Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

14 Kayıtlı Üye (13 Mobil) ve 21 Misafir (15 Mobil) - 7 Masaüstü28 Mobil25 Android
5 sn
56.331
Cevap
1.746
Favori
5.576.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5311
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9249
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 2 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 176316
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5311
  • Favoriye Eklediklerim 1855
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Deleted User (292 mesaj) ***Æ*** (18 mesaj) La Ley del Diamante (5 mesaj) AncientBehemoth (4 mesaj) burak jr (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19439 mesaj) Mobil (19413 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1502 mesaj) Uygulama (4481 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    0 Mesaj

Montale Intense Cafe listede.. Tutaste versiyonunu deneme fırsatı bulamadım ancak yurtiçinde oldukça sevilen bir koku.Hem niche parfumlere göre uygun fiyatı ve iyi performansı sebebiyle hem kadınlar hem erkekler tarafından büyük rağbet görüyor.Her ne kadar kahve ağırlıklı bir parfüm beklentisi yaratsa da kahve bu parfümde yardımcı oyuncu.Başrollerde ise gül ve vanilya var.Benim keyifle kullandığım bir parfüm.Gerek gül notası sebebiyle gerekse tatlı bir parfüm olduğundan herkese uygun olduğunu söylemem.Ama bu tip kokuları sevenler denemekten kacinmasin.

Armani Gioa ise güzel kaliteli kokan bir kadın parfümü.Ben ve eşim oldukça beğendik.Genel beğeniye oldukça Uygun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj
    Arkadaşlar konuyu bayadır görüyorum sürekli alıcam alıcam diyorum erteliyorum. 1 Tane denemelik alıcam ama çok çeşit var ve parfüm kültürüm aşırı yok. Yazın kullanılıcak, hafif hoş bir koku önerebilecek var mı ?

Armani gio essenza. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    umutakyz34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    32yas icin geceleri de kullanabilecegim bir koku bakiyordum

Eser hocam Tutaste pour homme [TTT] ile Dior Sauvage [SVG] arasında ne fark var ? İkisi de aynı parfüm.

Tom ford tobacco vanille

|
    |
    mezzanie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Formul farkı var. Esinlenildiği kokular aynı ama üreten de formül de farklı hocam. Sonuç yine Sauvage evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 30 Haziran 2020; 16:9:10 >
    |
    |
    Berkay Günönü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mezzanie

Yazlik parfum onerisi alabilir miyim? Fico di amalfi ve Viw kullaniyorum fakat ikisinden de pek memnun degilim.
    32yas icin geceleri de kullanabilecegim bir koku bakiyordum
    Yazlık bir parfüm değil ama Antalya gibi sıcak bir yerde yaşamıyorsanız yaz akşamları için The One öneririm, bence güzel gidiyor. Gündüz kullanılmaz tabii onu hesaba katın.
    Onun dışında gündüz de kullanılsın derseniz Armani gio Profumo'yu öneririm, çok güzel bir parfüm, geceye de çok güzel gider ama bunun tutaste versiyonunun orijinale yakınlığını bilmiyorum, konu içinde biraz araştırıp karar verebilirsiniz. Orijinalini severek kullanmıştım ve yazın her ortama her saate çok güzel giden bir parfüm.
    Son olarak da Bleu de chanel önereyim, yine yaz aylarında her ortama ve senaryoya çok yakışan bir parfüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 30 Haziran 2020; 12:2:47 >
    |
    |

• Yarbay
    3049 Mesaj
    Hocam Nirvana ne zaman stoğa girer ?
    Intel i5 8400 | ASRock B360M Pro4 Anakart | Corsair Vengeance LPX 2x8GB 2666MHz DDR4 | MSI NVIDIA GeForce GTX 1060 GAMING X 6GB | Phanteks P400 White | Corsair CX600 PSU | NOCTUA NH-D9L | Kingston A400 120 GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 7200 RPM HDD | Acer KG221Q 75HZ 1 MS monitör
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba hocam. Temmuz sonunu bulacak maalesef ithalatını bekliyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 30 Haziran 2020; 16:4:12 >
    |
    |
    Tihilu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    Creed - Millesime imperial [Salted Melon] 100 TL

Creed - Silver Mountain Water [Silvered] 100 TL

Arkadaşlar ufak boyu olmayacak. Sadece 50 ml. Devamı olup olmayacağı hakkında söz veremem. Dönüşlere göre bakarım ona ama şimdilik tek seferlik diyelim.
    Tester seti satıyor musunuz hocam? Örneğin 5 ml şeklinde 5li veya 10lu gibi
    |
    |

Eser hocam sana gore bu iki prive ve listedekiler arasinda en belirgin farklar neler?
    |
    |

Millesime 30 luk kullanıyorum acaba bu nasıl 70 lira fiyat farkı var değermi acaba hocam tester filan olmucakmi

|
    |

Orijinalden alıntı: badboy166

Millesime 30 luk kullanıyorum acaba bu nasıl 70 lira fiyat farkı var değermi acaba hocam tester filan olmucakmi
    Hocam burda prive serilerini anlatmaya gerek yok en yakın örnek aventus - dhi düz ile prive serilerindeki fark bariz belli dağlar kadar :)
  • 2 3 gündür tester gelen Dior Homme İntense'yi deniyorum. Daha önce orijinalini kullanmadım ama 1 ay boyunca avm'de çalıştığım için sephora çalışanlarıyla muhabbeti kurup hergün deniyordum.Denediğim 2019 batch olması lazım, önceki batchler arasındaki farkı çok bilmiyorum, o yüzden şunu söyleyebilirimki tutastenin yenilenen düz dhi kodlu olanı çok çok benziyor. Daha önce forumda düz versiyonunun açılışı çok boğucu,benzemiyor vs denmiş. Sanırım o yüzden Eser hoca parfüme el atmış.Açılışındaki iris çok yumuşak ve kremsi çikolatamsı hava dengeli olmuş. Kesinlikle tavsiye ederim. Kalıcılık orijinalinde 4 5 saatti Tutaste bu süreyi geçiyor..

|
    |

• Hocam yorumundaki dhi kısmını görmemişim benim yorum da tam üzerine geldi, dediğim gibi yeni gelen düz versiyon beni tatmin etti eskisini denemedim ikisini deneyen arkadaşlar yorumlarsa seviniririz :)

|
    |
    GeçerkenUğradı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gucci Pour Homme 2
    Hugo boss bootled
    Diesel FFL
    tarzı kokular hoşuma giden kokular
    Gucciden bir koku daha denemek istiyorum onun dışında yazlık ve baharlık koku tavsiye edebilir misiniz
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj

Keşke ufak boyu olsa da alabilseydik Nirvana'yı küçüğünü alarak tanıdım valla deneyemeyince bu kadar fazla veremiyorum
    |
    |
Radyo Dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,370
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.