Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2722. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.681
Cevap
2.047
Favori
8.313.172
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27202721272227232724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Essenza'yı daha çok seviyorum.Bunun sebebi Polo Blue'yu 1000 yıl kullanmış olmam olabilir elbet:)Ama Essenza'nın daha doğal ve kaliteli koktuğunu rahatlıkla söyleyebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Yaktin yine tartisma ateşini hadi hayirlisi... :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Pırıl pırıl genç adam bunlar hocam.Bir abileri olarak kendilerini bu kadar kasmaları üzüyor beni.Yani meyve tabağı gibi kokan birinden de (tabi abartılmamışssa) bi zahmet tiksinmesin kimse.Yoksa yerini ter kokusu ile dolduracak adaylar mevcut:)

Evet haksızda sayılmazsın, birçok konuda öyle hep başkalarını düşünerek hareket ediliyor, kendine begendirmek icin değil de başka insanlara beğendirmek icin uğraşılıyor.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Ondan ziyade rahatsız etmek istemiyorlar etrafı.Kibarca bir düşünce tarzı.Ama millet neler kullaniyor.Bir girin orjinal forumlarına.Kulkandıkları en hafif parfüm Kirke.Opus V'ler,Red Tobacco'lar havada uçuşuyor yazın:)

Kişi bakacak sosyal çevresine ona göre ayaralayacak patlatacak sevdiği parfümü,mevsim farketmeden.Gencken mevsim mi bilirdik.Yaz-kış Le Male:)

Ben genelde yazliklarimi kullanıyorum bu mevsim.Ama örneğin canım The One,La Nuit çekerse de yapıştırıp geçiyorum.Hayat kısa parfüm çok:)

İlk Tuscan Leather aldığım zamanı hatırlıyorum.Kokuya bayıldım ama cesaret edemiyorum.Yok boğar mıyım?Yok hele deri ceketle kullanayım diye diye mevsimi geçti.Arkadaş geldi çok beğenip aldı kendine.Bi baktım Mart-Nisan yardırıyor.Bir baktım ben boşuna kasmışım kendimi.Hiç de düşündüğüm gibi değilmiş havada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 2 Temmuz 2020; 14:22:40 >
  • Zamansız,mekansız,modern bir şehirli gibi kokan Armani He listeden kalkmış.
    Forum, ne kadar güzel bir kokuyu kaybettiğini;bir gün kokladığında anlayacaktır.
    O zaman Eser hocamdan Essenza'yı alıp deneyeyim hocam sagolun :)

Dogru diyorsun :)) aynen oyleydi le male, gio, joop sıkar dururduk, tuscan leather ben simdi bile kullaniyorum akşamları falan guzel gidiyor.

• Açık parfümler bana hep aynı kokuyor gibi geliyor, orijinal kokusu ile benzediğini hiç görmedim, orijinal aldığım parfümlerin açıklarını da aldım denemek için, alakası yok.
  • Bana da bazı insanlara orjinali doldurup göndersem hayatta memnun kalmaz gibi geliyor. Düşünce bu olunca orjinal ürün öneriyorum. Ne siz mutsuz olun ne de alışveriş yaptığınız kişi.

Bunun Benzeri yazlık Koku tavsiyeniz Varmı hocam güçlü kokan 25 yaş civarına göre
  • Jontravolta11 kullanıcısına yanıt
    Yaz için güçlü parfüm arayanlara hep Kirke ve Savauge öneriyorum.Kokularını sevip sevmemek size kalmış.Ancak performans olarak en güçlü adaylar bunlar

Yazın sauvage gider mi gitmez mi tartışmamız geldi aklıma :)
    Orijinal ağir gelebilir tutastesi belki gider.Orijinalde daha keskin biber var.Tutastede biber kokmuyor pek o yuzden belki gider ama boğabilir.Edpyi zaten kişin bile kullanmamak lazim :)

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Tam senin mevzular hocam.Bekliyordum:)Savauge EDP'yi Şubat ayı 3.haftası ikindi saatlerine uygun buluyorum:)))))

Senin bu betimlemelerin beni bitiriyor.

• KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne geldiyse başıma senin yüzünden geldi:)Bir Kirke önertmedi arkadaşlar sagğolsun:).Sen iyisi mi al bir tane dene.Beğenmezsen kulağım çınlar zaten anlarım:)

• Sauvage Edp,edt ve Tutaste versiyonlarını kullanmış biri olarak tutaste versiyonu yaz için gayet güzel kullanılır.edtsinde beni muallakta bırakan bir nota var sevmekle sevmemek arasında.o yüzden kararsız kalmıştım. Ama tttsi sanki eser bey benim gönlümden geçenleri okuyup bu ürünü çıkarmış.benim yaz için 1.favorim budur.Ben öyle aqua,deniz,fresh parfümleri sevmem.o yüzden yaz için seçeneğimin tam bittiği düşüncesinde iken bu ürün çıktı harika oldu. Edp ise benim nazarımda baba parfümü.

Yine beni zehirledin.😀Ne güzel kışa kadar parfüm alımını ertelemiştim. Neyse iş yerinde bana gelen- ilhami abi bana parfüm alalım tekliflerine kendime de bir adet kirke sokuvereyim araya. Senin burnuna güveniyorum.😀

Bir ara sauvageciydik.Yaz kış basıyordum.Şuan orijinal edt 5-10 ml var arada kokluyorum.Tutastesi de hep aklimda zaten uzun sure kullanmiştim.Orijinalinin açilisinda yumusak bir bergamot var.Tutastede bu yok.Devaminda %95 lere çıkan benzerlik var.
    Ambroxandan bıktık sauvage koklamak istemiyorum artik.
    Edp orijinali kullanan bir arkadaşım vardı.Kişin 1 fısla geçtiği her yeri kokuturdu.Şimdi evde siksam senin eve kadar gelir kokusu yok böyle bi yayılım.Bunu yazın sıkan adama 10 metre sosyal mesafe koymak lazim.Tutastesine gelirsek kağıda sık ayıramam belki kokuyu ama hava sık orijinali 10 metre öteden anlarım.Çok carpici bir anason notası var ki edp nin imzasıdir.Koklayan herkes adeta büyülenir. Sayende sauvage konuşmasini da yapmiş olalim baya olmuştu :)

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Sauvage edt'yi 1 yıl önce falan kullanmıştım. Tende kıyafetten çok daha hoş kokuyordu

• 
Sayfa: önceki 27202721272227232724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.