Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
58.843
Cevap
1.739
Favori
6.061.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 21 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5442
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9475
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4099
  • Favoriye Eklediklerim 1851
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9475 mesaj) Bonobo643 (1615 mesaj) Rappapompom (1100 mesaj) eiskent (940 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20640 mesaj) Mobil (20273 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1553 mesaj) Uygulama (5039 mesaj)
  • @
452 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    42 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Kanka ayak no yazman iyi olmuş parfümün ölçülerini ona göre ayarlıyoruz.
    boş yapma öneri yap
    |
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj

Bvlgari Aqva da olabilir.
    |
    |
    gustawa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3964 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hacıhayri

bana nokta atış 7 tane parfüm önerecek delikanlı üye var mı?

yer afyon merkez

kumrul ten

yaş 27

boy 1.89

ayak no 45

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj

Bu cevap bana geldi kimse üstüne alınmasın. Çok nüktedansın eser beyciğim😀

|
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Selamlar,

Boss Bottled [BSS] ve Boss Bottled Intense [Bint] arasında kaldım. Tutaste muadillerini kullanan arkadaşlardan iki koku hakkında naçizane yorumlarını ve karşılaştırmasını rica ediyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    194 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: flameextreme

Selamlar,

Boss Bottled [BSS] ve Boss Bottled Intense [Bint] arasında kaldım. Tutaste muadillerini kullanan arkadaşlardan iki koku hakkında naçizane yorumlarını ve karşılaştırmasını rica ediyorum :)
    iki parfümünde orijinallerine benzerliği birebir diyebilirim. Bss yazlık kullanıma uygun ancak performans sizin için ön planda ise bint'i de dört mevsim kullanabilirsiniz.
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Yves Saint Laurent la nuit de l'homme kullanan varmı acaba tutasteden sipariş vermeyi düşünüyorum kullanan varsa 25 yaş için nasıldır kalıcığı olsun koku olsun kör alım olucak çünkü
    |
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yok abi sen niye alıntıladın :) Her parfümün performansının aynı olabileceğini düşünen kişiler vardır diye ekledim onu.
    |
    |
    KRAMER25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    8411122746 nolu sipariş ile websitesinden sipariş vermiş bulunmaktayım. Kredi kartı ile alışverişi tamamladım. Bakalım süreç ve hız nasıl :-p
    |
    |
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj

|
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Saygıdeğer parfüm müdavimleri sizlere 2 sorum olacaktı.Biraz önce kendim için Creed erolfa ve sevgilim için de gucci guilty siparişi verdim.İlk sorum olarak sizce gucci guilty kokusuna alternatif olarak yanına hangi kokuları tavsiye edersiniz? Ve ikinci olarak da bu "sospiro wardasina" adlı kokuyu bilen biri lütfen bana bilgi verebilir mi? çok merak ettiğim bi koku ama orijinali bütçemi çok aştığı için alamıyorum ve kokusunu da deneyebileceğim bi yer bulamadım.Eğer varsa benzer kokusunu söyleyebilecek var mı?İyi forumlar.
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Yves Saint Laurent la nuit de l'homme var mı kullanan bi yorum yapın şu parfüme hacı dayılar
  • Yarbay
    4345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jontravolta11

Yves Saint Laurent la nuit de l'homme var mı kullanan bi yorum yapın şu parfüme hacı dayılar
    Hangi mevsimde kullanmak için alacaksın hocam, nasıl bir koku istiyorsun. La nuit tatlı denebilecek kışlık bir parfüm, sıcak havalara kesinlikle gitmez.

• Onbaşı
    16 Mesaj

Sonbahar için olabilir kışlık kullandığım başka parfüm var sizde bu yaz için uygun olmaz çok tatlı kaçar diyorsunuz çünkü denemedim bu parfümü biraz kör bi alım olucak yorumlara göre baktım bu parfüme
    |
    |
    Mr.Pacino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj

Baharatlı bir parfüm tatlı değil yazın boğucu olabilir. Yaşınıza uygun, performansı iyi seviyede. Önümüz sonbahar ve kış düşünmeden ekleyin listenize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Jontravolta11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    16 Mesaj

teşekkürler +1
    |
    |
    mtoyanik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1397 Mesaj
    Benim gibi fresh sabunsu koku sevenler acilen Mirto ve 1957 alin (bu artik kokmuyorcular, ay bu nasil sabun haci yagi gibi diyenler bu mesaji pas geçin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternalsun -- 26 Ağustos 2020; 22:36:18 >
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    Merhaba eser bey

Çok sevdiğim kalıcılığı on numara olan thierry Mugler angel man listenizde neden yok acaba çok merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babayaro1215 -- 27 Ağustos 2020; 0:31:27 >
  • Yarbay
    4345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jontravolta11

Sonbahar için olabilir kışlık kullandığım başka parfüm var sizde bu yaz için uygun olmaz çok tatlı kaçar diyorsunuz çünkü denemedim bu parfümü biraz kör bi alım olucak yorumlara göre baktım bu parfüme
    Sonbahar ve kış içinse olabilir, yaşınıza uygun güzel parfümdür, orijinaline göre kokusu birebir olmasa da kalıcılığı iyi tutastede.

|
    |
  • Binbaşı
    1340 Mesaj
    Senelerdir parfümlerimi burada alıyorum. 4'lü paket veriyorsam 2 yada 3 tanesi düzenli olarak kullandığım oluyor. Son 4-5 aydır parfümlerin sanki kalıcılığı konusunda azalma var gibi hissediyorum. Burun alışması falan diyenler olacaktır ama aldığım parfümler hep aynı zaten, senelerdir kullandığım ürünler. Bu konu ile ilgili bir kaç arkadaşımdan da dönüş aldım. Oranlarda bir değişiklik mi yapıldı yoksa üretilen partide mi bir şey var?

Bu arada soracak olanlar için 5 yıl olmuş kullanmaya başlayalı.
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,875
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.