Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2735. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (7 Mobil) - 7 Masaüstü7 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27332734273527362737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koku hafızası iyiki var diyorum peki ya sizce?
    Uzun yıllar önce belkide o kadar özel olmayan günlerde kullandığınız kokuyu yıllar sonra kokladığınızda sanki o anları yaşıyor ve o anı tekrar hissediyor gibi. Bu yüzden bazı anıların özel kokuları vardır o kokuları öyle rastlgele kullanmazsınız çünkü anlamı kalmaz ve sıradanlaşır belkide geçmişe yönelik anıları yok eder.

Benim bir kaç tane böyle kokum var

1) calvin clein europa
    2) Angel man ( ama tutastede bu yok Killian intoxed çok benziyor ama )
    3) Burberry Classic
    4) Ultramarine

Bunların dışında toplasan bekli 20 tane daha koku biliyorum Çünkü ayni kokulara takıntı kaldığım için.
    Peki sizin bana kesinlikle bunu kullanmalısın dediğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babayaro1215 -- 14 Temmuz 2020; 23:18:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bal d'afrique kiyafette o kadar guzel bi koku birakiyo ki :) Temmuz sicagina İzmir gibi bi yerde gunduz icin bi tik fazla gelebiliyor belki ama tisort ve gomlekte kalan kokusuna bayiliyorum. Bazrn giyecegim kiyafetlere 2 3 saat onceden sikiyorum, o dipteki sabunsu ciceksi koku muazzam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    Koku olarak ne farkları var?

• Boss Bottled Intense (Bint) sevenler ne düşünüyorlar parfümün benzerliği hakkında merak ettim sepete eklemeyi planlıyorum da
  • _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Gayet benzer, üzmez. Zaten zor yapıda bir parfum degil.

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    Nasil bir koku tarif edebilir misiniz basitce

• Bykclk kullanıcısına yanıt
    Sitedeki boss parfümlerinin arasında en güzel ve en oturakli olanı bint bence. Ben bsv bss bint hepsini denedim. Bint olanı kullanıyorum. Memnunum. Orijinali kadar başarılı. Elma ve vanilya kokusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okhan01 -- 15 Temmuz 2020; 22:2:9 >
  • gökhanataç kullanıcısına yanıt
    Bende burada ismi çok söylenilen beğenilen parfümleri denemek için böyle bi liste yapmıştım aslında. Aventusu da baya duydum. 13 Temmuzda kargoya verildi görülüyor ama hala gelmedi deneyemedim :( Demlenme olayını duymuştum. İsterseniz karanlık bir yere koyun kullanmadiginiz parfümü. Bekledikçe koku güzelleşiyor diyorlar. Çöpe atmaktansa diğer parfümler bitene kadar denemeye değer

• arkadaşlar aşağıdaki parfümleri düşünüyorum kullananlar yorum yaparsa çok sevinirim bayan erkek karışık yaptım.

Xerjoff - More Than Words UNiSEX [MTW]
    Kilian - Moonlight in Heaven UNiSEX [Moon]
    Victor & Rolf - Spicebomb

Victoria Secrets - Bombshel
    Shiseido Zen
    Maison Francis Kurkdjian - A La Rose
    Ex Nihilo - Fleur Narcotique
  • akyureks A kullanıcısına yanıt
    xerjoff mtw yayılım ve koku kalitesi harika.ama gündelik değil.tam bir özel gün parfümü.
    spicebomb yayılım ve koku kalitesi harika.kış için xerjoff ve spicebomb harika seçimler.
    kilian moonligt bu sert parfümlerin yanında daha soft bir parfüm. tercihler çok iyi ma kış için yaz için ağır.
  • Prada Dris İtalian Leather ve Kirke siparişlerimi geçtim.Geldiğinde yorumlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Hayvansal yönü yok.Deri ceket tarzı işlenmiş deri kullanımı var.African Leather'a oranla sevmesi daha kolay bana kalırsa.Zaten yukarıda ipucunu verdiğim gibi deri ceketle çok iyi uyum sağlıyor.Havalı bir parfüm.Güle güle kullanın
    African Leather görünce hemen radarıma takıldı yorumunuz, African Leather seven biri Ombre Leather sevebilir mi?

Bu arada dün İstanbul'da serin bir yaz akşamıydı, biraz risk alıp African Leather sıktım, harika kere harika kokuyor
  • emreylmz46 E kullanıcısına yanıt
    Parfümleri alalı 6 gün falan oldu o günden beri bidaha Aventusun kapağını dahi hiç açmamıştım ama dün akşam bakıyım dedim psikolojik midir nedir kokusu ilk aldığım zamanki gibi değil. Daha bir güzel geldi dün akşam :))

Dediğin gibi olabilir demlenme olayı. Gitgide daha mı çok sevicem bu parfümü nedir anlamadım :))
  • Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    Yani bana kalırsa African Leather sevmesi daha zor tarzda bir parfüm Ombre'ye göre.Tabi sadece benim fikrim.Yani bu işte bir garanti yok.Şansınızı denemeniz lazım.İyi yapmışsınız sevdiğiniz parfümü sıkmakla.Risksiz kazanç olmaz:)

Bu durum demlenme farkı ile açıklanabilir bir durum değil.Bazı parfümleri zamanla seviyor insan.Her parfüm biraz şans vermeyi hakkediyor.Her şarkıyı ilk dinleyişte sevmiyoruz mesela.Öyle düşünmek lazım.Bi şöyle full kullanıp bir arzı endam etmek gerekir.Hatta bir değil bir kaç kez.Hatta başka başka mevsimlerde.Örneğin Green İrish Tweed bir bahar parfümü olmasına rağmen ben yazın daha çok seviyorum.Çünkü parfümler yaz aylarında daha tatlı kokarlar ve GİT'in hafif tatlı hali benim daha çok hoşuma gidiyor.Yani hemen vazgeçmemek lazım

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Valla olabilir dünden beri gidip gelip kokluyorum her seferinde daha iyi geliyor sanki. Sevicem galiba ben bunu :))
  • Demlenme ile alakalı bir durum değil o. Parfümleri kapalı ortamda peş peşe denemeyin. Çok hızlı kokluyor ve karar veriyorsunuz.

Günlük üzerinize sıkıp kullanmadan ne nedir anlayamazsınız.
    Az önce kargo geldi parfümleri aldım. Aventus baya ilginç bir koku parfümle hiç alakası yok sanki. İnşallah benimki de güzelleşir veya alışırım :D
  • Aventus konusunda hayal kırıklığı yaşayan tek ben değilmişim bayagı oldu alalı, zamanla daha güzel oldu mu evet ama hala begenmiyorum

• Tutaste Nirvana gelmiyor mu hocam ? Beklemedeyim hala.
  • 
Sayfa: önceki 27332734273527362737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.