Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (5 Mobil) - 2 Masaüstü5 Mobil
5 sn
55.327
Cevap
1.719
Favori
5.457.406
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    5196 Mesaj

Dogru diyorsun :)) aynen oyleydi le male, gio, joop sıkar dururduk, tuscan leather ben simdi bile kullaniyorum akşamları falan guzel gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana da bazı insanlara orjinali doldurup göndersem hayatta memnun kalmaz gibi geliyor. Düşünce bu olunca orjinal ürün öneriyorum. Ne siz mutsuz olun ne de alışveriş yaptığınız kişi.

UcanPanda35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bunun Benzeri yazlık Koku tavsiyeniz Varmı hocam güçlü kokan 25 yaş civarına göre
    |
    |

Yaz için güçlü parfüm arayanlara hep Kirke ve Savauge öneriyorum.Kokularını sevip sevmemek size kalmış.Ancak performans olarak en güçlü adaylar bunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Jontravolta11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1398 Mesaj

Yazın sauvage gider mi gitmez mi tartışmamız geldi aklıma :)
    Orijinal ağir gelebilir tutastesi belki gider.Orijinalde daha keskin biber var.Tutastede biber kokmuyor pek o yuzden belki gider ama boğabilir.Edpyi zaten kişin bile kullanmamak lazim :)

|
    |

Tam senin mevzular hocam.Bekliyordum:)Savauge EDP'yi Şubat ayı 3.haftası ikindi saatlerine uygun buluyorum:)))))

|
    |
    JohnLocke. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj

Senin bu betimlemelerin beni bitiriyor.

|
    |

Hocam ne geldiyse başıma senin yüzünden geldi:)Bir Kirke önertmedi arkadaşlar sagğolsun:).Sen iyisi mi al bir tane dene.Beğenmezsen kulağım çınlar zaten anlarım:)

|
    |
    KRAMER25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    Sauvage Edp,edt ve Tutaste versiyonlarını kullanmış biri olarak tutaste versiyonu yaz için gayet güzel kullanılır.edtsinde beni muallakta bırakan bir nota var sevmekle sevmemek arasında.o yüzden kararsız kalmıştım. Ama tttsi sanki eser bey benim gönlümden geçenleri okuyup bu ürünü çıkarmış.benim yaz için 1.favorim budur.Ben öyle aqua,deniz,fresh parfümleri sevmem.o yüzden yaz için seçeneğimin tam bittiği düşüncesinde iken bu ürün çıktı harika oldu. Edp ise benim nazarımda baba parfümü.

|
    |

Yine beni zehirledin.😀Ne güzel kışa kadar parfüm alımını ertelemiştim. Neyse iş yerinde bana gelen- ilhami abi bana parfüm alalım tekliflerine kendime de bir adet kirke sokuvereyim araya. Senin burnuna güveniyorum.😀

|
    |

Bir ara sauvageciydik.Yaz kış basıyordum.Şuan orijinal edt 5-10 ml var arada kokluyorum.Tutastesi de hep aklimda zaten uzun sure kullanmiştim.Orijinalinin açilisinda yumusak bir bergamot var.Tutastede bu yok.Devaminda %95 lere çıkan benzerlik var.
    Ambroxandan bıktık sauvage koklamak istemiyorum artik.
    Edp orijinali kullanan bir arkadaşım vardı.Kişin 1 fısla geçtiği her yeri kokuturdu.Şimdi evde siksam senin eve kadar gelir kokusu yok böyle bi yayılım.Bunu yazın sıkan adama 10 metre sosyal mesafe koymak lazim.Tutastesine gelirsek kağıda sık ayıramam belki kokuyu ama hava sık orijinali 10 metre öteden anlarım.Çok carpici bir anason notası var ki edp nin imzasıdir.Koklayan herkes adeta büyülenir. Sayende sauvage konuşmasini da yapmiş olalim baya olmuştu :)

|
    |

• Sauvage edt'yi 1 yıl önce falan kullanmıştım. Tende kıyafetten çok daha hoş kokuyordu

|
    |
    JohnLocke. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Svgyi kıtafete sikmak parfum dünyasinda yapacağiniz en büyük hatalardan biri olur.Biber cok ön plana çikiyor özellikle kalın pamuklularda

|
    |
    Dogrudancennete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Genelde parfümler tende daha keyiflidir.Bunun benim için istisnası Royal Vintage.Tende Aventus'a daha yakın kokarken, kıyafette parfümün alâmet-i farikası yeşil selvili hava kendini daha çok hissettiriyor.O yüzden kıyafetteki hâli benim için daha değerli

|
    |
    Dogrudancennete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Zamansız,mekansız,modern bir şehirli gibi kokan Armani He listeden kalkmış.
    Forum, ne kadar güzel bir kokuyu kaybettiğini;bir gün kokladığında anlayacaktır.
    Daha önce karşıma çıkmayan bir parfüm, biraz araştırayım dedim ve merakım kabardı, yorumlar sizin yorumunuzla eşdeğer. Baskın notaları sandal ağacı ve adaçayıymış, çok sevdiğim de notalar.
    Zamanında konuşulsaydı da deneseydik ya, neden kalktı acaba. Eser bey bu yorumu görünce varken yüzüne bakmıyorsunuz, kalkınca değerleniyor der muhtemelen
    Orijinalini deneyeyim bari, merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 2 Temmuz 2020; 22:59:42 >

• Binbaşı
    1398 Mesaj

Birebir nokta atişı yaptın.Royal kıyafette çok daha yeşil ve derili dumansi kokuyor

|
    |

Koku çok hafif ve performanssız. Ortalama bir performans beklendiği ve beni yorduğu için bıraktım. Olmaması beni daha rahat ettiriyor :)

Parfums De Marly - Godolphin [Godo]

Maison Francis Kurkdjian - Petit Matin [Peti] UNiSEX

Listemizde.

Petit Matin'i hafif koku seven herkese öneriyorum. Birazcık koku merakınız varsa alın deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 2 Temmuz 2020; 23:40:0 >

• Er
    0 Mesaj

Petit Matin muazzam güzellikte gerçekten.Limon ve beyaz çiçeklerle(özellikle yasemin) tertemiz bir havada açılıyor.Ambroxan hayalet gibi notaların etrafında dolaşıp sucul bir hava veriyor.Sonradan ortaya çıkan lavanta ise kokladığım en güzel lavantalardan.Tutaste versiyonunu ben test ettim.Beni en çok şaşırtan ise performansı oldu.Yapısına göre oldukça yüksek performans aldım test surecimde.Tertemiz ve doğal bir parfüm Petit Matin.Fransızca anlamı ise"seher".

İster istemez Hayyam'ın "Seher yeli yırtar eteğini gülün" dizeleri geliyor insanın aklına

@mytra hocam yazıyorum senin reçeteye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 3 Temmuz 2020; 18:37:40 >
    |
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5196 Mesaj

PDM Godolphin, Tuscan Leather havasında onu sevenler beğenecektir :)

|
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
2,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.