Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: _Peace_ , nijm , Mr.Pacino , actionman91 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir (9 Mobil) - 8 Masaüstü11 Mobil1 iOS
5 sn
57.509
Cevap
1.754
Favori
5.708.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 45 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5365
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9304
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3972
  • Favoriye Eklediklerim 1864
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9304 mesaj) Bonobo643 (1530 mesaj) Rappapompom (1064 mesaj) eiskent (940 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19846 mesaj) Mobil (19836 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1539 mesaj) Uygulama (4859 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    1802 Mesaj
    5 fıs kullanılmış dior homme intense mevcut bana 70 liraya mal oldu uygun fiyata vereceğim

https://www.ozelparfum.com/prive-no.7-dhi
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yakin zamanda gelecek olanlari sormus, adamda cevap vermis...

|
    |

Prada Carbon

Sauvage sevenlere kesinlikle oneririm, sauvage ile oldukça yakın kokmakla birlikte daha pürüzsuz ve torpulenmis olarak geliyor bana. Ayrıca performansi ve orjinale benzerlik de gayet yerinde.

Memo - Tamarindo

Yazlık tatlı bir koku, aslında 4 mevsimede uyar. Ananasin verdiği meyvemsi hissiyatin yanina ciceksilik eklenmis her iki cinsede kullanımı uygun hoş bir koku.

Hermes - Terre D'Hermes Eau intense Vetiver

Bunu henüz tutaste deneyemedim ama orjinalini severim, turuncgillerle harmanlanmis vetiver kokusu, keskinlik bulunmamakla birlikte genel begenisi terre hermesden daha yüksek. Tozlu topraksi hissiyati bulunmamakta.

Maison Francis Kurkdjian - Petit Matin

Yazın bolca sıkılacak kokulardan. Kaliteli bir nemlendirici gibi kokusu var, ferah, limonsu hafif ciceksi. Sade ama guzel.

Kilian - Good Girl Gone Bad

Kadın parfumlerinden herhalde ilk 60 tl versiyonu olanı. Benim uzun zaman onceden de listeye girmesini istedigim bir kokuydu incir meyvesi ve beyaz ciceksilik hissediyorum kokuda. Incir ve kayısı tarzi meyvemsilik. Meyvelerin içeriği yazilmamis. Ama incir kesin var gibi :)
    Cok hoş ve farklı bir koku. Bence kadınların mutlaka denemesi gereken bir koku. 4 mevsime uygun kalıcı performansli ve imza koku olabilecek bjr koku

Montale – intense Cafe

Gul ve kahve kokusu diyebilirim. Benim pek aramin olmadığı bir tarz ama bu tarz sevenleri memnun edecek bir koku.

Narciso Rodriguez - Poudree

Bu da orjinali sevdigim ama tutastede henüz denemedigim bir koku satici ile konustugumda bu parfumu onermisti ve gayet güzel yapıldıgini onermisti. Klasik narciso cizgisinde cok hos ve pudramsi bir koku. Garanti kadın parfumlerinden diyebilirim.

Giorgio Armani – Acqua di Gioia

Gio nun kadın parfumu karşılığı işte :) tabiki birbirlerine benzemiyorlar ama ferah sucul ve ciceksi bir koku narinciye serinliği de hissediliyor.

Tom Ford - Neroli Portofino

Bu işte favorilerimden. Asla baymayan 50 derecede olsa hava sıkılacak bir parfum. Neroli ve sabunsulugun birleştiği oldukça guzel bir koku. Açılışta olan kolonya sürülmüş ferahlığı gayet hos.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 8 Ağustos 2020; 13:9:47 >
    |
    |

• Er
    0 Mesaj
    Paco Rabanne Invictus,
    Mont Blanc Legend,
    Givenchy Insense Ultramarine gibi kokular hoşuma gidiyor. Bunlara ek olarak yazlık ve kışlık parfüm önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelipgeçici -- 8 Ağustos 2020; 14:16:17 >
    |
    |
    Herkes Sauvage benzetiyor onun törpülenmiş hali diyor.Açıkcası Sauvage Edt nin ilk sıktığındaki keskin halini daha çok seviyorum dip notası sıradan geliyor.
    TTT Benziyor ama tene yakın kalıyor Sauvage göre daha sakin daha yumuşak.Acaba Carbon nasıl ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    0 Mesaj

Hocam Tutaste olanı deneyemedim maalesef.Kargo pazartesiye kaldı.Orjinali için konuşayım ,evet Savauge'a benziyor ama klon değil.Orta kısımlarda Luna Rossa'nın lavantası baskın.Yanlış hatırlamıyorsam Luna Rossa'da da ambroxan vardı.Hatta ilk kullanımı da olabilir.Yani Dior'dan önce kesfetmisler Ambroxan'ı.Gerci Carbon'da bergamot ve karabiber de ekleyince ambroxan ve lavantaya Savauge'a benzemesi kaçınılmazdı.Baya oldu koklayalı ama baya sevdiğimi hatırlıyorum.Daha pürüzsüz bir Savauge deneyimi yasatmıştı.O yüzden Savauge'ı özellikle EDT'yi pürüzlü bulanlar deneyebilirler.

Pazartesi kargo ulaşsın yorumlarım hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 8 Ağustos 2020; 15:45:53 >
    |
    |
    COBALT01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj

Eser Hocam Prive Aventus da bir ara deneme boy vardi.
    Silver ve Aventus icin tekrar Düşünüyormusun acaba.

|
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik
    2 Eau de memo
    kokularını kullanan arkadaşlar kokular hakkında bilgi verebilirlerse sevinirim.Sevgiler.

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Eser hocam Emigliano Zegna Uomo yapsan harika olur.

|
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj

Eyvallah çok teşekkür ediyorum kardeşim.🙏
    Yorumunu merakla bekliyorum.

|
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    burberry the beat bir el atsa biri aslında arıyorum da yok hiçbir yerde veya bilen biri varsa söyliyebilirmi? ^.^
    |
    |
    Paco Rabanne - Ultraviolet Men [ULT] bu parfümüde tekrar stoklarına almalısın derim.yazlık ve yayılımı süper bir kokudur. kokudan anlamayanların bilene beğenip sorduğu bir kokudur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon1977 -- 8 Ağustos 2020; 23:52:14 >

Ben buldum,ben buldum:)))Şaka bı yana nefis bir koku.Listeye değer katacak.E biraz da katkım var listeye gelmesinde:)

|
    |
    falcon1977 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj
    Özelden mesajlara baktım 3 sene önce istek yapmışım:) Bu kokuyu Acun dan aldığını söyleyen bir arkadaşımdan koklayarak deneyimlemiştim. İris kokusunun yoğun olduğu ve bu yoğunluk bir benzerini bulamadığım kokuydu. O zamanlar 500 lira civarı fiyatı vardı şimdi kaç lira diye baktığımda 2600 lira😮

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon1977 -- 9 Ağustos 2020; 0:14:59 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Ben buldum,ben buldum:)))Şaka bı yana nefis bir koku.Listeye değer katacak.E biraz da katkım var listeye gelmesinde:)
    Paco Rabanne - Ultraviolet Men i de getirtirirmisin😀? İstekleri bundan sonra size yapacağım😀

|
    |

Orijinalden alıntı: mayday2

Arkadaşlar sevdiğim kokular şunlar,

Terre D Hermes
    Avon signature
    Zara vibrant leather
    Burberry klasik
    Paco rabbane Black x s
    Diesel fuel for life klasik
    Dior fahrenheit

Benim bu parfümlerin karışımında var olan ne ki etkileniyorum hâla bulamadım. Bunlarda ne var ki seviyor olabilirim? Deneyimli kişiler parfüm kişiliği diye birşey var mı?

Yeni parfumler deneyeceğim lakin denemeye gidiyorum hepsi birbirine giriyor. Bu sefer beğenmesem bile satıcıyı çok uğraştırıyorum gibi hissediyorum. Siz nasıl yapıyorsunuz kokusuna bakarken?

Bana ayrıca bu kokular üzerinden önerir verir misiniz ?
    Arkadaşlar bu kullanmış olduğum parfümlere istinaden bana yeni koku önerir misiniz ?

Mutlu yıllar hocam

Konuya girip bir bakayım dedim gördüm ki doğum gününüzmüş. Forumun yeni özelliğini de görmüş oldum böylece

Bond No. 9 - Scent Of Peace genel beğeniye uygun değil mi? Aventusu çok beğeniyordum keşke daha meyvemsi olsa diye beklerken bunu görünce heveslendim. Fakat genel beğeniye uygun olmadığı yazılmış hep parfüm forumlarında. 60 TL olması da kör alım yapmama engel. Kirke gibi zamanla bunaltıcı tatlılığı varsa almayayım. İşim gereği bir çok insanla yakınlaşıyorum o yüzden genel beğeniye uygun fresh parfümleri tercih ediyorum. Birde Mont Blanc - Legend ve Abercrombie & Fitch - Fierce benzer olduğu söyleniliyor. Hep eklemek istediğim ama ilk 4 e sokamadığım parfümler. Bu parfümlerden hangisini önerirsiniz?
    |
    |
Gülüş Tasarımı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.