Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ugrcan1 , handsame_ , mountainbreaker Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü7 Mobil1 Android
5 sn
65.907
Cevap
1.861
Favori
7.383.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5970
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10292
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8430
  • Favoriye Eklediklerim 2022
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (10292 mesaj) Bonobo643 (1654 mesaj) Rappapompom (1196 mesaj) eiskent (944 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24742 mesaj) Mobil (22174 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1650 mesaj) Uygulama (5039 mesaj) (286 mesaj) (995 mesaj)
  • @
552 oy
Öne Çıkar
Giriş

Armani Code

Ysl nuit

One million Takaslıktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben teşekkür ederim. Hocam kusura bakmayın ama size ben ne önermiştim onu hatırlayamadım ne önerdiğimi merak ettim şimdi :D

|
    |
    gungan58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • hadi bir takas da ben yapayım:)
    dolce gabbana k ve dolce gabbana the one takaslıktır.full dolu:)
  • Arkadaşlar parfüm önerisinde bulunabilir misiniz? Oud wood, pure malt, tuscan leather tarzı ağır kalıcı biraz da ağır kokular kullandım özellikle yeni gelen kokulardan ve sürekli kullandığınız kokularda önerebilirseniz sevinirim. Her türlü yazlık kışlık öneriye açığım genellikle günümün çoğu ofiste geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 24 Temmuz 2020; 0:42:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Tom Ford - Neroli Portofino [Port]

Listemizde. Hayırlı olsun
    Ohhh geldi sonunda

Bu parfumu listeye kazandırmak için uğraş verdim umarim daimi olur.
    Parfümu anlatalim şimdi, öncelikle ne kadar sıcak olursa olsun asla rahatsiz etmeyen rahatlatan ferahlatan neroli ve sabunsu bir parfum diyebilirim kendisine. Acilista bol narinciyeyle harmanlanmış neroli hi yogun ferahlik hissiyati veriyor. .

10-15 dk ferah gümbürtu devam ederken bu sefer parfume sabunsuluk ve daha bir tazelik katan ciceksi notalar ekleniyor. Bu kısımda yine aynı şekilde çok guzel.

Özetle Tom ford neroli yazin sicakta bol ferahlik veren naif herkesin sevebileceği bir koku. Performans beklenecek bir urun değil ama bana gore tende 4 saati rahat çıkarıyor kiyafette ise daha kalıcı. Zaten onun verdiği ferahlik hissiyati ile bol bol tazelemek isteyeceksiniz kendisini.

Benim puanim 10/10

• Bugün 7 parfüm de geldi

Kokular güzel ancak bir sorun yaşadık.

iDoL parfümünde hem kardeşim hem ben kollarımıza sıktığımızda yanma ve kızarıklık yaşadık.

Bunu başka yaşayan arkadaşlar da var mı bunu merak ediyorum?

Eser hocam son partiyi bir kontrol eder misin bu parfümle alakalı?

• iDolun partisi olmadı hocam hiç. Hala ilk günkü ürün var.
    |
    |
    caneycaney kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Hocam tom ford azure lime sormuştum uzun bir süre önce. Hep bekliyorum gelip bakıyorum yine listede yok. Çok güzel bir koku idi. Bulamıyorum da. Siz ne zaman yapacaksınız?

• Deri temalı tuscan leather gibi bişey ararsan memo italian leather mutlaka al. Kalıcılık olarak cildimde 12 saatten fazla kalan belki tek tutaste parfümü bu oldu.

|
    |
    alexander vasilievich kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Ailecek alerjiniz var hocam geçmiş olsun. :)
    Suana kadar hiçbir tutaste urununde hatta bahsettiğin idealde dahil kızarıklık vs yasamadim. Ancak alerjisi olan kişiler tutaste veya bazı orjinal urunlerde yaşıyor bu durumu. Belliki içlerinde bir maddeye karşı hassasiyetiniz var.

|
    |
    caneycaney kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Arkadaşlar 1 tane parfüm arıyorum, 50'den fazla sayfa okudum ama kararsız kaldım,
    İnvictus, inv. legend, one million, million luck,arm- strgr with you, eros, aventus, ch men prive bunlar üstüme sıktığımda zevk aldığım hoşlandığım parfümler,
    en son siparişlerim de kör olarak aldığım givency ultramarine ve bvlgari - amara güzel ama sıkmasam da olur dediğim dediğim parfümler, beğendiklerim çerçevesinde bana benzer 1 parfüm önerebilecek bir arkadaş var mıdır acaba :)

• Dior sauvage ttt kodlu olan

• quote:

Orijinalden alıntı: KRAMER25

Dior sauvage ttt kodlu olan
    Tutaste - Pour Homme [TTT] bu mu hocam dediğiniz
  • armani stronger with you'nun kokusunu biliyorum. intensly ile nasıl bir farkı var? ikisini de denemiş yardımcı olabilecek var mı

• Aralarında çok aşırı farklılık yok, İntesly daha az şekerli ve bana göre daha kalite kokuyor. Ben İntesly tercih ederdim.

• Nota farklı var aslında ama bana soracak olsan bende intensely tercih ederdim ama büyük ihtimalle kışın harici kullanmazdım çok ağır baskın bir kokusu var.

• DG Velvet Desert Oud tavsiye ederim, burnu yormayan şık klass bir suet deri kokusudur...

|
    |
    alexander vasilievich kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kışın kullanma konusunda çok haklısınız. Ben geçen yıl stronger'i yurtdışında aldım. Aldıktan sonra bir kaç gün sonra intensely koklayınca onu almadığıma pişman olmuştum.)))

|
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Evet ttt açıklamada sauvage resmini göreceksiniz sitede

|
    |
    axXxo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Sepete ekleyelim hocam fresh parfüm arıyordum kör alış olucak tfm mandarino gibi değildir herhalde

|
    |
    Rappapompom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.