Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2698. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir (7 Mobil) - 11 Masaüstü7 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.277
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26962697269826992700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eser hocam şimdiden ellerine sağlık. Kardeşim için sipariş verdim bu sefer de 7 adet.Kadın Parfüm tavsiyesi niteliğinde düşünebilirsiniz.

Lancome - Tresor In Love
    Versace - Bright Crystal
    Thierry Mugler - Alien
    Dolce & Gabbana - Light Blue
    Chanel - Chance
    Shiseido - Zen
    Armani - SHE
  • bu dolce gabbana light blue intense neden açık üretilmiyor hiçbir açık parfümcüde yok bu. Tek aradığım yazlık designer bi bulamadım.

kokusunu bilen varsa alternatif önerilere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gustawa -- 6 Haziran 2020; 15:19:46 >
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    Benzerini zaten bulmanız biraz zor ama notalardan bvlgari pour homme marine benzeyebilir deniz notaları ve greyfurt mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar,

4 çeşit parfüm alacağım. Slezenger active sport, 212 men gibi fresh kokuları seviyorum. Eser Beyin parfümlerinden 4 tane tavsiyede bulunursanız sevinirim.
  • Tom Ford Grey Vetiver ne zaman girecek acaba stoğa?
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    yok hocam benzemiyor kullandım aqva marine i
  • quote:

Orijinalden alıntı: gustawa

yok hocam benzemiyor kullandım aqva marine i
    Light blue eau intense'e benzer bulduğum bir tek Bvlgari aqva atlantique var denediklerim arasından. Onu da Eser bey kaldırdı, bi deneyin bulursanız.

• Siparişim geldi millesime imperial kullandığım parfümdü zaten bide yenilenen chn kodlu chanel güzel olmuş teşekkürler eser hocam

• Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    gustawa G kullanıcısına yanıt
    Bırak Zaman Aksın @

1-2 hafta arasında hazır olacak.

gustawa @

Güzel bir örnek bulabilirsem bakarım. Ancak adını bile ilk kez işittim. Daha önce soran olmadı bunu bana.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    valla eser hocam bana göre tam ideal yaz kokusu biraz sıradan ama denemenizi öneririm. öyle bi kokuya göre performasıda çok iyi
    Eser hocam geçen söylemiştim Tom Ford oud tobacco çalışsan belki benden başka da isteyen vardır :) Listede olsa güzel olacak bir ürün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    atlantiq'de denedim oda uymadı bana :D
  • graywolff kullanıcısına yanıt
    Hocam oudlu kokular baya yapıldı. Şuan bu tarz bakamıyorum. Kış aylarında tekrar bakalım olur mu? Her gün onlarca parfüm örnekleri deniyorum, foruma uyan yada forum dışı müşterilerimin taleplerine göre seçim yapıyorum. Aklınızda olup listede olmayan bir çok kokunun ya iyi çalışmasını henüz bulamadığım için yada foruma uygun bulmadığım için es geçmişimdir.
    Tamam hocam olur tabi teşekkür ederim :)

• Hocam bide şu byredo pulp ile amouage beach hut man e bi baksanız :), aslında ikiside değişik çok genel beğeniye açık olmayan parfümler ya çok seversin yada burun çevirirsin pulpın açılışı diğer hiç bi parfümde yok genel olarak incir ve üzüm temalı bir parfüm orta notalarda iş aslında, bhm de TF mandarino di amalfi yi benzer bir parfüm biraz orda devreye amouage farkı giriyor. Birde listede slumberhouse görme yüzdemiz kaç acaba :) yok heralde kendisini bile çok çok zor bulmak.
  • shubuo0o kullanıcısına yanıt
    Hocam ben burun kıvırmam parfüme :) Her parfümün bulundurduğu notaları koklamaktan zevk alırım. incir alıp ayva kokmasını beklemeyen herkes her parfümü sever. Muhakkak bakacağım teşekkür ederim.
  • Eser hocam antonio bandreas yapmayı düşünmüyormusun yazlık bi kokusu var acik parfum suare diye bisey onda bile kalıcı siz yapsanız daha mükemmel olur arkadaş söyledide

• Cedre'yi ve Aventus'u çekmeceye koymuştum. Bugün sıktığım da sanki kokuları biraz değişmiş gibi geldi. Cedre'yi 2 3 ay önce, Aventus'u 10.ayda almıştım. Özellikle Aventus'un kokusu biraz acımsı geldi. Bozulmuş olabilir mi? Kullanmıyorum ortalıkta durmasın diye çekmeceye koymuştum ama etkilenmiş olabilir mi?

• ykpumtt Y kullanıcısına yanıt
    Hocam parfümü güneşte bırakmadığınız sürece bozulmaz hatta tam aksine demlene demlene daha güzel olur. Parfüm dünyasının en değerli olanları yıllanmış parfümlerdir tıpkı şaraplar gibi 1996 üretim dior fahrenheitlere 1500 dolar verenler insanlar gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 7 Haziran 2020; 14:45:16 >
  • merhaba. Oda parfümleri ve kolonyalar hakkında pek yorum göremedim. Kullanan yok mu?

• 
Sayfa: önceki 26962697269826992700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.