Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2727. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27252726272727282729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eski Prive dediğiniz kristal şişe mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

KRAMER25 @

Abi geldikçe ekliyorum.

10 güne kadar Bond scent of peace gelecek. bir de TF Neroli bu kısım sana uygun değil. :)

Ağustos 20 gibi Memo Tamarindo, Xerjoff Naxos gelecek. Bir kaç ürün daha var ama unutuyorum. Bunları seversin.
    Abi selamlar. Scent of Peace uzun zamandır beklediğim bir parfumdü. 60 liraya mi gelecek 30 liraya mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni gelecek Scent of Peace aventusa benzemeyen fakat onun kulvarinda bir koku oldukcada iyi. Listede kalıcı olup sevilecegini umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthWorm

Givency pi - spicebomb kullananların yorumlarını alabilirmiyim ?
    Spicebomb kış için en güzel kokulardan, orijinale yalınlığı oldukça iyi. Orijinal spicebombın sıcak baharat yoğunluğu bir tık daha fazla, tutaste versiyonu düz spicebomb ile extreme arasında düz spicebomba daha yakın diye tanımlayabilirim, biraz ilginç oldu ama anlatabilmişimdir umarım :). Sonuç olarak orijinale yakınlığı yüksek, kalıcılığı da oldukça iyi, zaten böyle bir kokunun kalıcı olmaması zor.

• mrygn M kullanıcısına yanıt
    A.selam. Maalesef 60 tl. O kokunun 30 tl de bitmesi zor.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Eser bu DHI nolmus öyle. Tester olarak yollamışsin ama vuruldum kokuya valla. Orjinalini de kullandım daha önce. Cidden olmuş bu parfüm. Eline emeğine sağlık.
    Yazın kesinlikle kullanmayın yalnız bu parfümü arkadaşlar. Bogarsiniz yanınızdakini :)

• Arkadaşlar bayan parfümü alacağım arkadaşlarıma ancak 30-40 sayfa yorumlara baktım ancak hiç tavsiye bulamadım, yazlık ve genel beğeniye uygun bayan parfüm öneriniz var mıdır acaba?
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Evet.

• Takaslık %80 Chanel Blue Edt Eski, %80 Chanel Allure Sport Homme, %80 Guerlain Lhomme İdeal, %95 Creed VİW

Aradıklarım: Chanel Blue Edp, Dior Sauvage TTT, Atelier Citron, Spicebomb, Xerjoff More Than Woods, Tom Ford Mandarino di Amalfi, Baccarat Rouge Extrait, başka tekliflerede açağım

Gardrops ile takas yapılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 7 Temmuz 2020; 13:2:26 >
  • axXxo kullanıcısına yanıt
    Yasi 25 ustuyse Lancome Idole cok hos bi yazlik koku hocam, gul agirlikli bi koku ama burnu yormayan, hafif bi koku. Ysl Libre de cok iyi bi cicek kokusudur, ciceksi kokular kullanan birini bu iki koku da uzmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buckminsterstomarti -- 7 Temmuz 2020; 10:59:14 >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Zamanla eski şişeyle yakın kokacaktır.Arada demlenme farkı var.Kristal şişeyi ilk aldığım zamanla şimdiki arasında büyük fark var.Oldukça eski ürün çünkü elinizdeki.Bir çok koku denyimliyorum Tutaste numunesi olarak.Helehele tazeyken 1 gün bile etki ediyor kokunun gidişatına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 7 Temmuz 2020; 11:20:20 >
    Anladım peki prive ile normal arasında fark var mıdır?

Hocam prive daha kaliteli ve daha benzer bir esans

Normal o kadar övülmüş ki orjinaline yakın diyorlar ondan sordum.
  • buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt
    Gül sevmez ama libre'yi listeye aldım hocam teşekkürler :)
    Hepsi yakın hocam.Yani bunun muadil bir ürün olduğunu dusundugunuzde hepsi yakın.Yani sanki markanın batchleri arasında fark arar gibi bakarsak hiçbir üründen memnun kalmayız.Mutlaka farklar, nüanslar olacaktır

• axXxo kullanıcısına yanıt
    Yine de yolunuz bi sephoraya duserse idole'u deneyin, buram buram bi gul kokusu dusunduysen oyle degil. Umarim secimlerden memnun kalisriniz hocam

Biri gül mü dedi:)Hemen yeni kesfimi yazayım o zaman.MFK A La Rose.Çok geç keyfettim heyhat! Yumuşacık pembe gül.Kadın parfümü ama sıkarım ki ben bunu:)

Dogru kullanimla kokulari cok baska seviyelere tasiyabiliyor gul notasi, ben de ilk firsatta deneyecegim bu onerini hocam :)

Umarım hocam, inşallah hanım beğenir :D
  • 
Sayfa: önceki 27252726272727282729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.