Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kingzeck06 , buckminsterstomarti Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir (5 Mobil) - 10 Masaüstü7 Mobil2 Android
5 sn
60.736
Cevap
1.755
Favori
6.418.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5578
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9803
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4280
  • Favoriye Eklediklerim 1880
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9803 mesaj) Bonobo643 (1650 mesaj) Rappapompom (1148 mesaj) eiskent (942 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21882 mesaj) Mobil (20742 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1569 mesaj) Uygulama (5039 mesaj) (19 mesaj) (212 mesaj)
  • @
483 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    110 Mesaj
    Herkese merhaba arkadaşlar

Yaz için kalıcılığı ve yayılımı en yüksek olan parfümlerden önerinizi alabilir miyim. En son layton prive ve uden sipariş ettim kokular çok hoş fakat hiç kalıcı değil ve yayılmıyor. Önerebileceğiniz bir koku var mı listedeki yayılımı en iyi parfüm hangisidir aydınlatabilir misiniz
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj

Ben de birkaç yıldır Eser Hocam'dan parfüm alıyorum ve çok memnunum. Son siparişim olan 13 şişe parfümüm de bugün elime ulaştı ve yine herzamanki gibi sorunsuz/kusursuz bir alışveriş oldu.

Alma konusunda tereddüt edenler varsa daha fazla vakit kaybetmeden gönül rahatlığıyla sipariş geçsinler.

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Yaz parfümlerinden kalıcılık ve yayılım beklemek saçma notaları gereği hafif kokular oldukları için yayılım ve kalıcılık adına kışlık parfümlere göre daha zayıf oluyorlar haberiniz olsun.Üstüne belli bir süreden sonra burnunuzun sıktığı kokuyu alamaması da cabası siz koklayamasanız bile dışardakiler koklayabiliyor. (Layton sıcak günlere pek uygun değil haberiniz olsun)

Bu dediklerimi dikkate alıcak olursanız Creed Aventus gereken şartları karşılayabilir

|
    |
    manasizadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • armani black code %75

versace eros %90

black xss %40 takaslıktır.Takaslığına göre eau de memo ve vetiver delüx (60tl) takaslıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antoniusblock -- 10 Haziran 2021; 13:19:31 >
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj

geçtiğimiz günlerde bi arkadaşımız daha sormuş ama cevap alamamış, abercrombie Fierce benzeri öneriniz var mıdır?

• Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

https://www.ozelparfum.com/f%C4%B1erce--aber

Fierce için site linkimiz.

Konumuzun 1. sayfasında güncel ürün listemiz var. Oradan ürünlerin takibini yapabilirsiniz.
    |
    |
    iamSymbiote kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • 1 yıldır beklettiğim GUM kodlu parfümü bugün kullandım. Harika yorumlar aldım. 🤗
  • Çavuş
    83 Mesaj

15 adet sipariş verdim. Tester koyabilirseniz sevinirim Eser Hocam.

Sipariş No :3776548651

@EserKozmetik

|
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik
  • Er
    0 Mesaj

Gum kalıcılık nasıl

|
    |
    benoylebirinsanmiyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Valla hocam ben eser hocamın her parfümünü kalıcı buluyorum. GUM u, 5 6 saat yoğun alıyorum ama sonrasında burun alışıyor ben alamıyorum ama çevremdeki insanlar çok hoş koktuğumu söylüyor
    |
    |
    Yozt3836 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

3264728356

iyi akşamlar siparişimizi verdik

|
    |
  • Teğmen
    231 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar linkteki parfümü kullanan varsa yorumlar mısınız? Orjinal kokuya yakın mı? Orjinalide çok kalıcı değil ama kokusu hoşuma gitmişti.
    https://www.ozelparfum.com/azzak-chrome-azz
    |
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Armani code absolu eklendi.

https://www.ozelparfum.com/code-absolu-aab

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 10 Haziran 2021; 23:24:36 >
    |
    |
  • Çavuş
    69 Mesaj
    5339622622 sipariş numarası ile ilk siparişimi verdim. Açık parfüme hep uzak durmuştum ama malum piyasa şartları ve sürekli duyduğum övgüler neticesinde Tutaste’de karar kıldım bakalım dedikleri kadar var mı (:
    |
    |
  • Teğmen
    110 Mesaj

Sağolun hocam dediklerinizi dikkate alacağım. Laytonu geçen kış için, udeni bu yaz için almıştım ama layton kaldı elimde kullanıyorum arada. Aventusa bakacağım eros düşündüm ama orjinaline pek benzemiyor dediler. Royal vintage kullanmıştım aventusa benzetiyorlardı pek hoşlanmamıştım o yüzden önyargılıyım aventusa da. Teşekkür ederim tekrardan ilginiz için

|
    |
    _Peace_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    110 Mesaj

Hangi şehirdeydiniz hocam

|
    |
    antoniusblock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    225 Mesaj
    Armani code absolu hakkında bilgi alabilir miyiz arkadaşlar
  • Yarbay
    2815 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mmyyyymmm

Bende merak ettim ama Vanilya korkutuyor :)

|
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: mmyyyymmm

Armani code profumo'ya benziyor kokusu. Belki daha az sekerlisi ve daha cok code'a benzer hali diyebilirim.

aksinaletinsan

Tatlılık var.
    |
    |
    Bahsedilenler: aksinaletinsan
  • Er
    0 Mesaj

Royal vintage aventusun daha yeşil kokan hali belki o yeşil kokuyu sevmemiş olabilirsiniz

|
    |
    manasizadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.