Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3036. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir (7 Mobil) - 9 Masaüstü7 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30343035303630373038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay önce Nirvana almış çok memnun kalmıştım. Stokta bitmişti yeni üretilen acaba aynı olur mu diye çekindiğimden 2019 üretimi Nirvanayı gruptan bir arkadaştan aldım ama aynı koku değil ve kaliteli değil. Önceden Nirvana kullanıp son 1-2 haftada Nirvana alanlar bir yorum yapar mi aynı doğal koku mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdevrim4069 H kullanıcısına yanıt

Şu muhabbetler iyice baydı artık, plasebo etkisi gibi surekli esans değişti kafası.

• Rappapompom kullanıcısına yanıt

Maalesef olan durum bu

• 4314833469 sipariş numarasıyla uzun süreden sonra tekrar siparişimi verdim.hayirli Satışlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Daha önce de belirtildiği gibi, parfümlerin nasıl saklandığı önemli. 2018 2019 yıllarında üretilmiş parfümler iyi şartta saklanmazsa bozulmaya başlayabilir. Hele şişe diplerinde miktarı azalmaya başlarsa bu durum daha da hızlanıyor. Hatırlatmak istedim.

• Eser bey sipariş verildi. Sipariş kodum 8547356622 hayırlı satışlar dilerim.

• 5829851249 sipariş numarası ile ben de uzun bir aradan sonra siparişimi verdim. iyi çalışmalar

• Merhaba Eser bey @EserKozmetik sipariş geçtim özelden yazdım.

• elvismail kullanıcısına yanıt
    Kadın için Versace bright crystal denemenizi öneririm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eser Bey genel olarak hangi mevsimde satışlarınız daha fazla oluyor? Yaz gelince insanlar tatil ve gezerim havasıyla parfüme mi abanıyorlar yoksa yaz günü parfüm ağır gelir diyerek kaçınıyorlar mı?

• Amouge meander 4 mevsim kullanılacak imza bir koku.Tutaste dısında başka bir firmada da bulunmuyor. Orjinalle birebir kalitede mükemmel bir çalışma.

Sandal agacı, iris kökü, hafif tatlı reçinelerin ve çiçeklerin mükemmel uyumu var. Sandal agacı ve iris birlikteliği eşsiz.Meander türkçede menderes demek parfum aynı zamanda akarsu kenarında hissedilen yeşil huzur dolu temiz havayı yansıtıyor.

Bu da kendi dolabımdan bir çekim :)

• Best or Nothing B kullanıcısına yanıt

Listede çok iyi ürünler var o yüzden öneride bulunmak zor ama İssey miyake yaz ıcın kesinlikle öneririm hem perfomansı hem koku orjinale benzerlik açısından tutaste issey mükemmel konumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Eser Bey genel olarak hangi mevsimde satışlarınız daha fazla oluyor? Yaz gelince insanlar tatil ve gezerim havasıyla parfüme mi abanıyorlar yoksa yaz günü parfüm ağır gelir diyerek kaçınıyorlar mı?

Pandemi sürecinde maalesef bir gözlem yapamıyorum.

Yasaklar gevşedikçe kargo sayısı artıyor. Hasta sayısı arttıkça düşüyor.

Yaz kış olarak ayıramıyorum. Mevsime göre artış veya düşüş görmedim ancak Bugün 200 paket çıkış olup yarın 60 lara düşecek şeyler olabiliyor. Hiç birinin sebebini bilmiyorum ancak piyasada durağanlık olunca sanırım tüm e-alışverişe yansıyor. Memleketin kalbi bir atıyor :)
  • Kullanımı çok yaygın olduğu için her ne kadar önyargılı olsam da "SVG" kodlu sauvage'ı kullanınca bayıldım. Gerçekten harika. EDP'si ve Parfum versiyonunun farklı olduğu söyleniyor. Sizce hangisi en güzeli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bırak Zaman Aksın -- 29 Haziran 2021; 12:57:48 >
  • Eser bey özel @EserKozmetik mesaja bakarmısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sile -- 29 Haziran 2021; 14:4:37 >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt

Yok hocam o sizde olur ben burnuma güvenirim

• Selamlar, prada l’homme alip kullanmis olanlar var mi? Orijinaline benzerlik ne durumda kalicilik vs.

Bu arada nirvana kullandigim en iyi aventus klonu olabilir. Cok iyi harman mukemmel koku tesekkurler.

• Merhaba.

Sizden defalarca Armani code aldım.Aynı koku olması ile herkese tavsiye ediyordum.

En son aldığım Lancome La nuit tresor hayal kırıklığı oldu.Kız arkadaşıma almıştım.Orjinal koku ile hiç benzemiyor.

Eğer farkındaysanız aldığınız yeri değiştirin bu parfümde.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gercekkurtulus75 -- 30 Haziran 2021; 7:55:44 >
  • gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt

La nuit tresor konusunda katılmıyorum bende aldim kiz arkadasima, birebir denedim magazadan benzerlik olarak cok başarılı.%95 +

Bu urunde benzer isimde cok cesit var ben karistirdiginizi düşünüyorum.sizde orjinali varsa fotoğrafini cekin bakalim veya denediginiz zaman mağazadan çekin.

• gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt
    Orj ürün siparişini geçtim hocam bakarız birlikte. Varsa sıkıntı değişiriz tabi. Fakat gördüğüm tüm la nuitler böyle kokuyor. Tekrar bakacağım ama.
  • 
Sayfa: önceki 30343035303630373038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.