Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2734. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: enparlayan , enparlayan , Rasty
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.703
Cevap
2.048
Favori
8.317.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27322733273427352736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapıştır sen abicim.Seversin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Peace_

Valla hocam Dior Homme Parfum'un testerı geldiğinde bayılmış biriyim eğer ondan ağır değilse kör alış yapıcam
    Yok ondan ağır değil, olamaz da :)

@Acarovic olay hastalık kıvamına geldiyse al gitsin hocam, farklı koku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 13 Temmuz 2020; 14:39:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam teşekkürler değerli yorumun için.

• Arkadaşlar yaz için kör alış 4 lü set almak istiyorum bilgili arkadaşlar değerlendirirse çok memnun olurum. Nautica Voyage 2018 de tutaste versiyonunu denemiştim beğendiğim için tekrar listeye ekledim. kalıcılık yayılım ön planda olursa iyi olur hepsi benzer ağırlıkta kokularsa tavsiyelerede açığım.

Virgin Island Water Creed (VİW)
    Nautica Voyage (VYG)
    Givenchy - insense Ultramarine [GV]
    Bvlgari - Aqva Marine [MRN]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 13 Temmuz 2020; 15:48:51 >
  • Elimde takaslık:

Dior Homme Intense (DHI)
    Terre D’Hermes (HRM) , bulunmaktadır

• Armani Code

One million

La nuit

Takaslıktır

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Güzel liste, viw ve Gv kullanıyorum kalıcılık ve farkedilirlik yaz için uygun. Benzer kokular yok listende benim bildiğim.
  • Acarovic kullanıcısına yanıt
    Ombre Leather’ı kesinlikle kör alış yapmayın çünkü kesinlikle genel beğeniye uygun değil alırsınız sonra elinizde kalır.

• supernatrll42 kullanıcısına yanıt
    Blue de chanel parfum, armani acqua di gio, dior sauvage (edt)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia_ -- 14 Temmuz 2020; 15:32:32 >
  • Prive Millesime İmperial elime ulaştı. Koku muazzam. Daha önce standart olanını kullanıyordum. Bu koku ile sınıf atladığımı hissediyorum :) teşekkürler Eser Kozmetik

• Phileo Sophia_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    lastikleri görünce prive kelimesini pirelli diye okuyan bir ben miyim

• Phileo Sophia_ kullanıcısına yanıt
    Bu seferlik sipariş vermiş bulundum bundan sonra sipariş vermeden alacaklarımı paylaşacağım bu sefer biraz geç oldu:) Çok merak ettim kokuyu biraz deri olduğu için hayvansal yönü vardır kesin african leather tarzında ise beğenirim gibi.

Hayvansal yönü yok.Deri ceket tarzı işlenmiş deri kullanımı var.African Leather'a oranla sevmesi daha kolay bana kalırsa.Zaten yukarıda ipucunu verdiğim gibi deri ceketle çok iyi uyum sağlıyor.Havalı bir parfüm.Güle güle kullanın

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam değerli yorumunuz için forumu daha fazla ombre ile boğmayım en iyisi :)

derinin sert ve hayvansı halini seviyorsanız tuscan önerebilirim. kendinizi sicilya'da bir dağ kasabasının yabanıllığında bulacaksınız. ombre ise daha yumuşak ve rafine. limuzin'in arka koltuğuna oturmuşsunuz da akşam konserinize yetişiyormuşsunuz gibi.

• mytra kullanıcısına yanıt
    Hayvansal yönünü pek sevmem derinin tuscan ile arada kalmıştım daha doğru tercih yaptım sanırım ombreyi seçerek.Guzel betimleme için teşekkür ederim:)

• Her ne olursa olsun parfümde deri = hayvansal dır. Yani parfümde animalic olarak gruplandırırlar canlı parçası olduğu için. Yani bir deri ceket ne kadar hayvansal ise, deri içeren kokular da en az onun kadar öyledir. Yaz için zor olsa da sonbahar kış aylarında keyifle tüketilecek kokudur. Yine de parfüme yeni başlayanlara önermiyorum.

cboy60

Ben teşekkür ederim. Güle güle kullanırsın inşallah.

-------

Bugünkü kargolanan ürünler ve Perşembe kargolanacak ürünlerin testeri: Bond Scent of peace

Yarın kargolar çalışmayacak arkadaşlar bilginiz olsun.

Sevgiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 14 Temmuz 2020; 18:34:26 >
  • Eser hocam yeni testerı da söylediğine göre sipariş geçmenin zamanı gelmiş.

virgin island water
    petit matin
    layton

böyle bir liste yaptım laytonun 30-60lık olanların farkını yorumlayabilir misiniz? eğer 30luk olanı alırsam yanına bir de armani stronger with you eklemeyi düşünüyorum
  • Shore21 kullanıcısına yanıt
    Daha önce hiç layton almadıysanız 30 lugu alabilirsiniz. Üstten alta indirmeyin onu yeterli :) Koku/ kalite farkı var tabi ki aralarında ama 30 luk yeterince güzel çalısma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 14 Temmuz 2020; 22:58:2 >
  • 
Sayfa: önceki 27322733273427352736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.