Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2813. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
69.704
Cevap
2.049
Favori
8.317.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28112812281328142815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eeeee o öyle zaten onu 40 yaşında beyefendi kokusu diye mi aldın hocam :D Her kokunun kendine has kişiliği var. Mesela ben hermesi bir gencin üstüne yakıştıramam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia_ -- 23 Eylül 2020; 10:24:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Code konusunda yorumlar bana ilginç geldi, herkesin kafasında canlanan ayrı tabii ki ama code bana kalırsa gayet oturaklı ve centilmen bir koku, çapkın bir yanı var ama o kokunun adının code olma sebebi zaten o yanı :)..
    Code u iyi gömmüşler one million muamelesi yapmışlar baya piyasada en çok klonu olan parfümdür herhalde

• Phileo Sophia_ kullanıcısına yanıt
    Yok ben notalarına bakıp almıştım ama hiç beklediğim gibi çıkmadı. Allahtan orijinalini almıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Yorum yapamadığım, eşi benzeri olmayan çok sevdiğim bir koku. Amber dışında hiçbir notayı seçemiyorum, yeşil ve çiçek notalar var ama öyle bi harman ki notalarını bildiğim halde seçemiyorum. Çok özgün, bence de hakettiği ilgiyi görmeyen gerçek unisex bi koku. Bu koku bana çok transparan, saydam geliyor sanki tek bir nota ile parfüm yapılmış ama koku rengi yok, direk saydam. Performans çok iyi, unisex kokuları genelde kendime yakıştırmam ama bu safkan unisex. Genel beğeni değil ama asla genel beğeniden uzak da değil bence, ilk defa alacak arkadaşlara tavsiye etmem, parfüm meraklısı olup koku deneyimlemek isteyen herkes beğenmeyecek bile olsa bu parfümü denemeli, özgün oğlu özgün bi parfüm. Değişik bir havası var, sanki başka bir alemden. Sivrilen bir sentetiklik yok ama bu dünyaya dair bir iz de yok :D. Tatlı pürüzsüz bir kısmı var, deri notasının sandal ağacı ve amber karışımı sanırım, ch de şekerli ve vanilyamsıyken bunda tatlı ama şekersiz gidiyor, bu pürüzsüz hissi veren sanırım deri notasının kullanımı, o noktada ch men andırdı şimdi tekrar kullanınca koku olarak alakasız olsalar da. Hakettiği ilgiyi görmediğini düşündüğüm aklıma gelen bir diğer iki koku gucci ph2 ve givenchy gentlemen only
    Eline koluna sağlık. Çok güzel yorum olmuş. Costume national erkekte klas kadında şık duruyor. Gucci pour homme 2 ise yine tarz Bi koku bence.

• webmaster33 kullanıcısına yanıt
    Hem kokusu hoşuma gitti hem de bana ağır gelmedi. Ben kullanımı şöyle yapıyorum, boynun sağ ve sol tarafına 1 er fıs sıkıyorum 1 fıs da kıyafetime karşıdan sıkıyorum. Buram buram kokmuyor. Sizi rahatsız etmiyor. Ertesi gün kıyafetimi giyerken kokusunu üzerinde alıyorum. Yanınızda biri oturmadığı sürece veya çok keskin burnu yoksa çok anlamaz uzaktan. Kötü yorum almadım hiç. Tabi burada yoğun ve sabit kalıcı parfüm kokusu -ki bu ne olursa olsun. Bu sebeple yumuşatıcı almıyorum eve. Kurutma Makinası aldım hatta.- beni çok rahatsız ettiği için hafifliği hoşuma gitti. Buradaki diğer tecrübeli arkadaşlar gibi notalarını fln anlatacak kadar yetiye sahip değilim. :) Bir de ben Aberi daha çok çok kışın kullandım. 4 setlik parfümü de dönüşümlü kullanıyordum. Az kullandığım için de 4 kutuluk ilk setim 2 seneden fazla sürdü. Gerçi Pandemi olmasaydı bir kaç ay daha erken biterdi.
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Klavyene sağlık kardeşim. Koku kalıcı güzel. Biraz tene yakın durdu bende. Kışa çok daha güzel gideceğine eminim. Kekik baskın olmaya başlayınca erkeksi tarafı ağır basıyor. Hergün kullanılacak bir koku değil. Özel günlere aksam gezmelerine güzel gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi handsame_ -- 23 Eylül 2020; 13:38:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcoskun

invictus hangi açık parfümcüye girersen sana önereceği bir parfümdür. Yani çok fazla kullanıcısı var :)
    Hocam geldi de, sadece 1 kişide görmüştüm bu parfümü. Ayrıca çok beğenmedim, iade ediliyor mu acaba? Kutu açık ama hiç sıkmadım.

• merhabalar, genelde tomford ve savauge kullanıyorum, loris den veya dp den alıyorum. Şuan tek istediğim kalıcı bir parfüm olsun ve freş koksun, ne olursa olsun kalıcı olsun öneriniz nedir buradan alacağım.

• Tom Ford Grey Vetiver; hem Tom Ford, hem fresh hem de kalıcı...
  • hiç yorum yapan yok, konu sahibi bari cevap versin

• Nautica voyage al fresh ve kalıcı.
  • edt ama orjinali dahi ? Gercekten kalıcı olduguna eminmisiniz?

• Corona belirtisi burnunun koku almaması lazım.
  • Hep parfüm tavsiyeleri isteniyor, biraz farklılık olsun
    Çubuklu Oda kokusu almak istiyorum arkadaşlar tavsiye ettikleriniz çok beğendikleriniz var mı ? ( Ağır bir koku olmasın yeter)
    Teşekkürler şimdiden.
  • Tractacus kullanıcısına yanıt
    Yağmur Ormanı ve Mango kullandım.Yağmur Ormani'nı daha çok seviyorum.Ama mekan büyük değilse 6 çubuğu birden sallandirmayin içine.Çok yoğun olabiliyor o şekilde

• Hocam hacivat hakkında ne düşünüyorsunuz listeye eklenir mi.

• Eklemeyecegini söylemişti.

• creed island water

mont blanc legend

fico de amalfi

creed millesime imperial

creed silver moutain water

aklıma gelen bunlar şimdilik bende frsh ve kalıcı oldu ama herkese göre değişir
  • Siz bize söyleyin hem fresh hem çok kalıcı kokunun ne olduğunu. Biz de çalışalım onu. O ürünü bizden alırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 24 Eylül 2020; 2:0:45 >
  • Aqva Marine
    Montale Santalwood
    Kenzo Pour Homme
    Creed Himalaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odin87 -- 24 Eylül 2020; 5:6:49 >
  • 
Sayfa: önceki 28112812281328142815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.