Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2881. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Rasty , Alex Higgins , Alex Higgins
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.321.007
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28792880288128822883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar usta burunlarınıza ve tecrübelerinize danışacağım 2 sorum var.

1- Ombre Leather'ı beğenen biri olarak Irish Leather'ı beğenir miyim?

2- Tobacco Vanille delisi biri olarak, PDM Herod'u da orta ayarda seven biri olarak illa ki Xerjoff Naxos'u da seveceğimi düşünüyorum. Tobacco Vanille'im bitti bitecek, Tobacco Vanille mi alsam yoksa Naxos mu denesem? Mesela Herod bitse bir daha almam. Naxos Herod'a mı daha yakın yoksa Tobacco'ya mı? Herod'a daha yakınsa hiç maceraya girmicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 9 Kasım 2020; 6:49:30 >
  • TaKo kullanıcısına yanıt

Ombre leather ve irish leather in benzerligi yok deri kullanimlari farkli. Hatta bazıları irish de deri yok diyor acikcasi irishde nasıl bir deri var bende anlamış değilim. Bana da deri parfumu gelmiyor. Parfumun baskin tarafı ardic hafif ekşi yeşil aromatik bir kokusu var. Ombre seven irish sever diyemeyiz yani.

2.Naxos kesinlikle alınması gereken bir urun. Sanırım yorumlari okumussunuzdur tekrar detaya girmiyim ama orjinal pure havaneimi satılığa cikardim bu parfum yuzunden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 9 Kasım 2020; 7:37:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

hocam sizin su yorumlariniza hastayim  

4 sipariste ben verdim ese dosta hediye niyetine. kanada' dan selamlar.

A.selam hocam teşekkür ederim.

----

Hadi dostlar piyasada bir heyecan var. Euro 8,0 TL olsun fiyatı tekrar 30 a çekeriz. Olmazsa bu yazımı hatırlatırsınız.
  • Ombre'yi beğendiyseniz çiçeksi notalara ilginiz var demektir. Bu alanda clive no.1 öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: mmyyyymmm

Ombre'yi beğendiyseniz çiçeksi notalara ilginiz var demektir. Bu alanda clive no.1 öneririm

Yine de Clive biraz zorlayabilir. Clive önerileri için muhakkak yaş unsurunu hatırlatın. Gençlere gitmeyecek bir parfüm.
  • 7 li paket alacaktım bulamadım sitede kalktı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

7 li paket alacaktım bulamadım sitede kalktı mı?
    Paket yok artık. 200 tl üzerinde %5 indirim var.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Yeni başlayanlar ve yaşı ufak olanlar için muhakkak zorlayıcı bir koku olacaktır doğru, düzeltme için teşekkürler hocam.

• Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt

küçük boyları almanız iyi olmuş denemiş olursunuz en azından,eğer tütün kokusunu seviyorsanız naxosa bayılıcaksınız çok güzel bir koku

• mofarah kullanıcısına yanıt

Sauvage EDP

Naxos

Carlisle

Ultra male

DHP

Pegasus

İdeal

Gül kokusu seviyorsanız toyboy

bunlardan 2 3 tanesine bakabilirsiniz

Şu adam ne kadar iyi esnaf olsa da adam Karadenizli bu kadar gitmeyin üstüne  

• Abi Karadenizli ile alakalı değil ya. Müşterilerin tümüne ben cevap veriyorum. Belli kişilere dayanamıyorum. Gelmiş burada fake hesap ile yok neden 35 olmuş artık alınmaz. Yahu alınmazsa alınacak yere git. Nerede kaldı 35 liraya parfüm? Ben nasıl yapayım daha düşük fiyata düzgün mal? Şişe kapak valf takımı oldu 8 9 tl. Kargo 14 tl. Olmayacak şeyler istenmesine gerek yok. Ben zaten mümkün olan en düşük fiyatları koyuyorum.

Listeye girsin diye günlerce pazarlık yapıyorum. Yeri geliyor bütçemi aşan miktarlarda almam gerekiyor. Bu zahmete bu tepkiyi alayım diye girmiyorum.

Onca kişiden ses çıkmadı, fiyat eleştirmek fake şahısa kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 9 Kasım 2020; 13:51:29 >

Bu 7 li paket halinde alıyorduk. Artık onlar yok mu?

• kokularım geldi teşekkürler vlo. cdg2x2. hrm.

cdg2 nin prive serisinden normal seriye geçmesi fiyat olarak sevindirdi ama şişesi prive serisi

ayrıca hediye tester için tekrar teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Abi Karadenizli ile alakalı değil ya. Müşterilerin tümüne ben cevap veriyorum. Belli kişilere dayanamıyorum. Gelmiş burada fake hesap ile yok neden 35 olmuş artık alınmaz. Yahu alınmazsa alınacak yere git. Nerede kaldı 35 liraya parfüm? Ben nasıl yapayım daha düşük fiyata düzgün mal? Şişe kapak valf takımı oldu 8 9 tl. Kargo 14 tl. Olmayacak şeyler istenmesine gerek yok. Ben zaten mümkün olan en düşük fiyatları koyuyorum.

Listeye girsin diye günlerce pazarlık yapıyorum. Yeri geliyor bütçemi aşan miktarlarda almam gerekiyor. Bu zahmete bu tepkiyi alayım diye girmiyorum.

Onca kişiden ses çıkmadı, fiyat eleştirmek fake şahısa kaldı.

Eser seviyoruz seni kardeşim biliyorsun. Senin fiyatları makul kaliteyi maksimum tutmak için verdiğin emeği buradaki bütün kullanıcılar biliyor. Saçma sapan kişiler için canını sıkma sen de.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanarici18

kokularım geldi teşekkürler vlo. cdg2x2. hrm.

cdg2 nin prive serisinden normal seriye geçmesi fiyat olarak sevindirdi ama şişesi prive serisi

ayrıca hediye tester için tekrar teşekkür ederim

erhanarici18 @

Daha ilk yaptıgımız ürün bitmedi o yüzden o şişedeler hocam hala. Az kaldı ama :)

KADİR_39 @

Fiyatlandırma detayı ilk sayfada mevcut hocam bir bakarsınız. Paket indirimi yok. Fiyatları bu şekilde düzenledim. 200 tl üzerine %5 indirim var yalnızca.
  • Zegna: Pudramsı temiz koku almak isteyenler listesine eklesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam dolar 8,5 tan 8,04 e düştü artık bir indirim yaparsın :))))

( Mizah amaçlı yazılmıştır diye belirteyim de sonra durduk yere gaza gelmesin bazı arkadaşlar )

• quote:

Orijinalden alıntı: MrHawkTr

Hocam dolar 8,5 tan 8,04 e düştü artık bir indirim yaparsın :))))

( Mizah amaçlı yazılmıştır diye belirteyim de sonra durduk yere gaza gelmesin bazı arkadaşlar )
    :) Euro 8 tl yi bozduğu an fiyatta düzeltme yaparım. Yapmazsam hatırlatırsınız.
  • Starlight birçok kişinin starı olacak şuan baygın halde yazıyorum 😄

• 
Sayfa: önceki 28792880288128822883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.