Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2731. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 16 Misafir (3 Mobil) - 15 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.674
Cevap
2.047
Favori
8.311.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27292730273127322733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu Dior Homme Intense'in nesi bu kadar seviliyor anlayamadım bir türlü. 1-2 sene önce de sırf övgülerden dolayı satın almıştım ama kokusu iğrençti. Birkaç ay alışmaya çalıştım ama olmayınca çöpe atmıştım. Birkaç gün önce de aynı şekilde "formülü yenilendi" vs. diye görünce bir kez daha şans vereyim dedim ama yine aynı koku. Hatta kendi odamda sıktıktan sonra diğer odadaki annem "bu ne böyle leş gibi koktu" dedi. Bu parfümde benim anlamadığım bir şey var ama hayırlısı bakalım... Bu arada parfümü sıktıktan 24 saat sonra kıyafet üzerinde çok hoş bir koku bırakıyor. Keşke kokusu hep o şekilde olsaydı. O kokuya cidden bayılıyorum ama kokularla aram pek iyi olmadığı için ne olduğunu da çözemedim :)

Tester olarak gelen Narciso Rodriguez - Poudree [PUD] çok güzeldi. Bir bayan arkadaşıma parfüm alacak olursam ilk tercihim sanırım bu olacak :)
  • GorunmezBKZ kullanıcısına yanıt
    Sadece soruyorum, sevmediğin parfumu neden ısrarla alıyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GorunmezBKZ

Şu Dior Homme Intense'in nesi bu kadar seviliyor anlayamadım bir türlü. 1-2 sene önce de sırf övgülerden dolayı satın almıştım ama kokusu iğrençti. Birkaç ay alışmaya çalıştım ama olmayınca çöpe atmıştım. Birkaç gün önce de aynı şekilde "formülü yenilendi" vs. diye görünce bir kez daha şans vereyim dedim ama yine aynı koku. Hatta kendi odamda sıktıktan sonra diğer odadaki annem "bu ne böyle leş gibi koktu" dedi. Bu parfümde benim anlamadığım bir şey var ama hayırlısı bakalım... Bu arada parfümü sıktıktan 24 saat sonra kıyafet üzerinde çok hoş bir koku bırakıyor. Keşke kokusu hep o şekilde olsaydı. O kokuya cidden bayılıyorum ama kokularla aram pek iyi olmadığı için ne olduğunu da çözemedim :)

Tester olarak gelen Narciso Rodriguez - Poudree [PUD] çok güzeldi. Bir bayan arkadaşıma parfüm alacak olursam ilk tercihim sanırım bu olacak :)

Sıkar sıkmaz tüm evi kapladıysa Eser bey iyi iş çıkarmış, en kısa zamanda almak lazım yeni DHİ'yi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 11 Temmuz 2020; 17:32:8 >
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Hani kokmuyordu bu:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Çünkü herkes çok övüyor. Öyle süper, böyle mükemmel. O sonradan gelen koku da tekrar denemem için bir sebepti. Ama anladım ki bana göre değil. Ev ufak olunca evin içini kaplaması da kolay oluyor :D

Bu arada Eser Bey'e laf söylediğim yok. Kendisi işini cidden hakkıyla yapıyor. Benim lafım sadece şu lanet olası parfüme :)
    O zaman çöpe atmayın bir kenarda dursun.Daha kolay sevilebilir parfümleri kullanın.Bir zaman sonra tekrar bakım belki seversiniz.Bu hobi böyle.Eskiden nefret ettiğim şimdilerde aşkla kullandığım ya da eskiden bayıldığım ama şu an elimin gitmediği o kadar parfüm var ki.Belki hiçbir zaman sevmeyeceksiniz ama denemeden bilemezsiniz.Belki 3-5 yaş almanız gerekiyordur.

• Merak ediyorum,yorum gelince (görecelidir yorumun olumsuzluğu ) direk zıplayan 3-5 kişi var 😄 siz hayırdır kar ortağımısınız veya karşığında hediyemi alıyorsunuz? Hatta bazen düşünüyorum şizofrenler var konuda,kendi yazıp yazıp,diğer hesabına geçip kendini cevaplayan öven falan varmış gibi 😄 Yorum yapan hesap vermek zorunda kalıyor resmen,parası var alıyor çöpe atıyor kahyamısınız siz ?

Eserden çok alışveriş yaptım, hatta dün istanbulda bayilik almak için sordum, düşünüyormusun diye,demem o ki ürünlerle alıp veremediğim yok,şu açıklamayıda cahil beyinleriyle başka yere çekmeye çalısanlar için peşin yazdım

Muhtemelen iris notasından hoşlanmıyorsunuz. Elbisede tatlımsı armut ve kakao tarzında bir koku bırakıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Muhtemelen o kısmını sevdiniz.

Bu arada DHI yeni formülü satışa çıktı mı? Geçenlerde forumda testeri çok övülmüş fakat ara ara forumda bazı parfumlerde yaşanan hype durumu mu yoksa gerçekten orijinaline benzerlik bu derecede fazla mı bilemiyorum. Satışa çıktıysa uzun süreli kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Bende Prive olanı var ve kokusunu çok hoş buluyorum (Tabi orijinali ile küçük farkları var.Bunu uzun kullanımda fark edebilirsiniz)

• redkiwi kullanıcısına yanıt
    Hocam bi sakin ama ya.Bıkmadınız mı kavga gürültüden .Arkadaş bir şey yazmış.Soru sorulmuş cevaplanmış.Bir problem yok.Sağa sola insanları etiketleyerek yazmayın gerek yok bunlara.Burada iki üç parfüme kendini satacak insanlar yok.Ne Eser ne karaladığınız insanlar buna tenezzül etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 11 Temmuz 2020; 18:30:20 >
    Hocam parfum göreceli kavram, biri bayılıyor biri çöp diyor. O kadar ucu açık kavram o yuzden sevmediğiniz kokularda ısrar etmeyin tutaste bazında yazmadım mesaji genel olarak söylüyorum.

• Bugün bir kaç parfüm geldi bana 50 ml HVN bana göre değildi .takas düşünen varsa yazabilir 2 kere sıkıldı

• Merak ediyorum bazıları Eser Bey'i savunmaya geçince bazı arkadaşlar anında zıplıyor. Siz hayırdır ya başka firmaların elemanı falan mısınız hediye mi alıyorsunuz? Hatta bazen görüyorum şizofrenler var konuda, kendi beğenmediği parfümü yazıp yazıp başka hesaplardan kendi yorumunu beğenen. Eser Bey'i savunan hesap vermek zorunda kalıyor. Adam ürünleri kullanıyor beğeniyor ve savunuyor size ne. Beğenmiyorsanız ne işiniz var burada? Kahya mısınız siz?

• mtoyanik kullanıcısına yanıt
    Resmen thug life oldu bu

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Spicebomb benim için onlardan biri galiba ilk aldığımda hiç sevmezdim elim gitmiyordu demlendiğinden midir nedir hoşuma gitmeye başladı
  • Dhi iyi güzel kaliteli koku ama genel beğeni değil piyasada da çok ismi geçtiğinden herkes dhi abanıyor. Başka parfümlere bakın kör alım kokusu değil. Zaten bu hafada dhi denersenis zum olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 11 Temmuz 2020; 19:34:43 >
  • _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Demden ziyade zevkler değişiyor zamanla.İlk Dior Homme aldığım zamanı hatırlıyorum . Cesaret edemiyordum sıkmaya.2 yıl evde bir günah gibi kendim kokladım durdum.Şimdi benim için o kadar kolay bir parfüm oldu ki:)Keza A Men 'den nefret etmeme rağmen niche versiyonu Killian İntoxicated ve ardılları Malt ve Havane'ı kucaklayıverdim.Bu satırların yazarı bir zamanlar İnvictus hayranıydı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 11 Temmuz 2020; 19:32:21 >
    Paco rabanne işini iyi biliyor. Gençleri yanıltmaz . İnvictus seven ama biraz genç gelen arkadaşlar Diesel bad denesinler. Benim sevdiğim bi koku ismi geçmiyor hiç. Performans vs iyi üzmez kimseyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 11 Temmuz 2020; 19:37:17 >
    Abi valla ben başladığım günden beri invictus sevemiyorum bi türlü değişir mi dersen hiç zannetmiyorum
  • _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra pek değişmez gibi.Bizim sevdiğimiz zamanlar bu kadar güzel kokulara erişimimz yoktu.Bu kadar kullanan da yoktu.

İnvictus ile başladıysa, uzun, zor ve engebeli bir yolculuk olmuş hocam. Ama buna da şükür.
    Benimki daha fenaydı. Pino, old spice, brut şeytan üçgeninden çıkmış bir kuşağın üyesiyim ben.

• 
Sayfa: önceki 27292730273127322733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.