Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: umiumi Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
59.285
Cevap
1.744
Favori
6.145.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5464
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9533
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4126
  • Favoriye Eklediklerim 1857
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9533 mesaj) Bonobo643 (1632 mesaj) Rappapompom (1115 mesaj) eiskent (940 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20990 mesaj) Mobil (20375 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1557 mesaj) Uygulama (5039 mesaj)
  • @
462 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
  • Dogada direkt suna benziyor diyebileceginiz birseye benzetemezsiniz zaten olayi bu hocam. Zevkler renkler diyelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    KRAMER25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Neroli Portafino,Creed Neroli Savauge,Dior Homme Cologne doyasıya yikanabilrisiniz bunlarla

merhaba üstadım,

malum önümüz kış, forum sakinlerinin faydalanması için kışlık top 5 listesi yayınlarsan fikir edinmiş oluruz, saygılar.

• Çavuş
    85 Mesaj

Bende merakimdan siparis verdim gecen hafta elime ulaştı bende anlamadim koku benlik değil seveni vardır illaki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KRAMER25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1259 Mesaj

Benim Top 5 ler 10lar her sezon değişiyor hocam.Yeni gelenler her zaman daha heyecan yaratıyor doğal olarak.Hem designer hem niche olarak yayınladım geçen haftalarda aslında.Ama bunlar benim heyecanlandiklarim aslında.İyi araştırın kör alış yapmayın o listeleri.Çünkü zor parfümleri sakız gibi çiğnerim ben:)

|
    |
    ucihan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj

Saygı duyuyorum. Benim kişisel düşuncem bu yönde.

|
    |
    YamporozZM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj

Kesinlikle. Belirsizliği sevmem. 😉

|
    |
    buckminsterstomarti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Eser hocam keşke Gucci Guilty Intense değil de düzünü yapsan. Düz versiyonu daha sevilebilir bence.

|
    |
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj

Arkadaşlar 28 yaşındayım yaşımdan küçük duruyorum baby face denebilir. beyaz tenliyim kış ve bahar ayları için 4 tane parfüm önerisi rica ediyorum kendim hiç anlamam. şimdiden teşekkürler.

• Çavuş
    47 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Benim Top 5 ler 10lar her sezon değişiyor hocam.Yeni gelenler her zaman daha heyecan yaratıyor doğal olarak.Hem designer hem niche olarak yayınladım geçen haftalarda aslında.Ama bunlar benim heyecanlandiklarim aslında.İyi araştırın kör alış yapmayın o listeleri.Çünkü zor parfümleri sakız gibi çiğnerim ben:)

Givenchy - Xeryus Rouge [XER]                                                                            

Bvlgari - Man in Black [MiB]                                                                     

Dolce & Gabbana - The ONE [THE]

Xerjoff - Naxos [NXS]

Tom Ford - Tobacco Vanillie [TBC]

peki üstadım bu listeden 4 lü bir sipariş için hangisini elemeliyim yada şunlar birbirine benzer listeyi 2 ye 3 e indir diyebileceğin bir koku varmıdır (38 yaş esmer ten)

• Yüzbaşı
    393 Mesaj

Elimde takaslık Xeryus Rogue var. koku bana hitap etmediği için cuzi bir miktar karşılığı da bırakabilirim.

Aradığım parfümler dolce gabana the one , tom ford fuckin fabolous, nautica voyage, creed viw.

izmir içi elden takasa açığım. herkese iyi günler dilerim.

|
    |
  • Binbaşı
    1259 Mesaj

Xeryus Rouge pek sevmem, Tobacco Vanille riskli olabilir bu tür kokulara alışık değilseniz.Naxos da Tobacco Vanille kadar olmasa da bir miktar risk arz ediyor, keza Man in Black de öyle.Ama ikisi için de biraz risk alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 26 Ekim 2020; 14:55:21 >
    |
    |
    ucihan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj

Kodlarını paylasabilirmisiniz , teşekkürler

|
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1259 Mesaj

VİW,MOON,TAMA

|
    |
    harputt23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj
    Takaslık:

Tom Ford-Fucking Foboluos %90
    Guerlain İdeal %90

https://www.gardrops.com/kadin/kozmetik/tutaste-tom-ford-fucking-foboluos-5f95805c64a55

|
    |
  • Er
    10 Mesaj

İlk defa satın alım yaptım, geçen hafta Pazartesi sipariş verdim, aynı gün kargoya verildi ve mesafeden dolayı 3. gün teslim edildi. Kargo güzel sağlam geldi. 1 haftalık kullanım sonucunda da; ilk defa açık parfüm aldım, kalıcılığı ve yoğunluğu çok beğendim. Malum parfüm fiyatları el sürülebilecek eşiğin çok üstüne çıktığı için mecbur alternatif arayışına girdik. Kalıcılık ve yoğunluk performansı inanılmaz. Tebrikler ve teşekkürler. Umarım kullanıcı dostu fiyat politikanızın dışına çıkmazsınız da her zaman müşteriniz olmaya devam ederiz.

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Bugün Creed VIW kullanmıştım, çalıştığım yerde bikaç kişi ' kim sıktı bu parfümü çok güzel hindistan cevizi kokuyor'dedi. Yani genel beğeniye uygun doğal bir koku. Kalıcığı da iyi sabah sıktım şuan hala burnuma geliyor arada. Ama biraz tatlılığından dolayı yaz sıcaklarından çok ilkbahar ve sonbahara daha çok yakıştırıyorum.

• Yarbay
    3116 Mesaj

Bende bir zamanlar sıcak bir yaz gününde hışımla markete girmiştim, kasiyerden reyon görevlisine, müşterisine hepsi çok güzel birşey kokuyor kimden geliyor bu koku diye birbirlerine soruyorlardı.

|
    |
    Tractacus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    99 Mesaj

kaç yaşında duruyosun

|
    |
    enerji mühendisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    559 Mesaj
    Bu markada 212 men varmı?

• Yüzbaşı
    368 Mesaj

Var kardeşim.212nin her çeşidi var.ilk sayfaya bakarsan görürsün

|
    |
    tamgambar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.