Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2768. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ueal , ueal , Herkmen87 , jeremy81 , FeelsDendiMan
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.685
Cevap
2.047
Favori
8.314.033
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27662767276827692770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jontravolta11

Sonbahar için olabilir kışlık kullandığım başka parfüm var sizde bu yaz için uygun olmaz çok tatlı kaçar diyorsunuz çünkü denemedim bu parfümü biraz kör bi alım olucak yorumlara göre baktım bu parfüme
    Sonbahar ve kış içinse olabilir, yaşınıza uygun güzel parfümdür, orijinaline göre kokusu birebir olmasa da kalıcılığı iyi tutastede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senelerdir parfümlerimi burada alıyorum. 4'lü paket veriyorsam 2 yada 3 tanesi düzenli olarak kullandığım oluyor. Son 4-5 aydır parfümlerin sanki kalıcılığı konusunda azalma var gibi hissediyorum. Burun alışması falan diyenler olacaktır ama aldığım parfümler hep aynı zaten, senelerdir kullandığım ürünler. Bu konu ile ilgili bir kaç arkadaşımdan da dönüş aldım. Oranlarda bir değişiklik mi yapıldı yoksa üretilen partide mi bir şey var?

Bu arada soracak olanlar için 5 yıl olmuş kullanmaya başlayalı.
  • 7 li paket almıştım 2 günde ulaştı bana.

TF Portofino ya bayıldım resmen, Prada luna rossa carbon da yine çok güzel.. Diğerlerini de birkaç gün içinde deneyeceğim

• Merhabalar, öncelikle hepinize iyi günler diliyorum.

26 yaşında, haftanın içi takım elbise giyen, 1,78 boyunda 78 kilo birisiyim.

Diesel Fuel For Life
    Dior Homme Intense
    Chanel Egoiste Platinum
    Tom Ford Tobacco Vanille
    Paco Rabanne Invictus
    Black Afgano
    Terre d'Hermes

hepsi kör alış olacak ki hiç birini daha önce koklamadım, tamamen yorumları okuyarak bir liste çıkarmaya çalıştım ki sizden ricam kokuları yorumlamanız, birbirine çok benzeyen var mı, yada siz ne önerirsiniz.

fikir vermesi açısından daha önce blue channel kullandım ve beğendim, creed viw kullandım ama beğenmedim, sıktıktan beş dakika sonra ateş basıyordu resmen sanırım içeriğinde ki bir bileşene alerjim var şişenin yarısı duruyor
  • Masdera kullanıcısına yanıt
    Hangi parfümler mesela ?
  • Takaslık Terre hermes ve 2 yıl demlenmiş eski dior homme intense. Tobacco vanilia veya başka parfümler ile takas okur. Özelden yazabilirsiniz. Parfümler %85 doludur.

• Uzun süredir konuyu takip edemiyorum. 50 yaş üstü olup sürekli takım elbise giyen bir baba için 2 adet parfüm önerisi verebilecek birisi var mıdır :) 1 yazlık 1 kışlık da olur, dört mevsimlik de olur.

Spicebomb ve Spicebomb Extreme ürünlerinin ikisini de kullanmış olan varsa, hangisi daha iyidir?

Teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeizerSoze -- 27 Ağustos 2020; 15:48:11 >
  • KeizerSoze kullanıcısına yanıt
    Baba için Narcisso Rogriguez For Him,Terre d'Hermes ,Dior Eau Savauge ,Creed Viking uygun olacaktır.Yine sıcak aylar için Aventus,Royal Vintage gibi seçenekler var

Spicebomb'lardan ise düz olanı daha çok seviyorum ama Extreme tercih eden de çok.Spicebomb orjinal kullanıyorum Tutaste kullanmadım.Ama orjinalde tercihim bu şekilde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Orjinal spicebomb olanı alın hocam, extreme versiyonunun orjinalini kullanıyordum tutaste versiyonu hiç benzemiyor.

Herod'un kurumuş hali daha çok benziyor extreme versiyonuna öyle söyleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Peace_ -- 27 Ağustos 2020; 18:6:20 >
    Spicebomb düz daha orjinaline yakın ve daha iyi bir koku.

Yaşına değilde parfümü sevmesi önemli aslında royal vintage önerebilirim.

• Arkadaşlar bayan için şekerli olmayan, ağır olmayan kokladıkça koklayası gelen parfüm önerisi alabilir miyim?

• babayaro1215 kullanıcısına yanıt
    A men benimde kullandığım ve sevdiğim parfüm belki orjinaline yakını eline gelmemiştir eser beyin.

• CoDeR. kullanıcısına yanıt
    Hocam takım elbise diyince therre d hermes’i bi kere cebinize koyun fakat diğer yazdıklarınız takım elbiseye pek uygun değil.

Tobacco vanillie diyince aklımda uzun parka atkı gömlek ağzında purolu bir erkek canlanıyor uzun lafı kısası size göre değil.
    Diesel fuel for life 18-25 yaş arası için uygun club kokusu.
    Paco rabanne invictus = bu da 18-25 yaş genç erkek kokusu.
    Dior homme intense de belki takım elbiseye gidebilir ama iş yerine gitmez diye düşünüyorum (benim fikrim bu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia_ -- 27 Ağustos 2020; 20:14:5 >
    Yukarıda yazılı olan parfümler gayet uygun Fakat ek yapacak olursam benim de birkaç tavsiyem olacak. Rocky Mountain Wood, Bvlgari Pour Homme, D&G The One.

Spicebomb konusu ise düz olanı tarçınlı ve baharatlı fakat Extreme olanında tütün ön planda yanında vanilya ile.
    @KeizerSoze

Bu arada ben de daha önce tam emin olmadan "Spicebomb Extreme muadili orijinaline pek benzememiş" yorumlarında bulunmuştum fakat baya benziyor. Merak edenler varsa buradan belirtmiş olayım.
    Vakko d Vakko
    Terre d’Hermes
    Terre d’Hermes İntense Vetiver
    Tom Ford Grey Vetiver

• Xerjoff - Naxos [NXS]

Parfümün satış şekli unisex. Ancak hiç unisex bulmadığım için erkek listesine ekledim. Bilginize..
  • Naxosun 60tl ile gireceğini düşünüyordum eser beye teşekkür ederim buradan. Böyle bir niş parfümü 30 tlden sunduğu için. Pure havane alacaktım ama naxosu çok araştırdım yarın sipariş vereceğim.

• KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    Zehri saldım diye hatırlıyorum:)

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    2 yıllık mücadelem,en sevdiğim tütün parfümü Naxos sonunda listede ha?Vallaha Naxos ile ne yazacağımı bilemiyorum:)Hani izaha da gerek yok Süperstar zaten parfüm dünyasında.Yani 30 TL haracanacaksa eğer,daha doğru bir yer göremiyorum:) Tatlı parfümlere arası iyi olmayanlar hariç beğenmeyen zor çıkar gibi ama burasının da Donanım Haber olduğunu unutmamak lazım:))))

• Naxos şerefine bir Tütün Parfümü Top 10 bırakayım bakalım.

1.Xerjoff Naxos
    2.Roja Dove Enigma
    3.Tom Ford Tobacco Vanille
    4.Initio Side Effect
    5.Mugler Pure Havane
    6.PDM Herod
    7.Mancera Red Tobacco
    8.The Merchant of Venice Arabesque
    9.SergeLutens Chergui
    10.BurberryLondon

• 
Sayfa: önceki 27662767276827692770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.