Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2733. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: HAKGÜN68
1 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir (6 Mobil) - 16 Masaüstü6 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.543
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27312732273327342735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence Brad Pitt tam sauvage tipi barındırıyor:)
  • Acarovic kullanıcısına yanıt
    Ombre Leather ben de merak ediyorum açıkcası yayılımı ve kalıcılığı konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Peace_ -- 12 Temmuz 2020; 17:54:44 >
  • Dogrudancennete kullanıcısına yanıt
    Bence Brad Bleu de Chanel, Leo Prada L'homme ve Tarantino da Kilian Vodka on the Rocks. Leo'ya kiyafetine uyacagini dusunerek L'homme yazdim, Tarantino'ya da genel olarak boozy kokular uyar diye dusunuyorum. Ch Men Prive de olabilir, Bad Boy bile olabilir bence. Brad konusunda da bi arkadas yazmis, Sauvage da gidebilir cidden :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Ombre leather cok guzel bir parfum, benzerliği de on numara olmus. dün akşam kullandim, sabah uyandigimda halen geliyordu burnuma kokusu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, parfüm almayı düşünüyordum da spesifik sevdiğim koku hangi tarzda bir fikrim yok. Genelde d&p bargello gibi yerlerden deneyerek alıyordum. Bu konuyu keşfettim daha sonra. Genel olarak insanların önerdiği ya da sevdiği parfümlerden şöyle bir liste yaptım kendime. Bilen alan vs. yorumlayabilir mi acaba ?

Chanel - Bleu de Chanel [CHN]
    XERJOFF - Uden [Uden]
    Creed - Aventus [CRD] (Yenilendi)
    Hugo Boss - Boss (Bottlet) [BSS]
  • quote:

Orijinalden alıntı: buckminsterstomarti

Bence Brad Bleu de Chanel, Leo Prada L'homme ve Tarantino da Kilian Vodka on the Rocks. Leo'ya kiyafetine uyacagini dusunerek L'homme yazdim, Tarantino'ya da genel olarak boozy kokular uyar diye dusunuyorum. Ch Men Prive de olabilir, Bad Boy bile olabilir bence. Brad konusunda da bi arkadas yazmis, Sauvage da gidebilir cidden :)
    Yapma be hocam, tersine men prive ve bad boy brad pitte uyar

• Peter Jones P kullanıcısına yanıt
    Gençler goca Brad Pitt'e Zara kullandırmanıza ramak kaldı:))))

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Abi men prive vb kokular brade gider demek istiyorum, sence de öyle degil mi :d bu tarz yakışır bence kendisine

Babyface adama bad boy gitmez bence hocam :)

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Hahahshshshhd

Gider de biraz daha yüksek kalibre Boozy'ler bulmak lazım:)Sen Brad'sin büyük düşün:)

• _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Valla şimdi alıp 1 2 ay bekletmeyi dusunuyorum belki akşam kullanırım çok hoşuma giderse direk kör alım yapıyorum kör alım yapıpta bu zamana kadar beğendiğim tek koku encre noir oldu.:)oldukça merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acarovic -- 13 Temmuz 2020; 0:13:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acarovic

Valla şimdi alıp 1 2 ay bekletmeyi dusunuyorum belki akşam kullanırım çok hoşuma giderse direk kör alım yapıyorum kör alım yapıpta bu zamana kadar beğendiğim tek koku encre noir oldu.:)oldukça merak ediyorum.
    Ombre Leather her ne kadar popüler olsa da kör alıma uygun bir koku değil. Deri baskın kokulara aşina değilseniz değişik gelecektir. Çoğu mağazada var, imkanınız varsa deneyin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 13 Temmuz 2020; 1:39:9 >
  • Bugüne kadar koku olarak traş kolonyası ve rebull kolonya kullanırdım ilk defa parfüm alıyorum umarım beğenirim 😁
    Sipariş no 5654317885

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes122 -- 13 Temmuz 2020; 1:55:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes122

Bugüne kadar koku olarak traş kolonyası ve rebull kolonya kullanırdım ilk defa parfüm alıyorum umarım beğenirim 😁
    Sipariş no 5654317885
    İlk kullandıktan 5 dakika sonra değil de birkaç hafta sonra yorum yaparsanız daha iyi olur. Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hebalci -- 13 Temmuz 2020; 9:58:34 >
  • Siparişimizi geçtik. Benim dörtlü:
    The one
    La nuit
    Boss vanilya
    Pure malt

Genelde vanilyalı kokuları sevdiğim için boss vanilyalı tercih ettim. Bakalım nasıl birşeymiş. Diğerleri zaten ne zamandır denemek istediğim kokular.

• Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Bu siparişimde merak ettiğim kokuları aldım beğenmesemde bi yakınıma veririm en kötü layton ombre ve millisime imperial.Hastalık gibi bisey oldu alıp alıp dolapta bekliyorlar.:)

• Testler gelen Godolphin i beğendim, daha önce bu kadar güzel kokan bir deri temalı parfüm koklamadım, tertemiz ve pürüzsüz deri, genç arkadaşlar uzak dursunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: emreylmz46

Merhabalar, parfüm almayı düşünüyordum da spesifik sevdiğim koku hangi tarzda bir fikrim yok. Genelde d&p bargello gibi yerlerden deneyerek alıyordum. Bu konuyu keşfettim daha sonra. Genel olarak insanların önerdiği ya da sevdiği parfümlerden şöyle bir liste yaptım kendime. Bilen alan vs. yorumlayabilir mi acaba ?

Chanel - Bleu de Chanel [CHN]
    XERJOFF - Uden [Uden]
    Creed - Aventus [CRD] (Yenilendi)
    Hugo Boss - Boss (Bottlet) [BSS]
    Bende geçen hafta ilk defa sipariş verip deneme yaptım. Aldıklarımdan memnunum ancak sen yazdığın için söylüyorum sadece Creed-Aventus u beğenemedim. Herkes bahsediyordu bende merak edip denemek istedim ancak garip bir koku. Biraz salatalık biraz tıraş kolonyası gibi bir koku, bozuk gibi. En azından bana öyle geldi beğenen arkadaşlara saygısızlık yapmak istemem.

Mesela Dior homme intense kullanırım yıllardır. Ondan aldım ve baya yakın orjinaline. Onu çok sevdim. Creed Aventus biraz hayal kırıklığı oldu bende.

Eser arkadaşa da teşekkürler.
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Valla hocam Dior Homme Parfum'un testerı geldiğinde bayılmış biriyim eğer ondan ağır değilse kör alış yapıcam
  • 
Sayfa: önceki 27312732273327342735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.