeye bırakıldı. Gerçi sürekli çıkarıp koluma sıkıyorum ama yine de bahara kadar durur karanlıkta. Terre de hermes gibi bu da citrus baskın bir koku. Harbiden Nil kenarındaymışım hissi veriyor. Kalıcılığını daha test edemedim, kullanıp deneyenler yorumlayabilir.
    3. By the fireplace adının hakkını sonuna kadar veren bir parfüm. Gerçekten ateşin başındaymış gibi hissediliyor. Yabancı sitelerde bunu alacağınıza gidin sigara külü sürün heryerinize falan demişler  Bir yerde haklılar ama kokuyu bir sn çektikten sonra arkadan bir tatlılık geliyor ki sıkma da yanında yat. Yani o hafif şekerli gibi olan koku neyse bayıldım. Yabancılar marşmelov kokusu demiş, noel gecesi bir şişeye sokulmuş demiş. Ben çok sevdim. Biraz riskli bir koku, genel beğeniye uygun bilmiyorum ama ağır koku sevmeyen bana çok hoş geldi.
    4. Acqua di Gio profumo da zaten yılların kokusu. Her yerinden kalite akıyor. İçlerinden en alışıldık olan da en kaliteli kokan da bence bu. Her mevsime gider bence.
    5. Pleasures da eşime alındı. Daha önce tester olarak gelmişti. Şimdi de Victoria's secret very sexy sea yollamışsın. Ricamı geri çevirmediğin için çok teşekkür ediyorum.

Tek sıkıntı v. secret biraz akmıştı. İlk geldiğinde tüm şişeler turunç kokuyordu  

Tekrardan çok teşekkür ediyorum. Unutmadan bir de soru sorayım, merak edeni çoktur. Ben de dört gözle bekliyorum;

Nişhane parfümleri gelir mi bu aralar acaba? Özellikle Hacivat ve Anı.

Anı iki yıl üst üste dereceye girmiş, Hacivat'a ölüp bitiyor herkes. Biz de cidden merak ediyoruz. Gelirse çok mutlu oluruz. Şimdiden eline sağlık.  

• Yüzbaşı
    449 Mesaj

Gayet benzer, tutastede biraz daha meyve ön planda orjınalde tütün.

|
    |
    tetriser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj

3979173881 sipariş numaramla ilk siparişimi geçtim.
    IN2U FOR HIM [2CK]
    SAUVAJ DIALOG [SVG]
    EAU DE MOM [MMO]
    GUILTY POUR HOMME [MEN]
    CRUSH AVEN [CRD]
    iNVENT DELUX [iNV]
    BLACK CODEE [ARM]

2ck ve arm daha önce orjinal kullandığım ürünler. Kalanları tamamen kör alım. Umarım pişman olmam konuyu hatim ettim neredeyse. Siparişe de not düştüm ancak mümkünse erkek ve bayan tester rica ediyorum @EserKozmetik
    Birde bugün kargom yetişir de müteşekkir olurum. Hayırlı işleriniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byildiz77 -- 18 Ekim 2021; 6:19:58 >
    |
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Merhaba dostlar,

Buradaki fikirleriniz mühim,eşime(yaş 26) parfüm sipariş vermek istiyorum.GUCCİ RUSH-2'yi çok seven birisi fakat şu an stokta yok.Bana bununla ilgili benzer bir koku önerebilir misiniz ? Ya da iyi durur diyebileceğiniz bir şey varsa o da olabilir.İlginiz için teşekkürler.

• Er
    0 Mesaj

Bombshell @metoto92

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginist77 -- 18 Ekim 2021; 12:15:23 >
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

|
    |
    enginist77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Selamlar. Parfüm tavsiyesi isticektim.
    PDM serilerinden Pegasusu sevmeyen, Laytonu ise sıradan bulan birisi Herod'u sevebilir mi? Ve ofis ortamında kullanılır mı?

• Er
    2 Mesaj

212 vip,tobacco vanilla tarzı kokuları seviyorsanız seversiniz ama bence Laytonu sevmeyen sevmez

|
    |
    Tractacus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Laytonla Herod'un pek bi alakası yok tatlı tütün kokusuna aşinaysan ve bu kokuları beğeniyorsan herodu da beğenirsin

|
    |
    Tractacus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    536 Mesaj

CLERK SiGNATURE [HLO]

INVENT AQUA 2016 [TUS]

HEROD [PDM]

GUILTY POUR HOMME INTENSE [GGi]

GUILTY POUR HOMME [MEN]

GOCO GUILT [GLT]

HUGO RED [HGG]

Daha önce hiç kullanmadığım kokulardan aldım bu sefer :) Deneyelim bakalım.

|
    |

• Zen öneririm arkadaşım.Zamanında Eser hocamın önerisiyle almıştık gayet temiz beğenilen bir koku..

|
    |
    metoto92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

Haklısın hocam ben sevmesi daha kolay o açıdan söyledim👍

|
    |
    _Peace_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    7 Mesaj

Nişhane Hacivat ve Ani parfümlerimlerini deneyimleme şansım oldu.

Bence Nirvana,Hacivat'tan çok daha güzel olduğunu düşünüyorum.Hacivat denemeyen arkadaşlar için Aventus'tan yoğun Orion'dan hafif diyebilirim.Ortada bir parfüm bence açılış itibariyle aventusa oranla daha odunsu gibi gözüksede özellikle kapanışta daha sabunsu bir nota geliyor ve yumuşuyor.Nirvana varken Hacivat bence gereksiz bir parfüm.

Ani için ise ben çekimserim.Parfmün ismi Anı değil Ani'dir ve ismini Ani Harabelerinden almaktadır.Orjinali woow denilecek bir koku değil bana göre dahası üstünüzde belki çok sevmeyebilirsiniz ama dışarıya verdiği aurası insanları çekiyor.Seveni vardır elbet ama ben zencefil notasını çok sevmediğim için yıldızım barışmadı sanırım, tabi Hacivat mı Ani mi derseniz Ani eklensin derim.Bir defa tarzı farklı ve sevenin olabileceğini düşünüyorum.Ani olmazsa eğer onun yerine Ormonde Jayne Montabaco intensivo varsa o da bence listeye eklenebilir. @EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucaTurin -- 19 Ekim 2021; 9:14:46 >
    |
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik, tetriser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    339 Mesaj

merhaba, 3 adet sipariş vermek istiyorum. good girl,invictus aqua. birde unisex olarak eua de memo düşünüyorum ama başka tavsiyeniz olur mu?

|
    |
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.