Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3035. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: 1122one2211 , 1122one2211
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.699
Cevap
2.048
Favori
8.316.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30333034303530363037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @EserKozmetik İlk siparişimi verdim 8682227747 çok beğenilen kokulardan tester gönderebilirseniz memnun kalırım iyi çalışmlar.

• Arkadaşlar merhaba.
    Son dönemde yazılanları okuduktan sonra Memo-Eau de Memo almak, denemek şart oldu.
    Creed Aventus’u da çok beğeniyorum.
    3. olarak daha çok bahar-son bahar dönemleri için issey myake yada kenzo pour homme tarzı hafif tatlı karakterde bir parfüm öneriniz olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.G -- 24 Haziran 2021; 11:38:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akaika

Aventus(nirvana)
    bvlgari aqva marine(MRN)
    Black code
    Bad
    Lacoste Red

Selamlar. Yaş 27. İş gereği sürekli takım elbise giyiyorum. Ofis ortamı icin bu kokular uygun mudur kör atış oldu biraz.

dostlar bunlari sipariş geçmeyi düşünüyorum fikirleriniz nedir?

• hebalci kullanıcısına yanıt

Kullanılmayacak fark yok tabi ki ama ilk parfümleri aldığım günden beri severek kullanmıştım bunlar da bir tık hoşnut kalmadım nedense.

• Sıkılmaya başlanan ürün 1 ayda bile değişir 3 günde de değişir. 2-3 yıl beklemiş bir parfümün nelere maruz kalıp ne yönde kokuların gideceğini tahmin edemiyorum, o yüzden elinizdeki şöyledir, aldığınız böyledir diyemeyeceğim. Hammaddeleri ve formülleri aynıdır. En güzel çözüm memnun kalmadığınız ürünü tekrar almamaktır yada bir ürünü çok sevdiğinizde tekrar sipariş geçip alın saklayın.
  • DeadMaster35 kullanıcısına yanıt

Anlıyorum, açıkçası öyle bir dönemdeyiz ki orijinal parfümlerde bile acaba reformüle oldu mu, alırsam yeterli performansı gösterecek mi ve hatta güvenilir yerler bile olsa replika vs. mi diye kırk kere düşünür olduk. Eğer kullanımda sıkıntı yaratmayan bir değişiklik ise kullanmaya devam edin. Siyah ile beyaz gibi farklar olmadığı sürece çok düşünmeye gerek yok, kullanalım gitsin bol bol.

• 7227997691 nolu sipariş ödemesi yapıldı. Bugün kargoya verilirse sevinirim. Testseler erkek olursa çok iyi olur. Kolay gelsin Eser hocam

• hebalci kullanıcısına yanıt

Cok teşekkür ederim Creed kullanmıştım güzel kokuydu gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: hebalci

@Hallederiz Kadir Fazla kullanılmayan ve kendini belli eden dediğiniz için seçim pek kolay değil fakat bunlardan biri Mirto di Panarea olabilir. Ayrıca Virgin Island Water, Dunhill Desire Blue ve Aqva Atlantiqve de bakabilirsiniz. Yeni çıkanlardan Ultime de düşünülebilir.

@a-y-k-u-t Yukarıda yazdıklarım sizin için de geçerli. Memo Eau de Memo diyorsanız en kaliteli çay kokularından biri. Yine ona yakın süet deri hissiyatlı yaş çay parfümlerinden Eau de Cedre de denenebilir. Ayrıca listeye yeni giren CK One Collector's Edition da günlük kullanıma oldukça uygun bir koku olmuş.

Teşekkürler

• Eser kardeşim, sen bir numarasın, mükemmel bir detaysın Türkiye için.

Ellerine sağlık hizmetlerin için var ol,

Siparişi geçeceğim birazdan.

• C.katip C kullanıcısına yanıt

Eyvallah kardeşim benim kendi dolandırıcım var

• DeadMaster35 kullanıcısına yanıt

Ayni problemi ben de yaşadım dostum 2 sene önce almis oldugum polo blue o kadar doğal ve asla burnu zorlamayan sekilde kokuyordu ki anlatamam. Senin aksine ben parfumleri max 2 2 bucuk ay icerisinde bitiriyorum ve kullandigim donemde de kuru serin yerden hicbir sekilde cikarmadim gercekten kokusu cok basariliydi hatta yorumum da vardir bu sayfada. Fakat bu sene subat ayinda tekrar polo blue siparis vereyim dedim basindan sonuna kadar tamamen degisik bir parfum olmuş basinda burnu ciddi derecede zorlayan bir alkol kokusu ve alakasiz bir parfüm olmuş. Eser hocam reformüle edilmedi diyor o zamansa ya parfümde bir sey var ya da belli bir raf ömrünü aşan parfümlerin satilmaması gerekir.

• İlk siparişimde buradaki yorumları değerlendirerek aldığım kadın parfümü sam ve este hiç hoş gelmedi wht idare eder kendim için aldığım Gv de sorun yok bilindik koku almak lazımmış

• Hocam sipariş verildi, 3835349611 sipariş numaram. Hayırlı satışlar.

• Eser hocamın birçok parfümü kusursuz ancak kış için Pure malt ve naxos yaz için aqva marine ve gio profondo zannediyorum bu işte zirve :) Alternatif önerileriniz varmı arkadaşlar ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Best or Nothing B kullanıcısına yanıt

kış ombre leather black afgano

yaz issey miyake gio profumo

• @EserKozmetik , Eser Hocam, CHL ( Chloe Love ) benim hanımın bayıldığı bir koku idi ancak sanırım artık yok. benzer koku tavsiyeniz var mı? ya da tekrar gelecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deltadx -- 27 Haziran 2021; 14:10:17 >
  • deltadx kullanıcısına yanıt
    Stokta yok hocam. bu hafta içi halletmiş oluruz. Chloe edp var (signature)
    https://www.ozelparfum.com/clerk-signature-hlo
  • Teşekkürler, stoğa gelince ayrıca stoklarım artık. denemesi için VD2 nin de olduğu yeni siparişi az önce verdim: 3538796667

Hayırlı işler, iyi ki varsınız.

• Eser hocam selamlar... az önce sipariş verdim. sipariş numarası : 1926976995

Rica etsem AMAR ve FLOW testerı gönderebilir misin?

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 30333034303530363037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.