Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2939. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
69.704
Cevap
2.049
Favori
8.317.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29372938293929402941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorum ve incelemelerinin toplandığı Tutaste Facebook grubu linki

https://www.facebook.com/groups/tutaste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 24 Ocak 2021; 21:38:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce 4 kez parfüm aldım, kadın kokuları istek üzerine alındığı için beğenildi ama erkek kokularını hiç beğenemedim nedense.

Kokusu baymayan sportif kokuları seviyorum ama erkek olarak aldığım 10'a yakın kokudan 2'sini sevmişimdir.

Kadın olarak Light Blue [LGH] alacağım.

Öneride bulunabilecek var mı?

Jean Paul Gaultier Ultra Male, Azzaro Chrome, Versace Eros bunlar nasıldır?

@EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Ocak 2021; 19:58:53 >
  • Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki parfümlerden toplam 7 adet alacağım fakat tam karar veremedim.

Şunu alma bunun yerine şunu al dediklerinizede açığım.

Benim alım sıralama aşağıdaki gibi oldu. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Erkek:

1. Xerjoff - Naxos UNiSEX [NXS]
    2. initio – Rehab [REH] UNiSEX
    3. initio – Side Effect [Side] UNiSEX
    4. Parfums De Marly - Pegasus [Pega]
    5. Diesel - Only The Brave - ( Yumruk ) [Dsl2]
    6. Yves Saint Laurent - L'Homme [Lama]
    7. Dolce & Gabbana - The ONE [THE]
    8. Armani - Stronger With You [YOU]
    9. Burberry Classic [BRB]

Bayan:

1. Victoria's Secret - Bombshell [Bomb] (Bayanda net değilim şunu al dediğinizde olur hediye vereceğim yeter ki memnun kalsın)

Teşekkürler

• İlk defa açık parfüm deneyeceğim. Az önce sipariş verdim, Armani Code. Yorumlara bakarak sizi tercih ettim, Umarım güzeldir..  

• 3993995318 sipariş numarasıyla geçtim.merakla bekliyorum:-)

@EserKozmetik

Teşekkürler,

Musa

• jr.architect @

royals @

Kesenize bereket teşekkür ederim. Bugün kargolanacaklar.
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt

öncelikle büyük geçmiş olsun üstadım. sen onca parfüm tartışmasından, konudaki troll saldırılarından sıyrık almadan çık, git elin “play station”cularına vurul. olacak iş mi?  dostum, eklemekte fayda görüyorum, biz türklerin yer aldığı oyun evreni harcar senin benim gibi incelikli adamları. uğraşılmaz bunlarla.

geleyim baraonda’ya. baştan anlaşalım, söz konusu nota viskiyse ben zaten baştan varım ve viski notası bu kadar gerçekçiyse, işin içinde yanık meşe fıçısının da bir payı olmalı. İşte o çarpıyor, çekiyor kendisine esas beni.

buradaki tek çekincem o gül notası. Genel olarak aradığım bir şey değil gül ve viskiye daha buruk ve karanlık çiçek, meyve kokularını yakıştırıyorum galiba. buradaki gülün kuru ve kirli olmasını umut ediyorum o nedenle.

ve öte yandan elimde iki sağlam referans noktası var: firmanın bir diğer dinamit lokumu black afgano ve bonobo643 gibi bir üstadın şiddetli tavsiyesi. o nedenle önümdeki ilk siparişim listemin de en üst sırasında haliyle. 

• mytra kullanıcısına yanıt
    Gül çok belirgin değil ama hissediliyor. Gayet yerinde harmanlanmış yoksa güllü parfümleri ben de kullanamıyorum
  • mytra kullanıcısına yanıt
    Sormayın:) Acayip toxic kitle o konu.Bizim konu İngiltere Kraliyet ailesi gibi hahaha.Siz alın Baraonda'yı viski keyfi yapın bu kötü günlerde:)
  • toprakyalin kullanıcısına yanıt

burberry classic ben denedim notaları doğal kokuyor kekik kokusunu çok iyi alıyorsun orjinaline de çok benziyor ama benim başımı çok ağrıttı.(benim fikrim hiç beğenmedim hala şişe ağzına kadar dolu. orjinaliyle aynı benzerlikte)creed vetiver denemediysen dene derim.

• Arkadaşlar selamlar dolabımı biraz rahatlarmak istiyorum tf fucking fabulous - pdm pegasus - zegna florentine iris SATILIKTIR. Uygun fiyata verecem siz denemiş olursunuz ben de kurtulmuş olurum ayrı ayrı vermeyi düşünmüyorum. Ortalama %70 dolulukta olmalı
  • baddu33 B kullanıcısına yanıt
    kaça bırakıyorsun üstad
  • @EserKozmetik Costume National Homme parfumunu yapmayi dusundunuz mu hic?

• Eskiden vardı hocam pek talep olmuyor ürüne. O yüzden bıraktık.
  • zoomxx kullanıcısına yanıt

stronger with you ve intensely aynı listeye koymayın bence yakın kokular 2side tatlı koku

• Peter Jones P kullanıcısına yanıt
    Nerdesiniz şehir olarak?
    DG-K ve Aventusu alabilirim .
  • COBALT01 kullanıcısına yanıt

Tekirdağ'da yaşıyorum hocam.

• Selamlar,

Eski kristal şişe üretimden Home Dior İntense arıyorum. İlgilenenlerin bir tık uzağındayım.

• Ne bu konuya 2 gün girmedik sahibinden.com olmuş

• Eser hocamdan yaklasik 2 ay once 3 adet parfum aldim. 3 ünü de severek kullaaya devam ediyorum. Uzerime bocalamayi sevmedigim icin 3 ü de +%80 dolulukta şu an 2 aylik kullanimda. Bu hesaba gore cok sıkmayan biriyseniz 3 parfümle 1 seneye yakın cikartirsiniz ki ne kadar hesapli ve uyguna geldigini soylemeye gerek yok. Benim gibi ilk defa alan veya ilk defa alacak olan arkadaslara duyurulur.

• 
Sayfa: önceki 29372938293929402941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.