Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2736. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kralkarga , haqoco
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
69.674
Cevap
2.047
Favori
8.310.898
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27342735273627372738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhaba xerjoff lira hakkinda yorumun nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badboy166 kullanıcısına yanıt
    Böyle bir yorum yapmışım zamanında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

Yazlık temiz kokan parfüm öneriniz varmi mls wiw kullandiklarim

• Eser hocam, daha önce Paco Rabanne Black XSi sormuştum düzgün bulursam getiririm demiştin bakabildinmi acaba? Lexes kesmiyor valla koku olarak listede black xs eksik gibi koku zaten efsane el atsan çok iyi olur.Bilmiyorum benim gibi black xs isteyen varmı talep nasıl ama.

Bu arada arkadaşlar övgü almak isteyen Boss intense[Bint] alabilir çokça adını sordurur, listeye geri gelmesi için yazmıştım bi kaç kere bu koku için, klasik boss bottled ve Boss vanilya seven arkadaşlar kesinlikle denesinler.
    Prada İnfusion D'iris,MFK Petit Matin

Dris deneyeceğim fiyati 30luk olmuş petit matini kiz arkadaşıma verdim hocam çok beğendi dris birde prada lhomme var hocam ikisinden farklımidir

• İzmir.li İ kullanıcısına yanıt
    Lex bende deneme amaçlı aldım beğenmedim düz black xs gibi değil yani listede olsaydı iyi olurdu

• İzmir.li İ kullanıcısına yanıt
    Başkan bende orijinalini kullanan biri olarak geçen sene bahsettim XS konusunu Eser hocama şu anda mümkün değil ama ona yakın Lexces olduğunu önerdi, tamam bir nebze tatmin etti ama BLACK XS efsanedir, buradan yönetime seslenmiş olalım 😏

Prada L'homme dahil listedeki tüm iris parfümleri az ya da çok pudra havası olan parfümler.Belki Opus V istisna olabilir,çok zaman oldu kullanmayalı Opus'u.Prada D'iris'i özel kılan pudramsı değil net çiçek iris ihtiva etmesi.Prada L'homme'a göre daha ince ve ferah bir parfüm.Deneyebilrisiniz

Tamamdır hocam teşekkürler drisi ekliyorum prada l homme listeden çıkartayım

Ben Prada L'homme elinizde mevcut anladım.L'homme 'un D'iris'e göre birtakım avantaj ları da var.Performans ve mevsimsel uygunluk gibi

Hocam ikiside yok elimde denemedim deneyeceğim ikisinide alayim olmazsa

• Black Xs bakıyorum arkadaşlar. Bulduğumda listede olacaktır zaten.

Nirvana 10 13 gün arasında hazır olacak. Biraz uzadı kusura bakmayın.
  • Yeni Smw yi deneyenler yorum atabilir mi
  • Yenilenen Bleu De Chanel Edt performansı ve benzerliği hakkında tecrübe edinen arkadaşlar Bilgi verebilirmi?

• Son zamanlarda kullanıp olumlu geri dönüşler aldığım, özellikle kadınlar tarafından beğenilen parfümleri sıralayayım da amme hizmeti olarak dursun kenarda :)

Dior Eau de Sauvage Parfum
    Mirto
    Creed Original vetiver
    Creed Neroli Sauvage (Listeden kalktı maalesef ancak gelme ihtimali var tekrar.)

• Victor & Rolf - Spicebomb

bu parfümü yazın kullanan varmı?

sonbaharda kullanmıştım. efsane kokusu var.
  • xhacker09x X kullanıcısına yanıt
    Yazın kullanılmaz çok baharatlı yaz için
  • Chanel Deauville - Çimenlerin üzerine dökülmüş makyaj malzemesi gibi, bol yeşilli çok hoş bir parfüm. Çok iyi tepkiler aldım ve çevreme de sipariş verdim. Kalıcılık ve yayılım çok iyi.
    Adp Mirto Panaera - Bilinen yazlıkların dışında çok güzel aromatik fresh bir parfüm. Deauville gibi çok iyi tepkiler aldım ve çevreme de sipariş verdim. Kalıcılık ve yayılım ortalama.
    Creed Original Vetiver- Sabunsu vetiver. Tam beyaz yakalı parfümü. Çevremden olumlu/olumsuz tepki almadım ama seviyorum. Tertemiz kokusu var. Kalıcılık ve yayılım ortalama.

Şimdi Pegasus, İtalian Leather, Chrome, Bvlgari ph bekliyorum. Eminim onlar da daha önce kullandıklarım kadar iyidir.
  • 
Sayfa: önceki 27342735273627372738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.