Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2772. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: merhum87 , ffrisby , ffrisby
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.684
Cevap
2.047
Favori
8.313.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27702771277227732774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı parfümleri bende sipariş verdim hocam pazartesi ulaşır elime sanırsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badboy166 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim umarım beğenirsin

• Sipariş oluşturacağım fakat bir kararsızlık aldı yine.

Yazlık;

Invictus
    Versace Eros
    Gucci Guilty Black
    Dior - Sauvage

Kışlık;

Spicebomb
    Bvlgari - Man in Black
    Azzaro - Wanted by Night
    Tom Ford - Noir Extreme
    Carolina Herrera - Bad Boy

Favori kokularım bunlar. Hepsini orijinal kullandım. Eros'un Tutaste versiyonunu pek beğenmemiştim. Bu listedeki parfümlerin Tutaste versiyonları hakkında yorum ya da genel olarak bu tarzlarda 2 yazlık, 2 kışlık şekilde hangi parfümleri önerirsiniz?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Sauvagedan yana rahat olabilirsin. Orjinale en fazla benzeyen parfümlerden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    İnsan nasıl özgürleşiyor, hafifliyor değil mi performansı ikinci plana atınca:) Çok mutlu oldum kokuları sevmene.Bi de beni düşün bunların 2-3 günlük hallerini,emeklemelerini görüyorum.Gelişimlerini izliyorum.O yüzden değerli ve arkasında emek ve fedakarlık olan çalışmalar bunlar

• Kratos956 kullanıcısına yanıt
    Orjinal split kullandım Çok fazla nota var çok eleştiri yapılabilecek bir parfüm foruma gitmeyecek düzeyde.

Parfümler güzel kokmak ve satılmak için uğraşılır listeye konulur bu sebeple şahsen foruma gideceğini düşünmüyorum koku olarak daha iyi parfümler bence listede olmalı.
  • Arkadaşlar selamlar en son iki yıl kadar önce Creed Virgin Island Water, Creed Millesime İmperial, Bleu de Chanel ve Givenchy Ultramarine sipariş etmişim. Ürünler bitti ultramarine hariç diğerlerinden memnun kaldım. Yeni bir dörtlü siparişi vereceğim green irish tweed de düşünüyorum, ondan da daha önceki siparişim de çok memnun kalmıştım. Üçü yazlık-baharlık bir de kışlık parfüm tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Üstad demek ki parfüm konusunda performans ve yayılım+kalıcılık levelinde çok can kaybedip bir türlü bölüm geçemiyordum. Bu sefer geçtim. Kokuyu sevdim mi tamamdır yok bir gün kaldı yok yayıldı umrumda değil😀

• Spicybomb için arama yapınca bulunmuyor. Stok mu bitti acaba bitti ise ne zaman gelir.

Dior intense
    Hermes
    Spicybomb ve sauvage almak var aklım da ama önerilere de kapalı değilim sanırım nexusu da alacağım

• Arkadaşlar buğday kumral arası bir tenim var ve çok terleyen bir yapıdayım. Hangi kokuları önetirsiniz?

• Terleyen bir yapın varsa ağır kokulara kaçma. Sabunsu temizlik hissi veren kokulara yönel. Creed orginal vetiver ve tom ford grey vetiver sana yeter.

• oturbisuraya O kullanıcısına yanıt
    Diğerleriyle aynı fiyata olan aventus hala var hatta daha kaliteli esans ile ürün yenilendi. Bilmeden boş boş yorum yapmayı ne kadar seviyorsunuz. Daha kaliteli içerikteki esanslar daha pahalıya satılır çeşitin olması arz ve talep dengesine göre değişir. Aventus satıldığı sürece 3 kalemde olur talep azalırsa tek kaleme de düşer. Bu satış yapan kişinin insiyatifinde.

Şüpheci davranacaksan önce kendinden şüphe et acaba iyi niyetli düşünen biri miyim diye. Kötü zanda bulunarak ancak kendinizi küçük düşürürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: oturbisuraya

Bu mesaj silindi.
    BMW çıktı diye Reno'ya küsüp Fiata binen gibi olmuşsunuz. Arkaya oturan iki kişi de like atmış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Spicybomb için arama yapınca bulunmuyor. Stok mu bitti acaba bitti ise ne zaman gelir.

Dior intense
    Hermes
    Spicybomb ve sauvage almak var aklım da ama önerilere de kapalı değilim sanırım nexusu da alacağım
    https://www.ozelparfum.com/spice-bomba-spc

Burada spc orada Spice kalmış kodlar. Link attım hocam.

• oturbisuraya O kullanıcısına yanıt
    Aslında normal Aventus 30 TL'ye satılıyor.Diğer aventuslar daha pahalı çünkü kalite ve esans farklılıkları var bunun fiyat olarak aynıya satılması zarar ettirir , hammaddeyi Eser bey üretmiyor ithal eden tedarikçilerden bunu tedarik edip biraz kar marjı koyup satıyor.Örnek verirsem Airpods'un 3 çeşit versiyonu var ve hepsi ses veriyor ama kalite olarak hepsi birbirinden farklı pro olan en iyi ses kalitesini veriyor ama en pahalısı pro olandır olay da bu aslında yüksek kalite = fiyat zaten en iyi kaliteyi en uygun fiyata vermeye çalışıyor Eser bey.

Dışarıdan aldığınız açık parfümler hem pahalı hem de belki de tutaste kalitesine gelemeyecek boyutta olabilir.

Paranız varsa orjinal parfüm alın paranız yoksa tutaste'de bütçenize göre alın derim eleştirinize saygı duyarım olay bundan ibaret.

Müşterilere gerçekleri söylemek zor olmasa gerek gerçekleri söylediğiniz zaman onlar da tatminkar olur ve tartışma çıkmaz alırsa alır almazsa kendisi bilir.

Divan Edebiyatı şiiri yazmıyoruz Alaycı tavırla eleştirmekte çok yanlış gerçekleri söylemek en doğrusudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 30 Ağustos 2020; 13:58:52 >
  • blackheart54 B kullanıcısına yanıt
    Deri kokusu baskın balzamik yapıda ve çok iyi parfüm ilk aldığım gibi değil bekledikçe daha güzelleşiyor orjinaline çok yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 30 Ağustos 2020; 13:57:59 >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    KESİNLİKLE KATILIYORUM.
    Eser zaten cevap veriyor. onu avukatı gibi savunup diğer kişiyi aşağılamanın anlamı yok. böyle davranışlar maalesef insanları kutuplaştırıyor.
  • Muhatap firma yetkilisidir,fanatiklik yapmayalım arkadaşlar. Eser iyi esnaftır. Şahsi düşünceler dile gelmezse forumun ne anlamı kalır.

• Ben sabahtan beri şunu anlayamıyorum.Bir satıcı x ürününün fiyatını arttirmissa şüphelenilen şey nedir? Satıcı İlluminatici midir mesala,bundan mı suphelenilmis.Ya da dış odakların yardımıyla evine ekmek götürmek gibi bir hain plana iştirak etmiş de arkadaş bu büyük oyunu mu görmüş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 30 Ağustos 2020; 17:0:3 >
  • Gazi Mustafa Kemal Atatürk Türklüğün kurtuluş simgesidir.

30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun.

• 
Sayfa: önceki 27702771277227732774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.