Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2762. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
64.865
Cevap
1.832
Favori
7.202.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5897
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10181
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8378
  • Favoriye Eklediklerim 1978
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (10181 mesaj) Bonobo643 (1654 mesaj) Rappapompom (1188 mesaj) eiskent (944 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24071 mesaj) Mobil (21946 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1641 mesaj) Uygulama (5039 mesaj) (227 mesaj) (845 mesaj)
  • @
544 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Elimde Cax, Uden, Mls (%90 doluluk) parfümler bulunmakta. İsteyen varsa ucuz bir şekilde satabilirim veya yazlık kokularla takas edebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eser Bey kargoda sıkıntı var özelden yazabilir misiniz adres yanlış girilmiş

• Alayım o zaman hocam denemiş olurum zaten bu tarz parfümleri seviyorum çok tatlı ananas’a kaçmadıkça.

|
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yeni geleceklerden viking deneyimleyen var mı orjinalini.

• Orjinal değil ama Tutaste numunesini test ettim.Olgun, baharatlı,narenciyeli maskulen bir parfüm .Çok klas ve tarz.Eski Old Spice'lar tarzında.Herkese göre değil ama böyle maskulen kokuları sevenler için birebir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 11 Ağustos 2020; 0:41:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kardeşim Prada Luna Rossa Carbon yorumunu bekliyorum.

• Yarın patlatayım o zaman:)

|
    |
    COBALT01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Sağol kardeşim.

|
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Orjinal değil ama Tutaste numunesini test ettim.Olgun, baharatlı,narenciyeli maskulen bir parfüm .Çok klas ve tarz.Eski Old Spice'lar tarzında.Herkese göre değil ama böyle maskulen kokuları sevenler için birebir.
    Eski old spice, narenciye ve baharat eyvahlar olsun Merakla bekliyorum.
  • Merhaba arkadaşlar 60 Tl olan bir parfüm alacağım scent of peace ile tamarindo arasında kaldım hangisini önerirsiniz
    Yazlık olarak aventus 100 liralık olan mls viw filan kullanıyorum

• Elimde takaslık: Blue de Chanel [CHN yeni formülasyon], D&G The One [THE] var

Önceliklerim: Guerlian L’Homme Ideal, JPG Le Male, Spicebomb

• Eser fiyatlarda bir kampanya yapmayı düşünür müsün? İndirim yapsan var ya ne güzel olur, stokları komple tüketip tazelersin?

• Biri unisex birisi maskülen yani ona göre kararınızı verin.

Memo'nun DNA'sı bütün parfümlerinde benzerdir ve güzeldir.

2 parfümde niş riskli parfümler bence denemeden alınmaması gerekenlerden yorumlara bakarak hiç bir parfümü almayın ters köşe yapabilir.

• Dolar arttı ham madde fiyatları uçtu gitti elinde ürünleri ucuza verirse yeni gelecek parti ürünler uçuk fiyata gelecek ve hem Eser bey zarar görecek hemde müşteriler bu sebeple belki de 27 TL bile zar zor kurtarıyordur.

Doların 1-2 ay içinde kaç tl olacağını kimse bilemez belki de 10 tl olacak belki de düşecek bilemeyiz.
    |
    |
    engilis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yaş olarak 30+ mıdır ?

Viking benimde beklediğim bir parfüm.

• Yani bizim gibi dinozorlar için.

Bizim kuşakta da ne burun varmış arkadaş. Her bir şeyi beğenip duruyoruz, hayırlısı artık.

• Bach sevip Mozart'tan nefret eden,Pink Floyd dinleyip Deep Purple'a lanet olsun diyen gördünüz mü? Kaliteyi, estetiği, emeği takdir edebilmek ve saygı göstermek ile alakalı bir durum.Yani bizim kuşak böyle bir kuşak.Sahip oldukların değerini bilen bir kuşak.

Viking listeye girdiğinde yazarız detaylı.Ancak şöyle söyleyeyim Creed ailesinin kahvaltıda yürek yiyip yaptığı bir parfüm Viking.Yani o bildiğimiz güvenli Creed'lerden değil hatta biri bana Viking'i isim vermeden koklatsa Amouage bu derim.Bir Creed parfümü olduğu aklımın ucundan geçmez:)

|
    |
    mytra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• İdeali o gibi.Ama parfümde sınırlamaları sevmeyen biri olduğumu defaatle yazdım zaten.Pekala 22 yaşında genç bir adam hatta kadın kendine yakıştırıyorsa kullanabilir.Buna bir engel yok.

|
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Elimde fazla parfüm birikti diye küçük 15'liklerden Alexandria II ve Straight to heaven çektim kendime internette okuduğuma göre çok övülen bir niş parfüm alex merakla bekliyorum

• Straight to heaven çok güzel sevdiğim niş parfüm.
    |
    |
    _Peace_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.