Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kulak jack , kulak jack
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kargoya verebildiniz mi bugün hocam siparişleri ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdim hocam. Telefondan cevapla yapamadım. Kodları bir iki saate kadar paylaşacağım.

Erol bey kesenize bereket teşekkür ederim

• Abi kolay gelsin, amouage memoir ne durumda bir de Creed vetiver gelecekti? Son durum nedir?

• roy84 kullanıcısına yanıt
    Ikisi de pazartesi geliyor

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Şimdiden alsak seneye kullanırız, hem demlenir biraz :-) kış ayları da bitiyor...

• Üniversitedeyken "İksir" marka bir açık parfüm (50cc) almıştım. O zamanlar açık parfümler 5tl'ye satılmıyordu henüz ama kaç liraya aldığımı da hatırlamıyorum. Hatta parfümün şişesini geri getirdiğinizde 1-2 tl düşüyorlardı fiyattan. Sonradan Sağlık Bakanlığı şişelerin tekrar kullanımını yasaklamış.

Neyse, parfümlerden, kokulardan anlamam, çok sık da kullanmam. Ama bu parfümün şişesini hala saklıyorum ve arada bir kokluyorum. Kokunun adını felan bilmiyorum, tek ipucum şişenin altındaki "77" etiketi. Sonradan internetten araştırdım biraz ve elimde şu bilgiler var:

İksir 77 - Lacostteiks Cooliks Playiks
    Listedeki adı : Amadeus

Diyeceğim şu ki, bu konuda bana fikir verebilecek olan var mı?

O yıl (2007) üniversiteyi okuduğum şehirde İksir vardı ve ordan almıştım lakin mezun olduktan sonra yaşadığım şehirlerde aynı markanın şubeleri yok.
  • Rhodora R kullanıcısına yanıt
    İksir 77 - Lacostteiks Cooliks Playiks
    Listedeki adı : Amadeus

"iks" leri düşürünce Lacoste Cool Play çıkıyor.Resimdeki olabilir mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zirgoth -- 30 Ocak 2015; 21:46:41 >
  • Bilmem, bendeki şişe açık parfüm şişesi. Ama budur diyorsanız bi yerden bulup alayım. Çok istiyorum bu kokuyu.
    iksirdeki bahsettiğiniz ürün bunun taklidi hocam arkadaşımın demeye çalıştığı.
  • Cidden mi ya? Valla çok teşekkür ederim ikinize de. Peki sizin ürün yelpazenizde var mıdır bu koku?
    Maalesef hocam ihtiyacınızı gidermek isterdim ama ne yazık ki yok
  • İlk sayfada ctrl+f ile taratınca birkaç tane lacoste çıkıyor ama uzantıları farklı. Benzer bir koku yok mu bari :)
    Nu kokuyu bilsem benzer birşey ayarlayabilirdim ama hiç denemedim hocam bunu :)
  • Ya hakkınızda çok olumlu yorum okudum şu bir saattir. O yüzden özellikle sizden almak istemiştim. Neyse, ben yorumlara bakarak birkaç bişey bulurum inşallah bi müsait vaktimde. Bu arada sizden de tavsiye alabilirim. Orta yaşa uygun, çok ağır ve çok ilgi çekici olmayan, oturaklı birşey lazım bana şimdilerde. Hafif birşey lazım. Ferah.. Önümüz yaz ;) Siz birşeyler söylerseniz ben onları kaydederim bi köşeye.
  • Hocam bu hafta gelen ve pazartesi gelecek olan ürünlerin isimlerini yazabilir misiniz.

• hitechh @ Merhaba hocam.

İssey bleue geldi.
    Creed original vetiver geldi listeye eklemedik çünkü çok taze.
    Amouage memoir man gelecek pazartesi.

Rhodora @ Kör alımlar pek memnuniyet vermediği için öneriden her zaman kaçınıyorum ama siz ve her DH'nin değerli üyesini kırmamak için yine de genelde beğenilenleri ve sizin isteğinize uygun olanları ayrıca kanaatimce fresh olanları yazayım hocam

Gio armani
    armani black code - fresh değil ama hafif güzel kokudur
    azzaro chrome united.
    Lacoste red. Güzel kokudur ama çok kalmıyor.
    diesel brave
  • Teşekkürler kardeş
    @EserKozmetik
  • Hocam killian ın yenisi ve bir kaç parfüm geldi yazmiştın ama bulamadım mesajı geçmişte. Tekrar yazabilir isen sevinirim

• hitechh H kullanıcısına yanıt
    Kilian Love - Dont be shy - bir de issey miyake bleue

tüm liste ilk sayfada var hocam. Diğer ikisi pazartesi gelecek dediklerim başka ürün yok yeni :)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Tom Ford - Tobacco Vanillin. Bond no 9 new York amber delux. Dior hypnotic poison. Ve 30 ml Tom Ford Italian Cypress ödeme yapıldı sanal pazar hocam nick Nebula16

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.