Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (15 Mobil) - 3 Masaüstü15 Mobil2 Android
5 sn
57.438
Cevap
1.756
Favori
5.697.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5362
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9297
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3966
  • Favoriye Eklediklerim 1866
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9297 mesaj) Bonobo643 (1527 mesaj) Rappapompom (1064 mesaj) eiskent (940 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19822 mesaj) Mobil (19816 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1539 mesaj) Uygulama (4828 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    0 Mesaj

Tüm deri serisi harika.Onun dışında Eau de Memo ve yeni liste yapan Tamarindo da harika hocam.Denemenizde fayda var.Bu üye bundan böyle bir Memo hayranıdır:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 6 Ağustos 2020; 14:42:39 >
    |
    |
    HackAv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    790 Mesaj

Mesajını üzerime alınarak cevap veriyorum, halbuki sana daha önce yazdığımı da hatırlamıyorum ama gayet saygılı ve açık cevap verdim, saldırıya geçmişsin, zaten psikolojik teşhisi oradan koyabilecek kadar gelişmişsin madem o alanda geliştirmeye devam et, hatta İngilizceyi de geliştiriyormuşsun ona da devam et yabancı sayfalardaki arkadaşlara da yardımcı olur ve aydınlatırsın dostum, yeri gelir teşhis koyar, yeri gelir tavsiye verursin. Parfüme gelince hobin varsa zaten zamanla gelişir kasma sen, bizde Alberto veya luca değiliz ama bildiğimiz konularda doğru yönlendirmeye çalışıyoruz insanları ki pişman olmasınlar diye, yanlış olunca da tavsiye etmiyorum derim açık açık. Dhi yeni batch performanssız diye tavsiye etmişsin ama ne alaka abicim ya yazlık kışlık ayrımı performansla yapılmaz bi kere, kokunun karakteri yazlık değilse değildir, kışın sauvage, voyage, yazın dhi kullanalım o zaman. He kullanırız da ayrı ama burda tavsiye isteyen adama da önermeyin abi şu kışlık parfümleri. Ben böyle kaç parfümden nefret ettim, hatta beni black xs den nefret ettiren parfüm ilk tutaste black xs di, bu kadar da açık söylüyorum bak, o da zaten karşılaştığım gelmiş geçmiş en kötü tutaste çalışmasıydı. Parfüm koleksiyon, yok split yok dekant konularına falan hiç girmek istemiyorum ama, bişey ifade etmiyo bunlar benim için ama anlarsın dediğin ne merak ettim, yardım edecekse elimde bi ton var şişe de dekant da ama ne fark edicem, çilek cilek kokar, portakal portakal kokar, muz da muz. İklim, hasat, coğrafi konum vs. tadını ve kalitesini değiştirir ama çilek çilektir? Sen ananas yemek istersin 25 liralık yersin, yada 100 liralık nirvana yer veya koklarsın ama ikisi de ananastır, keyfi başkadır. Portakal suyu ağırlıklı bi meyve suyuna elma suyu kattığın zaman portakal suyunun tadı değişti diye portakalın tadı değişmez. Aynı şekilde bunları karıştırdığında sana başka bir meyvenin tadını verebilir, mesela geçen Pina colada demiştik, biraz süt biraz nar şurubu, biraz da ananas suyu bak ne kadar benziyo Pina coladaya ayırt edemezsin. Konuyu tartışmamak adına ben burda kapatıyorum, son söz yanlış yönlendirmeyelim insanları ve tavsiyelerimizi de kişisel vermeyelim yoksa ben de şuan bodrumda layton ve issey nuit kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 6 Ağustos 2020; 16:27:41 >
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    365 Mesaj
    Prada carbon sauvage benzerliğini şöyle özet geçeyim. Prada suvagenin yanından geçerken hafif bi sürtünmüş sadece. Benzerlik o kadar. Yine iddia ediyorum en iyi sauvage TTT Kodlu olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kalıcılığı ve yayılımı kaç saat sürdü sizde?

|
    |
    KRAMER25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Tüm deri serisi harika.Onun dışında Eau de Memo ve yeni liste yapan Tamarindo da harika hocam.Denemenizde fayda var.Bu üye bundan böyle bir Memo hayranıdır:))
    Tamarindoyu yorumlayabilir misiniz rica etsem?
    Önceki siparişimde plo ve byz sipariş vermiştim 2 sinide çok beğendim yarıladım bile. Benzer şekilde yazlık parfüm önerebilir misiniz? 1 adette 50 yaş kadın yazlık parfüm önerir misiniz? Teşekkürler.
    |
    |

Klasik yazlık parfümlerle aynı. 4-5 saat anca.yenilemek gerekiyor. Beni kalıcılık ve yayılım olarak etkileyen 3 parfüm oldu deneyimlediklerim okarak. 1.Memo-Marfa 2.Spicebomb 3.mtw

|
    |
    kabacaahbubaca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Armani he ve Gio kullanan ve bu kokulardan hoşlanan biriyim. Tavsiye edebileceğiniz kokular var mıdır tecrübeli arkadaşlar?

quote:

Orijinalden alıntı: emrahakt

Armani he ve Gio kullanan ve bu kokulardan hoşlanan biriyim. Tavsiye edebileceğiniz kokular var mıdır tecrübeli arkadaşlar?
    Listemize eklenen ürünler:

Memo - Tamarindo [Tama] 60 tl

Hermes - Terre D'Hermes Eau intense Vetiver [Veti]

Hayırlı olsunlar.

emrahakt @

Ağustos 20 gibi Armani HE gelecek. Onu bekleyin hocam.

• Teğmen
    233 Mesaj

Cevap için teşekkürler Eser bey. 7 adet ürün alacağım eşimle beraber. Başka öneriniz var mıdır acaba? Forumda çok övülen suvage nasıldır acaba?

|
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Emrah bey çok özür dilerim ama ben öneri yapmıyorum. Öncelikleri bildiğiniz kokulara vermenizi öneririm.
    |
    |
    emrahakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TAMARINDO tropik Bir parfüm.Ananas, hindistan cevizi ve beyaz çiçeklerin güzel bir uyumu söz konusu.Herşeyden biraz var içerisinde meyveli parfümlerin güzel sulu meyveleri (özellikle ananas),Viw gibi Moonlight in Heaven gibi tropiklerin Hindistan Cevizi, Ylang Ylang,Marfa'nın beyaz çiçekleri (sümbulteber başta olmak üzere). Çok keyifli bir parfüm ferah, pozitif, eğlenceli.Ferah derken ilk bölümü biraz tatlı,o yüzden koku eşiği düşük olanların akşam kullanmaları daha uygun olacaktır.Koku unisex bir koku, kadın parfümü muamelesi yapacaklar almasın, baştan söyleyelim.

Listenin diğer yenisi HERMES EAU INTENSE VETIVER ise bir Terre d'Hermes flankerı.Zaten daha sıkar sıkmaz büyük abisinin meşhur buruk narenciyeleri karşılıyor sizi.Yalnız bu sefer portakal yerine greyfurt ön planda sanki.Kısa zaman içerisinde vetiver ve parfüme tatlılık veren biber ekleniyor.Orta notalar çok güzel.Terre d'Hermes köklerine sadık ama ona göre daha ferah,genç yaşlara ve gündelik hayata daha uygun bir parfüm.Vetiver parfümlerine ve Terre d'Hermes'e ilgi duyanlar kaçırmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 7 Ağustos 2020; 19:40:26 >
    |
    |
    Bırak Zaman Aksın kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 12 saat 58 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Orjinal 3 tane var hocam sağolsun eser hocam kırmadı.

Vetiver intense çok kalıcı turunçgil ile vetiver birleşim ağırlıklı , Grey vetiver gibi modern işlenen bir vetiver niş standartlarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 7 Ağustos 2020; 19:50:26 >
    |
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Armani bekliyorum. Teşekkürler

|
    |

Eser bey yakında gelmesi planlanan başka kokular var mı acaba
    |
    |

Merhaba

Xerjoss Starligth 60 tl
    Xerjoff Naxos 60 tl

Creed Royal Oud
    Creed Viking 60 tl

Dior rouge tralfagar
    Dior bloom boquet

Ex Nihilo Lust in paradise
    Lancome Tresor

Ck one collectors
    Armani prive bleu turquoise Fiyat kalite psikolojisi yapmayacaksanız 30 tl ye koyarım.
    Armani HE

Zegna Florentino iris
    Hermes un jardin en mediterranee

Tom ford eau de santal blush // 60

Bir şeyler daha varsa eğer unuttum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 7 Ağustos 2020; 22:33:9 >
    _Peace_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Viking gelir mi diyordum kendi kendime, bu super oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj

Ahanda çok beklenen Viking Çok teşekkürler bilgi için
    |
    |

• Hocam sen de iyi ki sormussun, forumca rahatladik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    _Peace_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 12 saat 58 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Bunları şu anda sipariş edebiliyor muyuz hocam ?
    |
    |
Radyo Dinle
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.