Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3011. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: SuCh , serkan096 , mosswell
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30093010301130123013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sizin parfümlerin kullanım ömrü kaç yıl ? Odada kapalı dolap içinde tutuyorum ancak 1 1.5 yıl civarında bozuldu bendeki parfümler normal mi ? Yazın buzdolabında saklamak daha mı mantıklı olur ? @EserKozmetik

• @EserKozmetik Christian Dior - Tobacolor gelme ihtimali var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On7Lee -- 17 Mayıs 2021; 17:28:23 >
  • Gün ışığından ve aşırı sıcaktan koruduğunuz durumda açılmadan uzun yıllar dayanır. Açılan ürünleri 2 ile 3 yıl içinde sıralı şekilde tüketmenizi öneririm. 1 yılda bozulan koku ben hiç görmedim o yüzden ürünü görmeden yorum yapamam. Buzdolabında da ürün hiç saklamadım.

On7Lee

Şuan yok. Hiç denemedim, bilgim yok ürün hakkında.
  • Xerjoff - 40 Knots UNiSEX [40K]

Bvlgari - AQVA 

Profumum Roma - Acqua Di Sale [Roma]

Orto Parisi - Megamare [Sea Sand]

Hayırlı işler Eser hocam seninle 5. senemiz nice güzel kokan senelere inşallah :D

• Memo - Eau De Memo UNiSEX [MMO] En beğendiğim bu oldu yaz için süper bir parfüm @Nyss İyiki önermişsin kör alış yaptım netten araştırarak viw ne terre kışa kalacak ^^

Creed - Neroli Sauvage [Nero] Nero da güzel yaz için sevdim ferah

Creed - Virgin island Water [ViW] Yaz için tatlı bir koku baymaması için sonbahar kış daha uygun olur

Hermes - Terre D'Hermes [HRM] Ağır bir kokusu var nasıl bir kokuysa hiç tatmin etmedi beni :S 

• RiahN kullanıcısına yanıt
    Beğenmene sevindim güle güle kullan :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @EserKozmetik hocam Opulent Shaik Classic No 77 parfüm gelir mi acaba? Eğer gelmeyecekse sitenizde bu parfüme en yakın önerebileceğiniz parfüm hangisi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkanismo V kullanıcısına yanıt
    Hocam yüksek ihtimalle markanın ürünleri gelmez. En azından şuanda planda yok.

Fragranticada Joop homme ve Original santala benzetmişler. BU 2 kokuyu bir birine benzetenler de var ben hiç alakaları olmadığını düşünüyorum.

Shaik hakkında tecrübem olmadığı için yönlendiremiyorum.
  • Escentric 01 müthiş olmuş. Orijnialine %95 oranında yakın tam bir şaheser. Yaza gidebilecek mükemmel bir koku herkese tavsiye ederim. Eser hocam çok iyi iş başarmış. @Rappapompom 'un tavsiyesi üzerine denemelik Casanova aldım gerçekten güzel pudralı hafif bir parfüm. İlk bir saat yeşillikler ile devam ediyor. Ardıdan yeşil hava gidiyor güzel bir koku kalıyor. Tamamen unisex yaza uygun bir parfüm Prada L'homme gibi pudralı kokuları sevenler kaçırmasın bence Prada'dan daha güzel. Ayrıca performansı çok iyi.

• MLS
    AGP
    LDG
    MMO
    Siparişlerimi verdim ben de şimdi alışkanlık oldu 4 ten aşağı almıyorum aldığım zamanlar :)

Guerlain Pour Homme Extreme'in eklenmesi güzel olmuş epeydir bekliyordum.. Kış için aldım şimdiden görünce.

• Loroman kullanıcısına yanıt
    Hocam 01 yaş isteyen bir koku mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba hocam, Emporio Armani He Edt var mı? Göremedim listede ama.

• nicosia kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam var

Armani - HE [HEE]

https://www.ozelparfum.com/ampero-he-hee
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Şimdi gördüm ben de hocam, siparişi burdan mı iletiyoruz yoksa sitenizden mi?

• Eser hocam hızlı kargolama için teşekkür ederim kokuların hepsini deneme fırsatı buldum bir iki tanesi haricinde hepsi benim zevkime uygun kokular.

• nicosia kullanıcısına yanıt
    nicosia @

Mümkünse siteden lütfen hocam
  • Nyss N kullanıcısına yanıt

Her yaşa gidebilecek ıslak biberli hafif de süetimsi aşırı çekici bir koku. Güzel bi' temizlik hissiyatı veriyor yaş istemiyor bence. Yedeklemek için sipariş geçeceğim orijinaliyle birebir :) .

Ayrıca performansının çok iyi olduğunu da belirtmek lazım. Ara ara burnunuza o temiz koku geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loroman -- 18 Mayıs 2021; 14:43:18 >
  • 3 ADET > Victoria's Secret - Noir Tease [TEA]

1 ADET > Victoria's Secret - Bombshell [Bomb]

sipariş verildi ...

@EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 18 Mayıs 2021; 16:39:5 >
  • Uzun zaman oldu alışveriş yapmayali eser bey 30 yaşımıza geldik yazlık fark yaratan ne tavsiye edersiniz şekerli sevmiyorum acqua di gioyu severim ama o da çok yayıldı artik bu arada aksama kadar dışarıda çalışıyorum bi 3lu 4lu set alayim diyorum

• 
Sayfa: önceki 30093010301130123013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.