Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2812. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (9 Mobil) - 8 Masaüstü9 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28102811281228132814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ambre Narguile'yi başka bir firmadan denedim.Hiç memnun kalmadım.Tarçın çok sentetik kullanılmıştı ve koku da hababam tarçın şeklinde ilerliyordu.Yani orjinali mutlaka daha doğaldır ama koku karakteri bu şekilde ise ortada keyif alınacak bir durum yok benim için o kokuda.Eser de deneyimleyip pek begenmemisti diye hatırlıyorum.Tabi aslında bu sorunun muhatabı Eser olmalı.O uygun bir çalışma bulur da foruma uyacağını düşünürse yapar diye düşünüyorum.

NY Amber sevdiğim ve modern bulduğum bir amber/gül temalı bir parfüm.Ancak konu amberse önceliğim Grand Soir olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VaporWave kullanıcısına yanıt
    Keşke gerçeğini deneseydiniz bir yerde gerçeğine bayağı benziyor çünkü.

• Davidoff Cool Water kadın parfümü inanılmaz derecede hoşuma gidiyor. Parfüm çok anlamadığım bir konudur. Bu parfümü bir erkeğin kullanması abes olur mu?
  • Meraklıgamer kullanıcısına yanıt
    Gerçeğine benzemiyor dememis ki kokuyu beğenmemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Benim de fazla agresif bulduğum bir koku Code.Oldum olası sevmedim.Bu agresiflik yayılım anlamında değil.Tarz olarak.Böyle ısrarcı kadınla birlikte olmak için kendini rezil eden erkek ruhu var parfümde

• quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Davidoff Cool Water kadın parfümü inanılmaz derecede hoşuma gidiyor. Parfüm çok anlamadığım bir konudur. Bu parfümü bir erkeğin kullanması abes olur mu?
    Hali hazırda erkek versiyonu mevcut zaten listede mevcut bir göz atın derim

• gallantboy kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim üstadım. Bakıyorum hemen:)
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Ahahahah dogrudur :) üniversiteye giderken kullaniyordum o yıllarda, şimdi bana da cok cazip gelen bir parfum degil :)

• Arkadaşlar hanıma hediye alacağım burberry london seviyor fiyatlar çok değişken pek bilgim yok
    Kağan parfümeri bursada sağlam bir firma hb de 270 civarına da var ama güvenemedim boynerde 600 civarı
    Linkteki edp değilmi bunun edt olanıda varmı

https://www.kaganparfumeri.com/burberry-london-edp-kadin-parfum-100ml?gclid=CjwKCAjwwab7BRBAEiwAapqpTEIaOyAD9hNZYbqPBX5_NUy4cF_vKneXVhArIoFEUzaxyttjmTF2ahoCYhkQAvD_BwE

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    invictus hangi açık parfümcüye girersen sana önereceği bir parfümdür. Yani çok fazla kullanıcısı var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nejdeath

Gelen öneriler doğrultusunda şu şekilde bir dörtlü oluşturdum ama isimler doğru mu yardımcı olabilir misiniz?

1-) Paco İnvent, (İnvictus) ?
    2-) Narcotic Voyage, (Nautica) ?
    3-) Fire [Aber], (Abercrombie) ?
    4-) Gentiano [Gio] (Armani) ?
    Merhabalar,

2 yıl önce aldığım parfümlerim bitmek üzere. Yeniden sipariş vereceğim. Önceki siparişimde 2 kokudan çok memnun kaldım, 2 sinden de normal. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse memnun olurum.

Aldıklarım bunlardı;

1-) Paco İnvent, (İnvictus) (normal)
    2-) Narcotic Voyage, (Nautica) (çok beğendim)
    3-) Fire [Aber], (Abercrombie) (çok beğendim)
    4-) Gentiano [Gio] (Armani) (eh işte)

Almak istediklerim;

1-) Narcotic Voyage, (Nautica)
    2-) Fire [Aber], (Abercrombie)
    3-) ???
    4-) ???

3 ve 4 numaraya 1 ve 2 numaradaki kokuları beğenen birisi için neler önerirsiniz? Ağır kokular sevmiyorum. Üzerime yapışmış ve sürekli tüten kokuları sevmiyorum. Bunlar baş ağrısı da yapıyor bende. Bu şekildeki önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  • handsame_ kullanıcısına yanıt
    Yorum yapamadığım, eşi benzeri olmayan çok sevdiğim bir koku. Amber dışında hiçbir notayı seçemiyorum, yeşil ve çiçek notalar var ama öyle bi harman ki notalarını bildiğim halde seçemiyorum. Çok özgün, bence de hakettiği ilgiyi görmeyen gerçek unisex bi koku. Bu koku bana çok transparan, saydam geliyor sanki tek bir nota ile parfüm yapılmış ama koku rengi yok, direk saydam. Performans çok iyi, unisex kokuları genelde kendime yakıştırmam ama bu safkan unisex. Genel beğeni değil ama asla genel beğeniden uzak da değil bence, ilk defa alacak arkadaşlara tavsiye etmem, parfüm meraklısı olup koku deneyimlemek isteyen herkes beğenmeyecek bile olsa bu parfümü denemeli, özgün oğlu özgün bi parfüm. Değişik bir havası var, sanki başka bir alemden. Sivrilen bir sentetiklik yok ama bu dünyaya dair bir iz de yok :D. Tatlı pürüzsüz bir kısmı var, deri notasının sandal ağacı ve amber karışımı sanırım, ch de şekerli ve vanilyamsıyken bunda tatlı ama şekersiz gidiyor, bu pürüzsüz hissi veren sanırım deri notasının kullanımı, o noktada ch men andırdı şimdi tekrar kullanınca koku olarak alakasız olsalar da. Hakettiği ilgiyi görmediğini düşündüğüm aklıma gelen bir diğer iki koku gucci ph2 ve givenchy gentlemen only

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 22 Eylül 2020; 18:43:18 >
  • buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt
    bayan kokusu. orjinalini test etmiştim. klass bir koku.
  • Code konusunda yorumlar bana ilginç geldi, herkesin kafasında canlanan ayrı tabii ki ama code bana kalırsa gayet oturaklı ve centilmen bir koku, çapkın bir yanı var ama o kokunun adının code olma sebebi zaten o yanı :)..
    Hocam kullanana bir küfretmefiğiniz kalmış diyeceğim ama arkadaş yavşak benzetmesini esirgememiş))))) 😂😂😂 6-7 yıl önce bekarken bir şişede ben tüketmiştim, Allah var çok ekmeğinide yedim Tekrar aldıracak bir koku değildi ama öyle yerin dibine koymayalım.))) İllaki bir seveni vardır.

• kcihank K kullanıcısına yanıt
    Lafım kullanana değil:)Beni tanımıyormuş gibi hocam:) Mutlaka seveni uzun yıldır kullananı vardır.Duygusal bir bağı vardır o parfüme,ya da bir anısına goturuyordur.Ona ne denilebilir.Ben yeni kullanıcıya önermem ama:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 22 Eylül 2020; 21:34:54 >
    Öyle deme hocam piyasada Casanova ruhlu erkek çok. Ben tavsiye ediyorum, Sıkın bu parfümü sonra kontrolünü kaybetmiş itfaiye hortumu gibi salın kendinizi piyasaya 😂😂😂😂

• Cool water kadina benzeyen ama uniseks olan Mfk aqua celestia adlı parfum var listede onu denemenizi oneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 23 Eylül 2020; 2:25:36 >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim üstadım. Keyifle deneyeceğim:)
  • nejdeath N kullanıcısına yanıt
    Hocam aber'i ben de çok övüldü burada diye almıştım fakat yaz için fazla sentetik kaçtı. Kokusu da biraz ağır geldi kendi üstümde fakat dışardan yorum alacak kadar kullanamadım parfümü. Sizin ve çevrenizin yorumları neler? Belki bu ara havalar serinleyecek diye şans verebilirim.

• 
Sayfa: önceki 28102811281228132814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.