Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3003. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30013002300330043005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7 adet sipariş verdim
    6882781699 sipariş numarası
    Garantiden havale yaptım az önce 232,75 sipariş numarasını yazmayı unuttum
    Bilgin olsun iyi akşamlar
  • Kesenize bereket arkadaşlar teşekkürler.

Sipariş no mühim değil hocam tamamdır :)

abboww

İncir ağacı, yaprağı seklinde bir koku. Tamamen bunun üzerine kurulu
  • Hocam kapanma döneminde kargo ile gönderimler devam edecek mi yoksa kapatıyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caps1ock -- 28 Nisan 2021; 22:55:13 >
  • caps1ock kullanıcısına yanıt
    Hafta içi her gün rutin devam hocam. Aksi bir durum olursa buradan muhakkak haberdar ederim. Şimdilik kargolama devam.

----

Yarın ve devamında hafta sonuna kadar numunemiz: Bvlgari man wood essence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 28 Nisan 2021; 23:2:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Diptyque - Philosykos UNiSEX [PSK]

Eklendi.

Bayağı bir süredir foruma girmemiştim. Eve kapandık, parfüm tüketemiyoruz ve biraz uzak kaldık muhabbete. Bu sürede çok güzel parfümler gelmiş. Özellikle Diptyque'in gelmesine çok sevindim. Orijinalinde harika bir doğallık vardı, çok sevmiştim. Hafif ama doğal kokuları sevenlere çok uygundu. Tutaste versiyonunu ilk fırsatta deneyeceğim 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 28 Nisan 2021; 23:8:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Eser hocam gönderdiğiniz şişelerde hangisi olduğuna dair isimler oluyor değil mi 7 tane sipariş olunca işim zor :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Size göre ne olmalıydı hocam ? Sizin favorileriniz nedir ?

• bugün L'immensite,Original vetiver delüx,Eau de Memo, eau de cedre bvlgari jasmin noir,gucci guilty women,yvs libre parfümlerimiz geldi kabaca anlatıyım.

L'immensite dört mevsim kullanılabilir çok sıcaklarda dozajlamaya dikkat edilmeli.Blue de chanel, zara men silver karışımı gibi.Karizmatik ve maskülen.Giyenin güçlü hissedeceği tarzda bir koku, genel beğeniye uygun, uzun süre kalıyor tenimde sabunla yıkadıktan sonra bile kokuyor.Kalıcılık ve yayılım kuvvetli.Şahsi fikrim aventustan olgun bir koku.

Original vetiver delüx daha önce 35 tl lik versiyonunu kullanmıştım çok beğenmiştim ve çok beğenilmişti.Yeni kesilmiş çimen kokusu diye tarif edebilirim nasıl başlarsa öyle devam ediyor iki versiyonda.Ne farkı var dersek,prive versiyon bana daha güçlü geldi performans bakımından.Şahsen çok ciddi fark sezemiyorum performans dışında.Bu kokuyu sevenler prive versiyonuna şans verebilir.

Eau de Memo narenciye açılır yeşil çay ve deri devam eder.Gerçekten farklı bir koku benim için en iyisi değil ama iyi bir koku.Farklı bir seçenek ilkbahar ve yaz için.Aslında parfümün ahengini yakalayabilsem çok başka yerlere gidicekmiş gibi.Yakalayacağımı düşünüyorum ama şu an yakalayamadım.

Eau de cedre sert bir şekilde siyah çay açılır sonrasında çok güzel bir hal alır çok beğendim bu parfümü diğer siparişlerimde de tekrarlayacağım mutlaka öneririm.

Bvlgari jasmin noir çok sıcaklarda ağır kaçabilir ama yaz akşamları çok güzel gider çok beğendik 10 üzerinden 8.5.

Gucci guilty women en çok bunu beğendik çok güzel bir kadın kokusu pişman olacağınızı sanmıyorum. Çiçek kokuyor gayet güzel gayet feminen. Çiçek bahçesi gibi değil.Mutlaka deneyin kadın parfümü yorumlayamıyorum biz çok sevdik bu zamana kadar denediklerimiz arasında en beğendiğimiz kokudur.10 üzerinden 9.

Libre güzel koku 10 üzerinden 7.

• quote:

Orijinalden alıntı: antoniusblock

bugün L'immensite,Original vetiver delüx,Eau de Memo, eau de cedre bvlgari jasmin noir,gucci guilty women,yvs libre parfümlerimiz geldi kabaca anlatıyım.

L'immensite dört mevsim kullanılabilir çok sıcaklarda dozajlamaya dikkat edilmeli.Blue de chanel, zara men silver karışımı gibi.Karizmatik ve maskülen.Giyenin güçlü hissedeceği tarzda bir koku, genel beğeniye uygun, uzun süre kalıyor tenimde sabunla yıkadıktan sonra bile kokuyor.Kalıcılık ve yayılım kuvvetli.Şahsi fikrim aventustan olgun bir koku.

Original vetiver delüx daha önce 35 tl lik versiyonunu kullanmıştım çok beğenmiştim ve çok beğenilmişti.Yeni kesilmiş çimen kokusu diye tarif edebilirim nasıl başlarsa öyle devam ediyor iki versiyonda.Ne farkı var dersek,prive versiyon bana daha güçlü geldi performans bakımından.Şahsen çok ciddi fark sezemiyorum performans dışında.Bu kokuyu sevenler prive versiyonuna şans verebilir.

Eau de Memo narenciye açılır yeşil çay ve deri devam eder.Gerçekten farklı bir koku benim için en iyisi değil ama iyi bir koku.Farklı bir seçenek ilkbahar ve yaz için.Aslında parfümün ahengini yakalayabilsem çok başka yerlere gidicekmiş gibi.Yakalayacağımı düşünüyorum ama şu an yakalayamadım.

Eau de cedre sert bir şekilde siyah çay açılır sonrasında çok güzel bir hal alır çok beğendim bu parfümü diğer siparişlerimde de tekrarlayacağım mutlaka öneririm.

Bvlgari jasmin noir çok sıcaklarda ağır kaçabilir ama yaz akşamları çok güzel gider çok beğendik 10 üzerinden 8.5.

Gucci guilty women en çok bunu beğendik çok güzel bir kadın kokusu pişman olacağınızı sanmıyorum. Çiçek kokuyor gayet güzel gayet feminen. Çiçek bahçesi gibi değil.Mutlaka deneyin kadın parfümü yorumlayamıyorum biz çok sevdik bu zamana kadar denediklerimiz arasında en beğendiğimiz kokudur.10 üzerinden 9.

Libre güzel koku 10 üzerinden 7.

bu arada L'immensite yi kırmızı clear men şampuanına benzettim kapaktan koklayınca aynısı resmen.

• Merhaba, kalıcı, farkedilir ve yaz sıcağında kullanabileceğim fresh bir parfüm arıyorum. Bu özellikleri taşıyan erkek parfümü önerir misiniz.

• Merhaba, ilk siparişimi verdim; EFTmi yaptım; 7663653726. Saat 14:00'ü geçti ama yine de bugün kargoya verilebilirse çok memnun olurum. Hayırlı işler

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunistanbul

Merhaba, ilk siparişimi verdim; EFTmi yaptım; 7663653726. Saat 14:00'ü geçti ama yine de bugün kargoya verilebilirse çok memnun olurum. Hayırlı işler

Merhaba. Kesenize bereket. Yetişecek siparişiniz.
  • son siparişim bugün elima ulaştı. her zamanki paket özenle hazırlanmıştı ve hızlı şekilde teslim oldu.

Bu sefer en sevdiğim parfüm olan azzaro chrome sipariş ettim. yanına creed green irish tweed (ki yeni favorim olabilir) ve chanel - allure home sport eau extreme söyledim.

chanel i beğenemedim maalesef kokusu çok sıradan, tanıdık ve ucuz. yani orjinalini kullanmadım ama muhtemelen popüler olduğu için herkes taklidini yapmıştır illa. tanıdık geldi ve hiç benlik değil.

azzaro chrome ve creed green irish tweed benzeri parfüm tavsiye edebilirsiniz. bir sonraki sipariştede onları denerim.

• Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Evet listeye girem Diptyque philosykos hakkında bir çift laf edelim. Parfumun listeye girmesi icin ısrarcı oldum acikcasi, orjinaline sahibim suan yenisi alınmayacak fiyata ulaştı. 1250 lira civarı.

Esans olarak çeşitli esanslar gönderildi eser Bey tarafindan bana denemem için, içlerinde en iyisi ve orjinale en yakınıni seçtim
    Yani orjinale cok yakin ve güzel bir parfumle karsi karsiyayiz.
    Koku hakkinda incir yapraginin ve incirin hissedildiği en güzel en doğal parfumlerden biri. Alttan gelen hindistan cevizi kokusu da oldukça egzotik bir hava katıyor. Benim cok sevdiğim bir parfum olan philosykos'u tutaste farkiyla bol bol sikabilecegim :)

Bence incir kokusunu seven herkes kacirmamali yazın bol bol sıkılabilecek çok keyifli bir koku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, yeni gelen Diptyque - Philosykos ile Hermes Mediterranee parfümünü benzerlik açısında karşılaştıracak olan var mı ? (Hermes Mediterranee yi fazla yeşil/yaprak koktuğu için beğenememiştim. )

• Tractacus kullanıcısına yanıt
    Daha fazla yeşil ve yaprak :)
  • Siparişlerinm bugün ulaştı.
    Armani Gio Profundo-Bence risksiz bir koku,ferah temiz gionun esintileri ilk başlarda gösteriyor kendini yaş olarak 20 yaşındaki biriside kullanabilir ama Gio yu ben Baba parfümü olarak nitelendiriyorum kafamda.

Bvlgari blv pour homme- Bu koku da oldukça temiz sabunsu bir koku yani kimse kötü diyemez bu kokuya tam bir ofis kokusu ama bu koku bence yaş ister 30 yaş üstüne çok daha yakışacaktır.Bu siparişlerde babaya çalıştık ama olsun:)

Emeğinize sağlık Eser Hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

Evet listeye girem Diptyque philosykos hakkında bir çift laf edelim. Parfumun listeye girmesi icin ısrarcı oldum acikcasi, orjinaline sahibim suan yenisi alınmayacak fiyata ulaştı. 1250 lira civarı.

Esans olarak çeşitli esanslar gönderildi eser Bey tarafindan bana denemem için, içlerinde en iyisi ve orjinale en yakınıni seçtim
    Yani orjinale cok yakin ve güzel bir parfumle karsi karsiyayiz.
    Koku hakkinda incir yapraginin ve incirin hissedildiği en güzel en doğal parfumlerden biri. Alttan gelen hindistan cevizi kokusu da oldukça egzotik bir hava katıyor. Benim cok sevdiğim bir parfum olan philosykos'u tutaste farkiyla bol bol sikabilecegim :)

Bence incir kokusunu seven herkes kacirmamali yazın bol bol sıkılabilecek çok keyifli bir koku.
    Hocam Fico Di Amalfi var bende (Elbette Tutaste) incir tabanlı, eğer o kokuyu biliyorsanız ikisini kıyaslayabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, dun siteden siparis verdim ama Elysium ve Italian Leather kodlariyla aratmama ragmen cikmadilar. Stokta mi yok bu kokular, siparisimi onlari alamadan tamamladim, stokta yoksa ne zaman gelir bu kokular ??

• buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam var ikisi de . İletiyorum linkleri.

https://www.ozelparfum.com/italian-collection-ital
    https://www.ozelparfum.com/elysium-acik-parfum

ital yazınca çıkıyor da, diğeri ELYS yazmadan çıkmadı. ELY ile aramada cıkmıyor nedenini bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 30 Nisan 2021; 15:6:2 >
  • 
Sayfa: önceki 30013002300330043005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.