Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2811. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (4 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28092810281128122813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yves Saint Laurent – Libre
    Mon guerlain

bu üç parfümü deneyimleyen varmıdır? eş,çocuk,anne yorumu bildikleriniz ?

3/2 seçmem lazım
  • redkiwi kullanıcısına yanıt
    Benden herhangi bir bayan parfüm istese pudree ile bombsheli yapıştırıyorum. üst segment olsun diyorsa unisex memo-marfa veriyorum. efsane geri dönüşler aldım.
  • Forum1th kullanıcısına yanıt
    Genel beğeniye uygun 18-23 yaş arası genç kokusu karşı cinsin mutlaka övgüsünü alır ama pişti olma ihtimali yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Libre cok keyifli bir koku. Beyaz cicekler agirlikli. Bence guvenli liman

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler,marfa yorumlarını bı okuyayım
  • buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt
    libre ile pudra aklımdaydı karar vermıstım , mon yorumu hıc yok forumda gızlı kalmıstır dıye dusundum kararsız kaldım bu sefer
    Mon guerlain ben de hic hatirlamiyorum hocam, forumda pek konusu gecmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Phileo Sophia_

Genel beğeniye uygun 18-23 yaş arası genç kokusu karşı cinsin mutlaka övgüsünü alır ama pişti olma ihtimali yüksek.
    Sanmıyorum hocam, cidden orijinalini kullanan veya bu şekilde alan olacağını. Siz de böyle diyince baya merak ettim bakalım. Yarım veya sonraki gün gelir İstanbul'dan kargolanıyorsa.

• Parfüm almayı bir süre durdurmak için bu konuya uğramamak gerekiyor ben onu anladım, aklımda yeni parfüm almak hiç yokken Reflection Man aldırdınız bana yine
    Parfümü ilk sıktığımda açıkçası bu muydu dedim ama kokunun o ilk 5 dakika ile neredeyse alakası yok onu söyleyeyim. 10dk sonra o kadar güzel bir hale büründü ki iyi ki almışım dedim. Çiçeksi, kremsi, çok güzel bir bahar parfümü, temiz kokan ofis parfümü dedikleri sınıfa da giriyor bence Reflection Man.
    Son zamanlarda çiçeksi erkek parfümlerine ilgim vardı bu koku hem maskülen hem çiçeksi, sandal ağacının verdiği o kremsi havayı da çok seviyorum zaten. Orijinalini bilmiyorum ama benzerliği çok yüksek olmasa bile çok güzel bir parfüm olmuş, mis gibi sık geç. Genel beğenisi oldukça yüksek, risksiz bir koku.

Le Male benzerliği konusunda da bir şeyler söylemek istiyorum, benzer değil denemez bence Le Male'e benziyor ama ondan çok daha sevilebilir ve modern bir koku. Bir kere Le Male'deki o baskın lavanta yok, benzerliği %50 ya vardır ya yoktur. Le Male'in orjinalini denediğimde çok beğenmemiştim ve 90lardan gelen bir koku olduğunu hissettiriyordu, Reflection Man daha modern. Ayrıca Bonobo hocamın dediği gibi Pdm Pegasusa da bir tık benzerliği var ama Pegasus çok daha pudralı ve ağır bir koku Reflectiona göre. Bu iki kokuyu bilen az çok anlar Reflection Manin nasıl bir koku olduğunu, tabii ikisinden de daha güzel bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 22 Eylül 2020; 1:11:57 >
  • Yav arkadaşlar Armani code diye bir parfüm aldım Eser hocamdan. Yanlış anlamayın ama bu tam bir 30 yaşında arabasıyla kafe kafe gezip tozan yavşak kokusu. Kokuyu içinize çekerken zaten bir nokta nokta gizli saklı bir şeyler barındıran bir koku geliyor aklınıza hemen. Böyle burnunuzda şifreleme varmış da bu parfümü çözüyormuş gibi. Var mı takaslamak isteyen bu ne böyle ya pişman oldum.

• VaporWave kullanıcısına yanıt
    😂😂 2008 zamanlarinin populer piyasa kokusuydu.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Tam bir piyasa kokusu ya ben bunla hiç rahat edemem birine hediye etsem kötülük etmiş olurum. Lütfen birisi benimle takaslasın.

• Layton benzeri kadın parfümü var mı Tutastede ? Ablam Layton'a bayıldı da onun için bu kokuya benzer bi şeyler almak istiyorum

Yoksa da Layton kadınlar tarafından ofis ortamında kullanılabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Peace_ -- 21 Eylül 2020; 19:27:54 >
  • naboo kullanıcısına yanıt
    Black afgano bi fırsat olmadı yahu, çok ağır diye cesaret edemedim...
    neyse ben narciso'dan devam edeyim en iyisi, çok teşekkür ederim hocam...
  • handsame_ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam deneyeceğim...
  • _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Tatlı parfümleri genelde kadınlar çok sever unisex olmasının sebebi de bu her 2 tarafa da satış yapmak.
  • Lira almayı düşünüyorum gourmand parfümler hoşuma gidiyor. Deneyen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi handsame_ -- 21 Eylül 2020; 21:8:43 >
  • handsame_ kullanıcısına yanıt
    Gurme seviyorsan hiç düşünme derim.Cünkü kendi türünün en iyilerinden.Portakallı vanilyalı kurabiye/kek tarzı bi kokusu var.Hatta benzetmeyi biraz daha ileri götürürsem Eti Cin diyeyim sen anla:)Ben baya baya seviyorum.Gurme sevenin sevmemesi zor

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Yemekle aram iyi olduğu için kurabiye kek tarzi kokulari severim 😋

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Forumlarda amber naqileden bahsediyorlar acaba düşünürmü Eser Bey ? Bir de newyork amber hakkinda düşünceniz nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi handsame_ -- 21 Eylül 2020; 21:33:6 >
  • 
Sayfa: önceki 28092810281128122813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.