Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2829. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir (7 Mobil) - 9 Masaüstü7 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28272828282928302831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aralarında en güzeli SMW.

• Merhaba arkadaşlar. Sonbahar, kış ve ilkbahar için 20-25 yaş ve 50 yaşa hitap edecek koku arayışı içerisindeyim. Kokular ailecek ortak kullanılacak. Konuyu bayağı bir araştırdım ve son sayfalardan birkaç parfüm seçtim. Kokuların ağır ya da hafif olması önemli değil. Fark edilebilir, kalıcı olsun, genel beğeniye hitap etsin yeterli. Daha öncesinde Spicebomb, Pure Malt, Straight to Heaven, Fahrenheit, Desire Blue, Nautica Voyage, Hugo Boss Vanilyalı, Pi, Xeryus Rouge, Ultramarine buradan deneyimleyip beğendiğim bazı kokular.

Şöyle bir liste hazırladım ve 1 tanesi yetişkin bayan için olmak üzere 11 tane koku alacağım:
    Spicebomb
    Florentina Iris
    TF Ombre Leather
    TF Noir Extreme
    TF Noir de Noir
    Xerjoff More Than Words
    Xerjoff Naxos
    Pure Malt
    Layton
    Nicos Sculpture
    Straight to Heaven
    Side Effect
    Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver
    The One
    Dior Homme Cologne
    Guerlain L'Homme Ideal
    Armani Acqua di Gio

Sizce hangilerini seçmeliyim? Bunların dışında parfüm öneriniz olursa onu da dikkate alırım. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 8 Ekim 2020; 19:49:5 >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt

Ah, o romun dumanlı açılışı yok mu hocam, bir de kırmızı meyve ve bolca baharat karışınca işin içine, çocukluğumda defalarca okuduğum define adası ve peşi sıra kurduğum sergüzeşt düşler gelir hep aklıma. 

Rom ve konyak gibi tarihsel iki içeceğe saygı duruşudur belki de bu parfüm. Ki, üründe Kilian imzası olduğuna göre şaşırtmaz kimseyi.

Kolay bir koku değil, tersine sert ve kapalı, üstüne fazlasıyla erkeksi. Karanlık demiş miydim bir de?

Ama başlı başına da bir efsane bence. Tütsü büyülüyor, meyveler iştah açıyor ama meşe bir fıçı var ortada kapağının açılmasını bekleyen.

Şimdilik bol tuzlu kavun (bakınız: MLS) ve aslanın sütüyle geçirsem de günlerimi, yakındır o bilindik şarkıyı söylemem: "Yohoho ve bir şişe rom”.

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
  • Evet havalar iyice serinlediğine göre bir Sonbahar/Kış designer Top 10'u bırakalım.Nispeten yeni parfumlerden oluşacak bu liste,havalar serinlese de kullansam diye heyecan duyduğum parfumlerden oluşuyor.The One gibi ,La Nuit gibi,CH Prive gibi,DHi,DHP gibi çok sevdiğim ama her sene onerdigim parfümler yer almayacak bu listede.

1.Dior Homme EDT
    2.Replica By The Fireplace
    3.Guerlain L'homme Ideal
    4.Mugler Pure Malt
    5.Tom Ford Black Orchid (Yeni 60 TL)
    6.Tom Ford Ombre Leather
    7.Paco Rabanne One Million Lucky
    8.Dior Eau Savauge
    9.Valentino Uomo Intense
    10.Lalique Encre Noire

Yakın zamanda niche listesi de gelecek.O liste tam Şampiyonlar Ligi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 8 Ekim 2020; 20:15:1 >
  • healthypatient H kullanıcısına yanıt

Tavsiye edeceklerim bunlar;

Şöyle bir liste hazırladım ve 1 tanesi yetişkin bayan için olmak üzere 11 tane koku alacağım:

Spicebomb

TF Ombre Leather

Xerjoff Naxos

Pure Malt

Layton

Nicos Sculpture - Alfred Dunhill - Desire Blue  başlangıcı benziyor ama Nikos - Sculpture çok daha kaliteli ve daha çok kalıcı.

Straight to Heaven

Side Effect Herkese gitmeyen bir parfüm denemeden alınmaması gerekenlerden.

Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver

The One

Dior Homme Cologne

Guerlain L'Homme Ideal

Armani Acqua di Gio - Profumo veya Essenza daha iyi bir seçenek olacaktır DNA aynı zaten.

Layton'un ve Straight to heaven mini olanlarından alırsanız hem denemiş olursunuz.

Layton'a kızlar bayılıyor.

Ekstra olarak reflection man ve grey vetiver stokta yok onları da önerirdim.

Bayan için : Chanel - Coco Mademoiselle [Coco] , Chanel - TENDRE [TEN] , Lacoste Classic (Pour Femme) [Lac2] önerim olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 8 Ekim 2020; 23:37:46 >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Dikkate alacağım.

Hayatımda kokladığım en güzel kokulardan birisi. Seneler önce orijinalini koklamıştım ama bilmiyordum o zamanlar o kokunun sth olduğunu tutasteden kör alış yaparak almıştım ve kokladıktan sonra o kokunun sth olduğunu fark ettim. Muazzam bir kokusu var kesinlikle ve düz versiyonu bile orijinaline çok yakınken prive’ı nasıldır kim bilir

Şişenin dibini görebildiğim nadir parfümlerden. Listedeki en şahane parfümlerin başında geliyor. Trakia_ okuyordur bu yorumu ona da selamlar :D

• Carolina Herrera - 212 Sexy Men kullanan birine tavsiyeniz var midir?
  • vatan1915 V kullanıcısına yanıt

en sevdiğim iki parfüm Sauvage ve mont blanc legend. komplike kokular değiller ama 4 mevsim sağlam liman denilen cinsten ikiside.

• Takaslık yada satılık Tom Ford FFB sadece test için tek fıs sıkılmıştır, ilgilenenler yazabilir

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
  • Eser hoca düzenli alım yaptığım tomford Gray gelir mi? Yoksa listeden çıkacak mı?
  • Bugün spor çıkışı memo eau memo sıktım iltifatlar iltifatlar :))
  • kdmavili K kullanıcısına yanıt

Hocam bende bekliyorum 2 hafta kadar dedi eser bey

• Carlisle ve italian leather siparişlerim geldi, ikisi de muazzam kalitede olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdmavili

Eser hoca düzenli alım yaptığım tomford Gray gelir mi? Yoksa listeden çıkacak mı?

Önümüzdeki hafta sonuna kadar hazır olur hocam

• İnitio side effect ve tom ford noir extreme takas yaparım isteyene
  • Daha once soranlar olmuştu Little Big (LTB) mağazası oud wood kokuyor dun farkettim girince.
  • Arkadaşlar armani gio ile profomo arasındaki farklılıklar nelerdir. Kullanıcılar varsa her ikisini de bilgi alabilir miyim?
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni Black Orchid nasil, bi iki cumle alsak inceleme tadinda
  • 
Sayfa: önceki 28272828282928302831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.