Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Koronavirüs Özel
9 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 15 Misafir (6 Mobil) - 12 Masaüstü12 Mobil
54.003
Cevap
1.719
Favori
5.272.926
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    354 Mesaj
    Beni bu belaya kim bulaştırdıysa Allah onu bildiği gibi yapsın. 40 tane parfüm denedim eser beyin yaptığı. Halen daha gözüm deneyemediklerimde. Yeter daha almayacam diyorum. Araba ağzına kadar parfüm doldu koyacak yer yok. Hanıma yaranmak için sıkayım diyorum onun da burnu fazla koku almıyor. Sitedeki 65 yaş üstü şahıslar kahvede iken dedim onlar koklar bir yorum yapar. Onların da yaşlılıktan koku duyuları kapanmış. Arada iş yerinde arkadaşlar vay ne güzel koku diyorlar onla yetiniyorum.içinde bulunduğum bu kara delikten beni alın. Ama kararım kesin yeter artık. Neyse şimdiden bi spicebomb ile bi rane de ombre leather ekleyeyim kışa daha da almam. Koku manyağı olduk. Bi tshirt üstünde 10 farklı koku olur mu yav. Tövbe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Siz abartmışsınız hocam yaşınız kaç bilmiyorum ama 10 farklı kokuyu da tshirt'e sıkmak ne bilim değişik bir şey :)

Bende 70 tane parfüm var daha yoldakiler de gelecek dolabımda saklıyorum.
    |
    |
    KRAMER25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yaş 34 hocam.bu ara çevreme ve kendime çok aldım.sıkıp kokluyorum.biraz acımasızca davranıyorum heralde. Dikkat ederim.😀

|
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kullandığım ama hoşuma gitmeyen parfümler var kenarda onları emekliye ayıracağım.
    |
    |
    KRAMER25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ancak bu çok normal bence.Hangi açık parfüm firmasından alırsanız alın durum aynı.Deneyerek beğenilen parfümlerle yola devam edilir.

|
    |

|
    |

Sons of Anarchy | ESKİŞEHİR
  • Selamlar

Parfüm önerisi istiyorum sizden.Favori kokum invictus 4lü set olarak invictus dışında ne alabilirim?

• Yarbay
    4344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KRAMER25

Beni bu belaya kim bulaştırdıysa Allah onu bildiği gibi yapsın. 40 tane parfüm denedim eser beyin yaptığı. Halen daha gözüm deneyemediklerimde. Yeter daha almayacam diyorum. Araba ağzına kadar parfüm doldu koyacak yer yok. Hanıma yaranmak için sıkayım diyorum onun da burnu fazla koku almıyor. Sitedeki 65 yaş üstü şahıslar kahvede iken dedim onlar koklar bir yorum yapar. Onların da yaşlılıktan koku duyuları kapanmış. Arada iş yerinde arkadaşlar vay ne güzel koku diyorlar onla yetiniyorum.içinde bulunduğum bu kara delikten beni alın. Ama kararım kesin yeter artık. Neyse şimdiden bi spicebomb ile bi rane de ombre leather ekleyeyim kışa daha da almam. Koku manyağı olduk. Bi tshirt üstünde 10 farklı koku olur mu yav. Tövbe.
    Ahahaha artı bir de benden. Tek parfümle yıl geçiren adamdım, en son kışın çok parfüm denedim yaza 2 koku belirleyeyim yeter bana dedim ve şuan 5 yazlık kokum var, elimden gelip gidenleri saymıyorum ve hala almak istediğim kokular var. Resmen bağımlılık, ama yeter yazlık koku yok artık zaten sosyalleştiğimiz de yok, sıra 5 10tane kışlık belirlemekte

Ha ayrıca geri dönüt konusunda, kız arkadaşımın farklı kokular sıktığımda hep güzel demesi ama dünki mi bugünki mi diye sorduğumda dün farklı mıydı diye cevap vermesi daha acı hocam

• Binbaşı
    1439 Mesaj
    Dostlar,nacizane bir merakımı sizlerle paylaşmak istiyorum.Bildiğimiz üzere tükettiğimiz parfümler ağırlıklı olarak çeşitli içeriklerden oluşuyor.Kafama takılan kısım şu;Örneğin gün içinde parfümü teninize veya giysilerinize uyguladınız ve sosyal hayata katıldınız.Muhakkak ki koku reseptörleriyle de oldukça alakalıdır.Fakat diğer insanlara parfümün hangi kısmı ulaşıyor da,çok hoşlarına gidiyor veya gitmiyor?Bir diğer merak ettiğim konu ise şu;Eser'den aldığımız parfümleri direkt alır almaz kullanmaya başlamalı mıyız,yoksa bir süre beklettikten sonra mı kullanılabilir kıvama geleceklerdir?Teşekkürler
    |
    |
    Bunlar da benim koleksiyonum alttaki 7 tanesi eser hocamdan diğerleri yurtdışından freeshoptan falan aldıklarım çoğunu daha kullanmadım bile ama hobi gibi birşey aldıkça alasım geliyor sırada çok istediğim mandrino di amalfi var 😍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj

Acın acımdır. Derinden hissettim.😉

|
    |
    Mr.Pacino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    wolfman44

quote:

Orijinalden alıntı: bilal.yilmazz

Selamlar

Parfüm önerisi istiyorum sizden.Favori kokum invictus 4lü set olarak invictus dışında ne alabilirim?
    yaz için
    aventus
    virgin island water
    ultramarine
    nautica voyage
    bleu de chanel

kış için
    spicebomb
    pure malt
    one million lucky
    dolce gabbana the one
    |
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Aslında çevremizdeki çoğu insanın parfüme taktığı yok, bu işi bilen ve merak eden sandığımızdan çok daha az. Kendimiz için sıkıp kokluyoruz. Böyle bir merakın olduğunu söylediğim çoğu arkadaş olaya kıçıyla gülüyor. E biz de ne yapalım bu ekipten arkadaşlar edindik, birbirimizi çok daha iyi anlıyor, bolca gaz verip yeni parfümler denemelerini sağlıyoruz. Bazı arkadaşlar tövbe edip bıraktı, hidayete erdi fakat asla bağımızı koparmayız biliyoruz ki parfüm manyaklığı terk edilemez 😄😄

|
    |
    Bebeklerim geldi the one ve viw gene çok hızlı geldi valla bu olaya bayılıyorum 1 bucuk 2 günde hop geliyo. Yanında tester allure sport extreme gelmiş fena değil hoş ve ekşimtrak bi kokusu var ve normal allure home sportdan baya farklı bence ve ondan daha iyi.
    |
    |

Chanel Allure Eau Extreme: İki gündür test ediyorum, öncelikle şunu söyleyeyim beklentimi yeterince karşıladı çok güzel bir koku olmuş gerçekten, yayılımı ve kalıcılığı oldukça iyi seviyede, boynuma tek fıs sıkmama rağmen odaya her giren parfümün çok güzel koktuğundan bahsetti.

Orijinale yakınlığına gelecek olursam, defalarca denediğim ve çok sevdiğim bir koku, orijinalinin kalite hissiyatı daha yüksek ve tonka parfüme çok daha fazla hakim. Tutaste versiyonunda tonka parfümü orijinaldeki kadar kaplamıyor, hatta açılışında pek yok bile ama 5-10dk sonra Tutaste versiyonunda da tonka oldukça hissediliyor ve koku zaten o dakikadan sonra başlıyor diyebilirim. Orijinaline yakınlığını %85 civarında buldum, bu parfümün birebir açığının yapılabileceğini de düşünmüyorum ama oldukça iyi bir oran bence.

Kokuyu bilenler veya aromatik fresh kokuları sevenler gönül rahatlığıyla alabilir, kesinlikle çok övgü alacak bir parfüm, Cedre ile birlikte favorim oldu şuan.

Biraz içeriğinden bahsedecek olursam, açılışında nane ve gio profumodan aşina olduğum ada çayını hissediyorum sanırım, aromatik ve fresh bir tadı var, biraz çiğ başlıyor ama bir süre sonra tonka giriyor devreye ve koku orijinaline yaklaşıyor çok güzel bir aura yaratıyor.

Bu parfümü aldığınızda elinize sıkıp koklamak yerine boynunuza sıkın ve uzun bir süre boyunca burnunuza gelen kokunun verdiği kalite hissiyatıyla mutlu olun

Eser beye teşekkür ediyorum bu tarz açığına az rastlanan güzel ürünleri bu kalitede getirdiği için.

Ve hiç hesapta olmayan tester Dior Homme 2011e geleyim. Bu parfüm olmuş, bakın gerçekten olmuş :) ben sıkıp koklayınca şok geçirdim çünkü orijinalinden ayıracak bir babayiğitin kolay kolay çıkacağını zannetmiyorum, benzerliği mükemmel bence ve 25tllik versiyonu böyleyse 50lik prive olanını düşünemiyorum. İris ve kakao uyumu çok güzel ve bir açık parfümden beklenmeyecek derecede sentetiklikten uzak.

DHİ sever olarak ve açık DHİlerden ümidini kesen biri olarak bu kokuya bayıldım, kışın Valentino uomo intense alacaktım ama daha önce hiç koklamadığım için şuan çok beğendiğim DH 2011le uomoyu nasıl karşılaştırıp karar vereceğimi bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 22 Mayıs 2020; 20:50:50 >

• Yüzbaşı
    352 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

Beklediğim parfüm sonunda ulaştı elime.

Chanel Allure Eau Extreme: İki gündür test ediyorum, öncelikle şunu söyleyeyim beklentimi yeterince karşıladı çok güzel bir koku olmuş gerçekten, yayılımı ve kalıcılığı oldukça iyi seviyede, boynuma tek fıs sıkmama rağmen odaya her giren parfümün çok güzel koktuğundan bahsetti.

Orijinale yakınlığına gelecek olursam, defalarca denediğim ve çok sevdiğim bir koku, orijinalinin kalite hissiyatı daha yüksek ve tonka parfüme çok daha fazla hakim. Tutaste versiyonunda tonka parfümü orijinaldeki kadar kaplamıyor, hatta açılışında pek yok bile ama 5-10dk sonra Tutaste versiyonunda da tonka oldukça hissediliyor ve koku zaten o dakikadan sonra başlıyor diyebilirim. Orijinaline yakınlığını %85 civarında buldum, bu parfümün birebir açığının yapılabileceğini de düşünmüyorum ama oldukça iyi bir oran bence.

Kokuyu bilenler veya aromatik fresh kokuları sevenler gönül rahatlığıyla alabilir, kesinlikle çok övgü alacak bir parfüm, Cedre ile birlikte favorim oldu şuan.

Biraz içeriğinden bahsedecek olursam, açılışında nane ve gio profumodan aşina olduğum ada çayını hissediyorum sanırım, aromatik ve fresh bir tadı var, biraz çiğ başlıyor ama bir süre sonra tonka giriyor devreye ve koku orijinaline yaklaşıyor çok güzel bir aura yaratıyor.

Bu parfümü aldığınızda elinize sıkıp koklamak yerine boynunuza sıkın ve uzun bir süre boyunca burnunuza gelen kokunun verdiği kalite hissiyatıyla mutlu olun

Eser beye teşekkür ediyorum bu tarz açığına az rastlanan güzel ürünleri bu kalitede getirdiği için.

Ve hiç hesapta olmayan tester Dior Homme 2011e geleyim. Bu parfüm olmuş, bakın gerçekten olmuş :) ben sıkıp koklayınca şok geçirdim çünkü orijinalinden ayıracak bir babayiğitin kolay kolay çıkacağını zannetmiyorum, benzerliği mükemmel bence ve 25tllik versiyonu böyleyse 50lik prive olanını düşünemiyorum. İris ve kakao uyumu çok güzel ve bir açık parfümden beklenmeyecek derecede sentetiklikten uzak.

DHİ sever olarak ve açık DHİlerden ümidini kesen biri olarak bu kokuya bayıldım, kışın Valentino uomo intense alacaktım ama daha önce hiç koklamadığım için şuan çok beğendiğim DH 2011le uomoyu nasıl karşılaştırıp karar vereceğimi bilmiyorum
    Ben de kış için DHI Prive alıp demlenmeye bırakmayı planlıyordum fakat DH 2011 testerınden sonra DH Prive ile DHI arasinda kaldım, aklım celindi (-:

Bakalım son kararımız ne olacak ((:

• Yarbay
    8802 Mesaj

2-3 beklemiş parfümler gerçekten güzel oluyor.Orjinal parfümlerin aynı şarap gibi bekletildiklerini düşünüyorum gerçekten beklemiş parfüm daha oturaklı oluyor ve daha güzel kokuyor.
    |
    |
    caps1ock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu kış kullandım DHİ Priveyi, orijinale en yakın açık parfüm o ama şuanki DH 2011 bana daha çekici geldi. Tek farkı DH 2011in tatlılığı daha az, iris kakao ağır basıyor. Benzer parfümler olmasalar hepsini alırız da benziyorlar işte, seçmek gerekiyor o yüzden. Bence Uomoyu da ekle seçimlere iyice zorlan

|
    |
    caps1ock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

Bu kış kullandım DHİ Priveyi, orijinale en yakın açık parfüm o ama şuanki DH 2011 bana daha çekici geldi. Tek farkı DH 2011in tatlılığı daha az, iris kakao ağır basıyor. Benzer parfümler olmasalar hepsini alırız da benziyorlar işte, seçmek gerekiyor o yüzden. Bence Uomoyu da ekle seçimlere iyice zorlan
    DH 2011 tester olarak, DHI prive ise 15 ml olarak var elimde. Arada ikisini de farklı şekillerde deneyip karşılaştırıyorum ama henüz tatlı tarafı mı yoksa kakaolu tarafı mı seçmeliyim karar veremedim.

Uomo da kış icin deneyeceğim kokular arasında fakat oraya hala sıra gelmedi (:

Bir de kış için çok baharatlı ve boğucu olmayan safe bir koku arayışındayım.Yaş 26 önerilerinizi bekliyorum.

İyi forumlar

emek server
kolayoto.com
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.