Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2884. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.600
Cevap
2.048
Favori
8.292.902
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28822883288428852886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayrıca diğer bir vetiver Hermes eau intense vetiver o da çok hoş gerçekten kullanmadıysanız onu da tavsiye ederim.

• LucaTurin kullanıcısına yanıt

Laytona benzetmedim. Red Tobacco ya baya benziyor. Onu seven bence sever. Layton genel begeni buna göre baya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acarovic kullanıcısına yanıt

Listeye yeni giren 60 tl lik versiyonu mukemmel bu arada.Dogal kokuyor. Ferah sabunsu aromatik yeşil bir koku. Temizlik hissi veriyor. Birkaç kere orjinali denemistim bir fark göremedim.

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam yorumların her zaman benim için değerli olmuştur, bu şekilde bir kategori açman da gayet güzel bir fikir olmuş. Devamını merakla bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @buckminsterstomarti @uAhmetcanX

Çok teşekkür ederim hemen inceliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MoralFobia

Parfums De Marly Layton [TON] gelsede siparişimi tamamlasam :)

Alıntıları Göster
    https://www.ozelparfum.com/layton-ton

Açtım hocam stokunu, alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 11 Kasım 2020; 0:50:11 >
  • Dogru soyluyorsun hocam, ikisi de fazla gelebilir 22 yasa. Dikkatim dagilmis galiba yazarken, soran arkadas bu uyariyi da dikkate alsin lutfen, kimseyi yanlis yonlendirmeyelim...

• EvoRoncatto kullanıcısına yanıt
    Hocam gallantboyun belirttigi gibi naxos ve viking bi tik yas istiyor, o ikisini duselim listeden :) Naxos cok guzel koku, otomatik oneriyoruz nerdeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: buckminsterstomarti

Spicebomb duz, extreme olan degil
    Pure Malt
    Ombre Leather
    Fucking Fabulous (son siparisimde aldim, hafif ve kullanmasi cok keyifli bi koku bence yaz sicaklari haric 3 mevsimlik)
    Naxos
    Plase olarak da Viking yaziyorum, yesil ve maskulen kokulardan hoslaniyorsan hocam. Viking de bence 3 mevsimlik keyifli bir koku. Sen bunlari bi arastir bak, kafana yatarsa degerlendirirsin. Kor alis her zaman bi tik risk icerir bu da kamu spotu olsun

Yok tobacco vanilla artık :) parfüme neredeyse giriş dahi yapmamış birine neler önermişsiniz hocam :) yanlış anlamayın da böyle birine listedeki en genel beğeni olan parfümleri tavsiye etmek gerek.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Büyük insansın eyvallah başkan :)

• TAKASLIK/SATILIK : Scent of Peace %60 dolulukta. Vodka on the Rocks %99 dolulukta. Adana/Mersin elden teslim. Kalan yerler gardrops ile gönderilir.

• EvoRoncatto kullanıcısına yanıt
    1 spicebomb (düz)
    2 invictus
    3 sauvage (düz)
    4 diesel only the brave
    5 aventus( yeni kodlu) 60 tl
    Not spicebomb disinda 4 mevsim kullanabilirsin bence parfume yeni baslamiş birisi icin direk kör alış kokuları tavsiye ettim.

• mmyyyymmm M kullanıcısına yanıt
    Arkadasin uyarisiyla duzelttim zaten, sen hala onun ustune neden uzatiyorsun ??

• Merhaba elimde sadece 2 kere sıkılmış Parfums De Marly - Carlisle [CLis] bulunuyor, yaşıma uymadığını düşündüğüm için satmayı veya takaslamayı düşünüyorum. Ankara içi elden veya gardrops ile yapabiliriz.

İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orlando6287

Xerjoff Starlight. Cumartesi günü orjinalini test etmiştim, bugün de Tutaste muadili elime ulaştı. Orjinaline benzerliği %90 civarlarında ve oldukça başarılı buldum. Tarçın, badem ve karanfil gerçekten mükemmel harmanlanmış. Çok tatlı parfümleri ben kullanamıyorum ama buradaki tatlı oranı tam kararında benim için.

Baharatlı, oryantal bir parfüm ama ne beni ne de çevremi rahatsız etmeyen bir yapıda. Ofis ortamında da rahatlıkla kullanılabilir bence. İlkbahar kış ve sonbahar için ideal olduğunu düşünüyorum.

Hocam orjinalini nerede test ettiniz acaba birkaç mağazaya baktım fakat bulamadım.Test edip almayı düşünüyorum kullanmayacağım bisiyse boşuna almayayım.

• buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt

İki uyarıyı hak ediyordun çünkü. Hatta başka bir üyeden üçüncü bir uyarı mesajı daha da gelebilir hiç şaşırma dostum. Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• mmyyyymmm M kullanıcısına yanıt
    Kimin ne kadar uyarilacagina sen mi karar veriyorsun ?? Bitmis konuyu israrla uzatacak kadar issiz misin ?? Dostun falan degilim, senin gibi gereksiz bos yapanlar dusmanim bile olamaz. Saracak yer ariyorsun ama baska kapiya

• Beyler sakin!.Sizler forumun kalburüstü uyelerisiniz.Sizi böyle görmek üzücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 11 Kasım 2020; 13:4:44 >
  • SAHINGK S kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşımda 100ml lık orijinali var, ondan 5ml decant aldım. Boyner ve Beymen de bulunmuyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orlando6287

Bir arkadaşımda 100ml lık orijinali var, ondan 5ml decant aldım. Boyner ve Beymen de bulunmuyor sanırım.

anladım hocam peki günlük kullanımda iş görürmü genç birisi için.

• 
Sayfa: önceki 28822883288428852886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.