Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3029. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: brucelee
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.321.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30273028302930303031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eser hocam merhabalar. Uzunca bir aradan sonra sipariş verdim. Kolonya, oda kokusu grubundan da denemek için aldım bir şeyler. Tahmin ediyorum ki onlar da çok kalitelidir :) peki araç kokusu gibi bir çalışmanız mevcut mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4228162282 kodu ile sipariş verdim @EserKozmetik hocam. Öneriniz için teşekkür ederim. Hayırlı bol satışlar inşallah

• Eser Bey tekrar merhaba. İlk siparişimi verdim =)

Sipariş Numaranız

2892577897

Annemede parfüm alacağız. Yalnız o denemeden almak istemiyor. Rica etsem tester ürün gönderebilirmisiniz? Pudra-çiçek-meyve olsun istiyor.

Hayırlı işler.

@EserKozmetik

• quote:

Orijinalden alıntı: Gezgin42

Eser hocam merhabalar. Uzunca bir aradan sonra sipariş verdim. Kolonya, oda kokusu grubundan da denemek için aldım bir şeyler. Tahmin ediyorum ki onlar da çok kalitelidir :) peki araç kokusu gibi bir çalışmanız mevcut mu?
    Gezgin42 @

Merhaba hocam teşekkür ederim. Oto kokusu maalesef şuan düşünmüyoruz.

manasizadam

SAY10

Kesenize bereket arkadaşlar teşekkür ederim.

Bahsettiğiniz gibi bir numune yok ama kadın kokusu numunemiz yarın değişecek hocam. Hafif bir koku dağıtacağız.
  • YSL L'homme Ultime önerir misiniz? Orijinalini çok seviyorum fakat performansı çok düşük.

• Eau de memoyu çok övdünüz merak ettim siparişi verdim bakalım ne çıkacak :))) Bu haftanın testerını bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Peace_ -- 14 Haziran 2021; 18:24:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Peace_

Eau de memoyu çok övdünüz merak ettim siparişi verdim bakalım ne çıkacak :))) Bu haftanın testerını bilen var mı ?

Yine aynı parfümleri merak ettik Gelince yorumlarsan fikir edinirim ben de, cedre varsa cedre ile de karşılaştırır mısın? Bende cedre var çünkü. Ultime almayı düşünüyorum bu ara ama memo da uzun süredir ilgimi çekiyor.

• Mr.Pacino kullanıcısına yanıt

Tabiki yorumlarım :) , maalesef cedre yok forumda cedreyle kıyaslayanlar vardı bi ara hala duruyorsa onlara bakabilirsin

• eau de memo %90 takaslıktır istanbul içi elden

• Memo güzel bi koku arkadaşlar yorumlayacak kadar bilgiye sahip değilim fakat üzeceğini düşünmüyorum ferah ve hoş. Bana göre sorun diyebileceğim tek şey kalıcılık olabilir ama bu benim fikrim kokuyu zan altında bırakmam istemem sadece fikrimi paylaşıyorum. Bu yorumu görüp vazgeçmeyin alın ve deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyss -- 15 Haziran 2021; 0:16:53 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1878912422 sipariş numarası ile ilk siparişimi verdim umarım memnum kalırım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tractacus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler fakat yazlık olmasına gerek yoktu genede bu tavsiye ileride işime yarar daha hafif bir yazlık gül alacak olursam . En güzel beğendiğim gül noir de noir demiş eser bey yanlış okumadıysam bakalım merak ettim onu fırsat bulunca bir deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vatan1915 -- 15 Haziran 2021; 7:8:20 >
  • ,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delfino3 -- 16 Ağustos 2021; 11:10:56 >
  • İlk siparişimi klasiklerden yana kullandım. Tester gönderebilme şansınız varsa farklı koku diyebileceğiniz testerlarınızı beklerim Eser Hocam. 2492151122

• Dün işten cıkmadan crd sıktım o arada patron geldi parfum kım sıktı dıyor :D dedim ben hemen markasını soyledi kendisinde orjınali var nerden alıyorsun felan dedi burdan dedım 35 tl a ucuzmus felan dedı ama kokusundan anladın hemen dedım :) neyse bana da 3 4 tane soyle dedı. delux olanından 2 adet gecicem simdi delux prime ne farkı var tam ögrenemedım ama gelince bakıcam farklarına. Teşekkürler ürünlerinizin bu kadar iyi oldugu ıcın.

• ElcaseJaws kullanıcısına yanıt

Patrona Nirvana alınır, ayıptır

• İssey miyake parfüm aldım ama 4-5kere sıkmama rağmen 2 saat sonra kokudan eser kalmıyor neden acaba?

• yazlık veya kışlık olarak belirtmediğiniz için ben de karışık birkaç parfüm önereyim:

'Yeni' kodlu Aventus, THE kodlu The One, Fico kodlu Fico di Amalfi veya PSK kodlu Philosykos, MMO kodlu Eau de Memo, BLV kodlu Bvlgari Blu, LAY kodlu Layton, vanilyalı gurme kokuları seviyorsanız Xerjoff Lira, PH2 kodlu Gucci pour homme 2, LHM kodlu Prada L'Homme olabilir diye düşünüyorum...

• benim de aldığım onlarca parfüm arasından 'hiç sevemediğim' çok nadir kokulardan biri Accento oldu. ne koktuğunu belki de ben anlamadım ama genel anlamda diğer parfümlerin yanında bu çok sönük kaldı bnm için...

• vatan1915 V kullanıcısına yanıt

Benim fikrime göre kullanmanız gereken 2 parfüm; Oud Satin Mood ve Florabotanica!

Özellikle Satin Mood'u mutlaka kullanın, müthiş bir kokudur. Hazır Oud Satin Mood demişken, geçtiğimiz hafta arakdaşım Oud Satin Mood'un orijinalini almış free shop'tan, aldım kokladım ve Eser Beye bir kez daha teşekkür ettim içimden!  Benzerliğin minimum %90 olduğunu söyleyebilirim, gerçekten çok iyi iş! Sadece orijinal kullanan bu arkadaşıma, bende de var bu koku, biliyorum bu kokuyu,, Tutaste diye bi açık parfüm markası ama açık parfüm gibi değil bakkshahxğiwğl... diye lafa gireyim dedim ama baktım pek takmadı devamını getirmedim ben de   

35 liraya aldığımız Tutaste'nin, TR'de dünyanın parasına satılan böyle bi parfüme bu kdr iyi ve kaliteli benzemesi gerçekten çok güzel iş..

Tekrardan eline sağlık Eser hocam   

• 
Sayfa: önceki 30273028302930303031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.