Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3015. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.685
Cevap
2.047
Favori
8.314.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30133014301530163017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı kazançlar diliyorum @EserKozmetik formda son 20 sayfayı okuyaraktan sipariş geçtim yazlık olsun diye umarım tercihlerim iyidir saygılar.

Xerjoff - 40 Knots

Bvlgari - Aqva Atlantique

Narciso Rodriguez - Narciso (2014)

Estee Lauder - Pleasures

Siparişiniz başarılı bir şekilde kaydedilmiştir.

Sipariş Numaranız

6367549268

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde Aventus Nirvana ve dumanlı versiyonu var eskiden sadece nirvana sıkar dumanlısından hiç hoşlanmazdım şimdilerde ise nirvanayı babama verdim kendim sürekli dumansı olanı kullanıyorum dinlendiği için midir zevkim mi değişti bilmem ama bu koku müthiş bir şey Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• glavina G kullanıcısına yanıt

Mont Blanc Legend. Hafif meyveli ağırlıklı bergamot ve ananaslı bir parfüm. ama tamamen maskülen ve burnu hiç yormuyor. farkedilirliği güzel. takıma da gider spor günlük giyime de.

• Chanel - Egoist ne zaman gelir?

• Eser Hocam stoklar ne zaman yenilecek tahminen, almak istediğim 2 parfüm de stokta gözükmüyor :( @EserKozmetik

• gkhnkndy @

Farklı, daha güzel bir egoist bulana kadar tekrar gelmeyecek. Eğer bulursam ve gelirse ürün değişerek gelecek hocam.

analazor @

Hocam stokta yok yazan her ürünün hammaddesini bekliyorum. Tarih vermiyorum ama uzun sürmezler. Anlık bitişler onlar. EGO ve LAMA hariç. bunları tekrar calısmayacağım gibi görünüyor.
  • Herkese merhabalar, hayırlı günler. 23 yaş için ferah, inanılmaz fresh tam böyle yaz aylarına uygun 6 adet parfüm önerisi alabilir miyim?

• UfukAkkus1 kullanıcısına yanıt
    1. Bvlgari aqva marine
    2. Lacoste L12
    3. Light blue intense
    4. Eau de memo
    5. Fico di amalfi
    6. Erolfa

Bunları size tavsiye edebilirim hocam.

4. Ve 5. Yi denemedim ama üzmeyeceğinden eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calibri -- 25 Mayıs 2021; 20:18:54 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yıllar önce de böyleydi sorunsuz alışveriş özenle paketlenmiş güzel kokular tesekkurler Eser bey

• lacoste redin yanına kullanacagım fresh yazlık parfüm öneriniz varmı ?

• Gentlemen gelir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Yıllar önce de böyleydi sorunsuz alışveriş özenle paketlenmiş güzel kokular tesekkurler Eser bey
    Ben teşekkür ederim hocam. Hayırlı olsunlar.

Pollos

Son çalışma, Dhi ye benzeyenin çalısması yok. O yapılınca olabilir. Diğer gentlemenleri düşünmüyorum
  • Daha önce legend spirite çok denk geldim tanıtımlarda ama tutaste versiyonu yok sanırım deneme şansım da olmadı. Mont blanc explorer aventus klonu diye biliyorum legendde de ananas ve benzer notalar var. Acaba bu da aventusa mı benziyor ya da benzettiğiniz bir koku var mı ? Elimde nirvana varken çok benzer bir koku almak istemem. @DeadMaster35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glavina -- 25 Mayıs 2021; 23:24:21 >
  • Creed nirvana kullanıyorum uzun zamandır, güzel memnunum da ama farklılık istiyorum biraz sıkıldım, Yazlık farkındalığı daha yüksek bir koku arıyorum, daha önce tutaste markasında nautica, invictus, spice bomb kullandım, 3üde tatmin etmişti. Bir tek Bleu de channel tatmin etmemişti.

mecbur kör alım yapacaz, bu Sea sand nasıldır merak ediyorum varmı kullanan önerirmisiniz? Yaş 31 bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarambaKarambita* -- 25 Mayıs 2021; 22:45:55 >
  • Bu formun en cok tutulan parfümü hangsi yaz mevsimi ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • calibri kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler hocam, Creed serisinden önerebileceğiniz koku var mı yazlık?

• UfukAkkus1 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, creed yazlık; erolfa - imperial - silver mountain water - aventus - sublime vanille (sublime yi çok seviyorum 4 mevsim gider çok sıcaklarda kullanılmaz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calibri -- 26 Mayıs 2021; 0:32:19 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eser hocam memoir hakkında yorumların nelerdir merak ettiğim bir kökü fragantica yorumları genelde 40 yaş civarı felan diyorlar.

• Green irish tweed
    Xerjoff naxos
    Virgin island water
    Yves Saint Laurent La nuit de l'homme
    Amouage Reflection Man
    Acqua di Gio Profumo
    Chanel Allure homme sport

Bu arkadaşlardan dördünü seçeceğim beyler, dört mevsim kullanacağım şekilde, hangilerini tavsiye edersiniz acaba. Bir de allure homme sport mu yoksa extreme versiyonu seçilmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flintstones -- 26 Mayıs 2021; 2:41:11 >
  • Versace Eros(-%90)
    Black xs % 55
    di gio profumo (%95)
    uygun fiyata bırakırım boşaltmak istiyorum biraz takaslara da açığım yer İstanbul Ataşehir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 30133014301530163017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.