Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2620. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.681
Cevap
2.047
Favori
8.313.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26182619262026212622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ph2 aldım hoşuma gitmemişti. şimdi cedre yorumlarda çok beğenilmiş,ondan almak istiyordum.sence ph2 yi sevmeyen birisinin bunu alması doğrumudur?
  • zedegex kullanıcısına yanıt
    cedre yi denemediğim için bilmiyorum
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    uden cedre ve viw yazdım listeye hocam malum önümüz yaz.
  • selcuk055 S kullanıcısına yanıt
    Uden ve sculpture'de yazlıktır.
  • eünal E kullanıcısına yanıt
    Ph2'nin neresi rahatsız etmişti sizi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanctum22

Not: Hepsi takaslandı.

Selamlar,
    Ankara içi takaslık listem aşağıdadır. Hepsi %95 ve üstü dolulukta.

Armani - Eau De Cedre [CED]
    XERJOFF - Uden [Uden]
    Tom Ford - Grey Vetiver [Grey]
    Creed - Aventus [Nirvana] 15 ml.
    Tutaste takasları korona morona dinlemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 6 Nisan 2020; 23:51:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eünal

arkadaslar bu cedre parfümde çay notası varmı? eğer varsa ph2 parfümle benzermidir?
    Dostum fragrantica diye bir site var. Tüm parfümlerin notaları bu sitede mevcut.

İstersen arama kısmına parfümün ismini yazarak hangi notaların olduğunu öğrenebilirsin
  • Arkadaşlar elimde şu an Oriflame ve Avon dan 30 - 35 kadar parfüm var.

Hepsini beğenerek aldım.

Bu parfümleri instagram gardrops letgo gibi sitelerde satış için paylaşıyorum ama millet yarı fiyatına alma derdinde.

Fiyatların yarısına almaya çalışıyorlar

Satışlar için siz ne önerirsiniz ?
  • MrHawkTr M kullanıcısına yanıt
    Sedir bir dip notadır. Kokunun çoğunluk kısmını da bu oluşturduğu için performanslı olması kaçınılmaz oluyor. PH2 tarzını andırıyor ama farklılar tabi ki. PH2 G.i.T karısımı hissi veriyor. Bu kokuyu beğenmemek de parfümde fantazi aramaktan öteye gitmez bence. Günlük sık çık düşünme tarzında bir parfüm. Akarı kokarı yok temiz ve keyifli. Kimse denediğine pişman olmayacaktır. Yüz kişiden 1-2 kişi de çıkarsa artık önerimi kusura almayıversin :)

DGK ne kokusu diyene cevap veremiyorum açıkçası. Yeşil, çiçek temiz klas, yormayan güzel bir koku. Cedre ile birlikte geldiğinden midir bilmiyorum ama tarzlarını benzetiyorum.

Allure homme sport ve PDM stokları, YENİLENEREK güncellenmiştir arkadaşlar. Allure 2016 da bıraktığım eski allure, PDM de geçen yıl bıraktığım eski PDM dir. Bekleyenlerine hayırlı olsun, listedekini sevenlerden özür diliyorum.

Bu arada, bulunduğum ilçede 1 kişide bile hastalık tespiti yapılmamıştır. (Dilerim böyle devam eder) yine de kargo kuryeleri vs düşünülerek aldığınız ambalajları 2 saat kadar kapı dışında bırakmanız veya üzerine biraz kolonya veya alkol türevi bir şey sıkıp almanızı rıca ediyorum. Parfümler de bunu yapmaya uygundur.

Sağolsun forumdan kimse kolonya hususunda huysuzluk cıkarmadı. 1 kişi haric, o da verdiği örnekte ürün gösteremedi susmayı tercih etti. N11 vs gibi platformlarda ne maske satanlara ne kolonya satanlara etmedikleri kalmamış. Maske piyasasını bilmem ancak şuan yapabildiğim en uygun (bize yakışır derecede kolonyaları) bu fiyatlardan aşağı yapamıyorum. Hem ambalajları, hem etil akolun fiyatı 1 ay öncesine göre 3 katı artmış durumda. Unutmayın ki ne alkol üreticisiyim nede plastik.

Önerim, bulabiliyorsanız güzel temiz ve içeriğinden emin olduğunuz markaları uyguna buldugunuzda alın. Aksi halde ne olduğu belli olmayan markaları tercih etmeyin şu sıra. Bizde var, ihtiyacınız kadar alın.
    Sağlıklı mutlu günler dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 7 Nisan 2020; 2:6:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Sedir bir dip notadır. Kokunun çoğunluk kısmını da bu oluşturduğu için performanslı olması kaçınılmaz oluyor. PH2 tarzını andırıyor ama farklılar tabi ki. PH2 G.i.T karısımı hissi veriyor. Bu kokuyu beğenmemek de parfümde fantazi aramaktan öteye gitmez bence. Günlük sık çık düşünme tarzında bir parfüm. Akarı kokarı yok temiz ve keyifli. Kimse denediğine pişman olmayacaktır. Yüz kişiden 1-2 kişi de çıkarsa artık önerimi kusura almayıversin :)

DGK ne kokusu diyene cevap veremiyorum açıkçası. Yeşil, çiçek temiz klas, yormayan güzel bir koku. Cedre ile birlikte geldiğinden midir bilmiyorum ama tarzlarını benzetiyorum.

Allure homme sport ve PDM stokları, YENİLENEREK güncellenmiştir arkadaşlar. Allure 2016 da bıraktığım eski allure, PDM de geçen yıl bıraktığım eski PDM dir. Bekleyenlerine hayırlı olsun, listedekini sevenlerden özür diliyorum.

Bu arada, bulunduğum ilçede 1 kişide bile hastalık tespiti yapılmamıştır. (Dilerim böyle devam eder) yine de kargo kuryeleri vs düşünülerek aldığınız ambalajları 2 saat kadar kapı dışında bırakmanız veya üzerine biraz kolonya veya alkol türevi bir şey sıkıp almanızı rıca ediyorum. Parfümler de bunu yapmaya uygundur.

Sağolsun forumdan kimse kolonya hususunda huysuzluk cıkarmadı. 1 kişi haric, o da verdiği örnekte ürün gösteremedi susmayı tercih etti. N11 vs gibi platformlarda ne maske satanlara ne kolonya satanlara etmedikleri kalmamış. Maske piyasasını bilmem ancak şuan yapabildiğim en uygun (bize yakışır derecede kolonyaları) bu fiyatlardan aşağı yapamıyorum. Hem ambalajları, hem etil akolun fiyatı 1 ay öncesine göre 3 katı artmış durumda. Unutmayın ki ne alkol üreticisiyim nede plastik.

Önerim, bulabiliyorsanız güzel temiz ve içeriğinden emin olduğunuz markaları uyguna buldugunuzda alın. Aksi halde ne olduğu belli olmayan markaları tercih etmeyin şu sıra. Bizde var, ihtiyacınız kadar alın.
    Sağlıklı mutlu günler dilerim..
    Hocam benimde elimde 30 - 35 kadar Oriflame Avon parfümleri var. Satış için ne önerirsin ?

Letgo gardrops vs gibi sitelerde yarı fiyatına alma derdinde millet.
  • Gusttavo G kullanıcısına yanıt
    Parfüm piyasasi öyle zaten.2.el’e düşerse yari fiyatina anca satar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar acık parfum icin onerdiginiz bir yer var mı? sağlam ve kaliteli olacak.Ayrıca piyasada satılan dukkan acanlar var bazı marka adları ile onlardan onerdiginiz var mı? Hugo boss arıyorum. Ya da milyon kullanan var mı?
  • Pozitif yorumlara bakarak bir sipariş vermeyi düşünüyorum.Ama farklı koku arayışlarındayım özellikle turunçgil notalarını çok severim.212 olsun Lacoste Red olsun bu tarz kokular gibi önereceğiniz kokular var mıdır?

İlle şunu dene dediğiniz kokulara da açığım ama çok şekerli şeyleri sevmiyorum daha çok turunçgil veyahut çiçeksi ferah kokuları seviyorum.

Bilgili arkadaşların da önerilerini bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pdr42

Arkadaşlar acık parfum icin onerdiginiz bir yer var mı? sağlam ve kaliteli olacak.Ayrıca piyasada satılan dukkan acanlar var bazı marka adları ile onlardan onerdiginiz var mı? Hugo boss arıyorum. Ya da milyon kullanan var mı?
    Hocam ben tutaste diye bir yer keşfettim baya sağlam ve kaliteli. Bu sayfanın ilk sayfasında tüm parfümleri görebilirsiniz. Hugo Boss vardı sanırım. one million da var.
  • Eser hocam Allure Homme Sport Extreme yapmayı düşünüyor musun ?

• gallantboy kullanıcısına yanıt
    Valla güzel olurdu ama şuan şu durumda yapılması mümkün değil maalesef
  • Hermes Nil deneyimleyen lerden gorus alabilirmiyim. Ferah bir koku mudur kendileri

• Montblanc Explorer

Bu parfümle ilgili ilk izlenimimi aktarıyorum: Meyveli Aventus ile Sauvage'ın karışımı.
    Yalnız sadece Aventus klonu dersek bence biraz haksızlık olur. Evet Aventus gibi kokuyor ama yepyeni ambroxan'dan yapılmış kanatları var Expo'nun. Daha metalik kokuyor ve bence Aventusun designer tarafına evrilmiş hali gibi.
  • Zierox kullanıcısına yanıt
    Deauville turunç ve çiçeksi güzel yazlık bir parfümdür. Erolfa da yazlık turunçgillerdendir, sizi portakal bahçesinde hissettirecek bir kokudur. Tavsiye ederim genel beğeniye gayet açık parfümlerdir ama yine de alırken tüm sorumluluğun sizde olduğunu unutmayın.
  • Arkadaşlar prive 50 TL'lik seriden önerebileceğiniz parfümler var mı ?

Dior homme intense ve Escentric Molesules - Escentric 02 aktif olarak devamlı kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 26182619262026212622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.