Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: grgzmurat Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (5 Mobil) - 4 Masaüstü6 Mobil
5 sn
58.238
Cevap
1.739
Favori
5.941.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 5406
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9388
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4035
  • Favoriye Eklediklerim 1850
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9388 mesaj) Bonobo643 (1577 mesaj) Rappapompom (1080 mesaj) eiskent (940 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20217 mesaj) Mobil (20081 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1547 mesaj) Uygulama (5039 mesaj)
  • @
441 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    338 Mesaj
    Arkadaşlar sevdiğim kokular şunlar,

Terre D Hermes
    Avon signature
    Zara vibrant leather
    Burberry klasik
    Paco rabbane Black x s
    Diesel fuel for life klasik
    Dior fahrenheit

Benim bu parfümlerin karışımında var olan ne ki etkileniyorum hâla bulamadım. Bunlarda ne var ki seviyor olabilirim? Deneyimli kişiler parfüm kişiliği diye birşey var mı?

Yeni parfumler deneyeceğim lakin denemeye gidiyorum hepsi birbirine giriyor. Bu sefer beğenmesem bile satıcıyı çok uğraştırıyorum gibi hissediyorum. Siz nasıl yapıyorsunuz kokusuna bakarken?

Bana ayrıca bu kokular üzerinden önerir verir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Odunsu,Baharatlı,Azıcık meyveli kokuları seviyorsunuz.Tabi vetiverin de kattığı bir dokunuşta yok değil.

Bergomot ve bambu bir kaç parfümde ortak nota.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 26 Temmuz 2020; 3:2:6 >
    |
    |
    mayday2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Royal vintage

|
    |
    Anesthesia` kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bond no 9 Scent of Peace'i 2-3 gündür kullanıyorum.Gercekten çok keyifli bir parfüm olmuş.

Bergamot ve sulu, lezzetli bir ananasla açılıyor.Açılış o kadar lezzetli ki, tekrar tekrar sıktım ilk gün .

Daha sonra bergamot uctuktan sonra ananas kalıyor.Bu bölümde ananasa yeşil/odunsu notalar eşlik ediyor.Bu bölümde çok güzel ama işte o açılış yok mu?:)

Performansı ise beni oldukça etkiledi.Ben bu kadar iyi performans alacağımı hiç düşünmemiştim bu parfümden.

Özetle keyifli, lezzetli, pozitif bir parfüm Scent Of Peace.Bu yazın vazgeçilmezlerinden biri olacak benim için.

Peki hangi parfümlere benziyor?Ben en çok Mancera Cedrat Boise'ye benzettim.Tabi Cedrat kadar odunsu değil.Cok daha meyvemsi nitelikte.Bu bağlamda Gumin'in ilk bölümüne de yakınsıyor.Aventus benzerliği ise ananas kullanımı ve açılış ile sınırlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 26 Temmuz 2020; 14:6:41 >
    |
    |

• Yarbay
    3325 Mesaj
    Takaslık %80 Chanel Blue Edt Eski, %80 Chanel Allure Sport Homme, %80 Guerlain Lhomme İdeal, %95 Creed VİW

Aradıklarım: Chanel Blue Edp, Atelier Citron, Spicebomb, Xerjoff More Than Woods, Tom Ford Mandarino di Amalfi, Baccarat Rouge Extrait, Armani with You İntensely başka tekliflere de açığım

Gardrops ile takas yapılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 26 Temmuz 2020; 16:13:34 >
    |
    |

• Kör alışla alınacak en son kokuyu almışsınız. Gerçekten sevilmesi çok ama çok zor bir koku o. (Orijinalinden bahsediyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia_ -- 26 Temmuz 2020; 20:18:34 >
    |
    |
    _Peace_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yeni gelmiş sanırım çok istenen bir parfümdü geçen yıllarda :) kullanan var mı ? Tam içeriği nedir
    |
    |

Orijinalden alıntı: fidelkadastro

Arkadaşlar selam. sitedeki ilk mesajım. Aslında parfüm hobisine yeni başlamış sayılırım ama okuyarak epey bir vakit geçirdiğim forumdaki önerilere de kulak tıkamayıp bu hafta tutaste'den 2 tane terre d'hermes 1 tane de tobacco vanille sipariş ettim. yanında scent of peace numunesi ile bugün geldiler. scent of peace hariç ikisi bildiğim kokulardı ve kendimce bir yorumlamak istiyorum.

terre d'hermes: normalde 30 yaş üstüne önerseler de 21 yaşında bir genç olarak ben bu kokuyu kendime çok yakıştırıyorum. yağmurdan sonraki toprak kokusu ve narenciye. tutaste versiyonunu da beğendim açıkcası. farkedilirliği kısmen düşüktü ama onun eser hocamdan kaynaklandığını sanmıyorum. tam tersine kokuyla ilgili olduğunu düşünüyorum çünkü birazdan yorumlayacağım tobacco vanille adeta bir koku bombası. Hermes'e dönecek olursak açılışı orijinaline göre daha yumuşak gelse de orta notalarda yakalıyor bence. şahsi bir yorum olarak yağmurdan sonraki toprak kokusu -sanırım çakmaktaşı notası oluyor bu- daha belirgin olsaydı 9/10 ama şimdilik 7/10

tom ford tobacco vanille: işte. sipariş verirken inanın beklentim bu kadar yüksek değildi ama açık söylüyorum buram buram kokuyor arkadaş. inanın 3 saat önce sadece bir fıs sıktım bileğime. halen buram buram kokusunu alıyorum. tütün ve vanilya çok dengeli. bence ikisi de birbirini baskılamıyor hatta bu denge sebebiyle hafiften hindistan cevizini de andırmıyor değil koku. 9/10

scent of peace: bu küçük dostumuz da numune olarak geldi. orijinal kokusunu bilmiyorum. benlik değil ama çok başarılı kesinlikle hakkını yememek lazım. kalıcılığı ve farkedilirliği bence tv ile yarışır. çünkü 3 saattir buram buram kokan tek şey tv değil. bu arkadaşımız da arkadan el sallayıp duruyor. notalarını tam olarak ayırt edemesem de kaliteli bir koku olduğunu farkediyorum. sadece dediğim gibi, benlik değil. 8/10 (şahsi beğenime göre değil, kokunun kalitesine ve kalıcılığına göre puanladım)

bakalım. bir sipariş daha geçeceğim muhtemelen yakında. bu bağımlılığın içine ben de düştüm anlaşılan:)
    tobacco konusunda hemfikirim çok efsane bir koku girdiim her ortamda hindistan cevizi kokuyorsun diyorlar
    |
    |

• Er
    0 Mesaj
    İyi akşamlar herkese. Takas için gardrops hesabı açmıştım da iban girmeye çalıştığımda kabul etmiyor var mıdır çözümü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj
    tünaydın herkese;

yaz için ferah pargüm önerileriniz varmı daha önce aldıklarım hep kışlık yazın sıkınca çok tatlı vs olmuyor. Ferah yazlık önerilerinize açığım

Bulgari aqua ,bulgari amara,millisime imperial 3ude bence yaz için ferah ve ideal amaranin performansı diğerlerine oranla biraz daha fazladır.

|
    |
    omrtnckl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Satılık/Takaslık Tom Ford Ombre Leather %90 dan fazlası dolu durumda. Gardrops ile göndeirm yapabilirim

|
    |
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Düğünüm için yazlık fresh bir parfüm bakıyorum. Sucul notalar ve narenciye notalar ( mandalina gibi) hoşuma gidiyor. Bu ayarlarda en çok tercih edilen parfümleri tavsiye eder misiniz :)

• Er
    2 Mesaj

Bugün herkese aynı parfümü öneriyorum ama bulgari aqua ve amara sizin tam istedikleriniz hocam ikisinden birini alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acarovic -- 27 Temmuz 2020; 13:51:9 >
    |
    |
    müzüksiyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Tutaste parfümlerinde benzerlikten ziyade kalıcılık ve yayılırlık için ne diyebilirsiniz.
    Kalıcılıkda önemli ancak özellikle yayılırlık konusununda iyimidir?
    |
    |

hocam o kokunun makinesi var. cihaz üzerinde markayı okuyup firmaya sorabilirsin bence. çok güzel kokudur bu arada bende çok seviyorum.
    |
    |
    Collecter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallantboy -- 27 Temmuz 2020; 17:27:51 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj
    daha önce aventus koklamadım ama nota olarak çok yakın başka parfümleri seviyorum. şimdi nirvana da tekrar stoğa eklenince kafam karıştı. 30-60-100 tllik aventuslar arasında hangisini önerirsiniz ilk defa alacak biri için? ve aralarındaki farkı nasıl yorumlarsınız
    %99 hermes by hermes
    %99 Creed virgin island water
    %60 Armani Gio Profumo

Eser hocamdan aldığım bu parfümlerle pek uyuşamadık yanlarına doluluk oranını yazdım , takas veya fiyat için mesaj atabilirsiniz

|
    |
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.