Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: handsame_ , Bonobo643 , buckminsterstomarti Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 10 Misafir (4 Mobil) - 6 Masaüstü7 Mobil3 Android
5 sn
59.307
Cevap
1.744
Favori
6.149.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 5465
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9539
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4131
  • Favoriye Eklediklerim 1857
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9539 mesaj) Bonobo643 (1632 mesaj) Rappapompom (1115 mesaj) eiskent (940 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21008 mesaj) Mobil (20379 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1557 mesaj) Uygulama (5039 mesaj)
  • @
462 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    499 Mesaj

Bi Terre aşığı olarak Siparişime 2 adet ekledim deneyelim bakalım.
    |
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1817 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

35 linkten daha yumuşak. Performans olarak ORC, koku foğallığı olarak BOR.

Orchid sevenler muhakkak OPAR deneyin

Alıntıları Göster

Hakkımı Xerjoff Naxos'dan yana kullandım :)

Değişiklik olsun diye naxos aldım merakla bekliyorum

|
    |

• Er
    0 Mesaj

Merhaba, Sıradan kullanıcı gözüyle aldıklarımı yorumlamak istiyorum.

Prada - Carbon : Denildiği gibi Dior Sauvageye benzeyen bir parfüm. Ama asla kopya denecek kadar benzemiyor hatta çok yüksek benzerlik oranları da yok bence. Güzel bir parfüm. Sauvage kadar saldırgan ve kendini belli eden yapısı yok , tene daha hızlı yaklaşıyor gibi geldi. Koku güzelliği olarak karşılaştıracak olursak gayet güzel bir parfüm ama Sauvage daha çekici bir koku.

Dsquared- Rocky Mountain Wood : Tamamen odunsu bir koku . Çok beğendim. İlk sıkışta ıslak odun tarzı kokmasına rağmen kısa sürede kremsi bir tarza bürünüyor ama arkadan hala hafif hafif ıslak odun kokusu geliyor. Ağır bir parfüm değil , yaz hariç 3 mevsim kullanılır gibi geldi.

MontBlanc - Legend : Bunu da çok beğendim. Erkeksi maskülen koku . Çünkü bu koku bana traş köpüğü/losyonu kokularını anımsatıyor ve benzetiyorum. Kadınlar da erkeklerde bu tip kokuları sevdiği için övgü aldıracaktır kullananlara.

Zegna - Florentine Iris : Temizlik kokan bir parfüm. Daha çok pudramsı kremsi tarzda kokuyor. Unisex koku sevenler bayılacaktır. Bir tık feminen bulmama rağmen unisex kokuları sevdiğim için rahatlıkça kullanıcam.

Tester olarak Initio Rehab : Kışlık yoğun bir parfüm. Baharatlı ve hafif tatlı bir koku.Bana nedense 25 yaş üzeri koku gibi geldi. Ağır kokularla aram olmadığı için kullanacağımı sanmıyorum.

|
    |

• Yüzbaşı
    957 Mesaj

İnitio rehab üstadım hanım çok begendi

Ben de yorumlardan okuduğum mont blanc legend (erkek) alıcam bakalım yorumlara göre liste yapıyorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Merhaba bir kaç parfüm yorumununa göre bende kafamda bir liste oluşturdum tabi koku ustalarınında fikrini almadan sipariş vermek istemiyorum öncelikle 26 yaşında genelde spor giyinen biriyim kumral tenli biriyim kullandığım parfümler Tom ford black orchid - bvlgari man ın black- yeni kokular denemek istiyorum fakat daha önce listesini yaptığım parfümleri alıcam bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa çok makbule geçer Listem aşağıdaki gibidir

1-nitio Side Effect Carnal Blend

2-Tom Ford Black Orchid (Gold)

3-carolina herrera men prive

4-Valentino - Uomo intense sence

|
    |
  • Yarbay
    5594 Mesaj
    Soguk İstanbul gecesinden xerjoff starlight ile merhaba... :)

|
    |
  • Er
    6 Mesaj

Belki mevsimi değil ama bu SILVERED tek kelimeyle muhteşem.. şimdiye kadar aldığım orjinallerde dahil olmak üzere en kaliteli en güzel en sevdiğim koku oldu benim.. :) genelde hafif kokulardan hoşlandığım için benim için ideal oldu, galiba artık imza kokumu buldum pek değiştirirmişim gibi de gelmiyor :)

denediklerim arasında eski prive aventus, prive DHİ vs de mevcut, Özel günler için Opus V, günlük ise SILVERED benim icin vazgeçilmez oldu

• Onbaşı
    36 Mesaj
    Layton kokusunu spicebomba vanilya eklenmiş gibi hisseden bir ben miyim ya bir an yanlışlıkla spicebomb mu geldi aceba dedim spicebomb ile Hugo boss vanilyalı arası bişey olmuş gibi sanki ama hoş geliyor burnuma :))

• Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Elmadan olsa gerek botlled (boss) esintileri geliyor bir süre. Spicebomb hiç aklıma gelmezdi sanırım :)

La nuit ve bottledi anımsatan yerleri var bence. Yine de koku olarak bunlara benzemiyor.

|
    |
    vites topuzu* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    16 Mesaj

1-nitio Side Effect Carnal Blend

2-Tom Ford Black Orchid (Gold)

3-carolina herrera men prive

4-Valentino - Uomo intense sence

Kullanan varsa şunlara bir yorum yapsın kışın 25 yaşa gidermi bunlar ezbere alım yapmıyalım

|
    |
  • Er
    2 Mesaj

Arkadaşlar sipariş geçecem. Sizlerin de tecrübelerine dayanarak bilgi almak isterim.Vanilya esanslı kokular hoşuma gidiyor.Daha önce Hugo boss vanilla almıştım.Buna benzer parfüm tavsiye edermisiniz? Farklı tavsiyeleriniz de denemek isterim.

• Hocam molecule o1 ve o2 stoklarda kalmadi mi ?? Tekrar yapilacak mi, ne olacak bu iki arkadasin kaderi
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj

_MFK GENTLE FLUDITY GOLD

_JO MALONE MRRYH AND TONKA

_JPG ULTRA MALE

SICAK VANİLYALI TERCİH EDİLEBİLİR GÜZEL ÇALIŞMALAR. TAVSİYE OLUNUR.

|
    |
    blky58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj

Hocam senden 4 yıl önce spicebomb almıştım o günden sonra kullanmadım hiç spicebomb belki de hafızam beni yanılttı ama onun böyle tatlımsılığını anımsattı gibi çok kısa olsa da layton ama kesinlikle koku oturdukça boss benzerliği çok daha belirgin bariz bence de şu anda spicebombla alakasi yok

Bu arada bir zamanlar senden guerlain ideal için yalvarıyordum sen de hocam artık yapmayacağim demiştin belki hatirlarsin (2 yil olmuş) şimdi hem normal prime ini görünce bir duygulandım.. :))) eline sağlık hocam

İdeal alın aldırın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vites topuzu* -- 16 Ocak 2021; 21:51:17 >
    |
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: buckminsterstomarti

Hocam molecule o1 ve o2 stoklarda kalmadi mi ?? Tekrar yapilacak mi, ne olacak bu iki arkadasin kaderi
    2 Var hocam

Escentric Molesules - Escentric 02 [ES2] UNiSEX 60 tl hatta indirimde suan 50 tl.
    https://www.ozelparfum.com/escobar-02-es2

ES1 de gelecek 30 gün içerisinde.

vites topuzu*

Güle güle kullanın hocam, teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 16 Ocak 2021; 22:5:37 >

• Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |

• Es1 gelsin o zaman siparis geceyim o zaman hocam, kolay gelsin :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1817 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blky58

Arkadaşlar sipariş geçecem. Sizlerin de tecrübelerine dayanarak bilgi almak isterim.Vanilya esanslı kokular hoşuma gidiyor.Daha önce Hugo boss vanilla almıştım.Buna benzer parfüm tavsiye edermisiniz? Farklı tavsiyeleriniz de denemek isterim.

tom ford tobacco vanillia bunun üstüne tanımıyorum Eser hocamdan aldım 2 kez yok böyle bir kalıcılık ve farkedirlik... 4 fıs bitiriyor herşeyi

• Yüzbaşı
    578 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: caner175

Belki mevsimi değil ama bu SILVERED tek kelimeyle muhteşem.. şimdiye kadar aldığım orjinallerde dahil olmak üzere en kaliteli en güzel en sevdiğim koku oldu benim.. :) genelde hafif kokulardan hoşlandığım için benim için ideal oldu, galiba artık imza kokumu buldum pek değiştirirmişim gibi de gelmiyor :)

denediklerim arasında eski prive aventus, prive DHİ vs de mevcut, Özel günler için Opus V, günlük ise SILVERED benim icin vazgeçilmez oldu

nasıl bir koku hocam tarif edebilir misiniz

|
    |
  • Er
    6 Mesaj

Orjinalini denediniz mi bilmiyorum ama benzerligi de mukemmel Tobacco Vanille'nin

|
    |
    DarthWorm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.