Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2513. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: alikara123 , alikara123
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.294.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25112512251325142515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Yakın zamanda Tutatse'yi öğrendim ve ilk siparişimi Black Code, Sauvage EDP, Stronger With You, Chanel All Sport, Aventus olarak verdim ve genel olarak ürünleri beğendim.

Yeni 7 li bir sipariş vermeyi düşünüyorum fakat çok kararsız kaldım. İş hayatımda sürekli takım elbise giyen birisiyim. Dikkat çeken klas parfümler tercihim olup yazlık kışlık farketmeden önerilere açığım.

Yorumlardan okuduğum kadarıyla;

Abercrombie & Fitch - Fierce
    Bond No. 9 - New York Amber
    Chanel - Bleu de Chanel ya da Chanel - Bleu de Chanel
    Carolina Herrera 212 ViP MEN
    Creed - Green Irish Tweed
    Creed - Millesime imperial
    Creed - Virgin island Water
    Dsquared - Rocky Mountain Wood
    Hermes - Un Jardin Sur Le NiL
    Kilian - Straight to Heaven
    Prada - L'Homme
    Tom Ford - Tobacco Vanillie
    Tom Ford - Ombre Leather ya da Tuscan Leather
    Victor & Rolf - Spicebomb Extreme
    Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme

parfümleri arasındayım fakat daha önce hiç kullanmadım bunları ve 7li bir skala oluştururken çok kararsız kaldım. Bunlar ya da farklı bir öneride olabilir tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lMaJestel kullanıcısına yanıt
    Zevkler farklidir ama birbirine uç parfumler yazmissiniz. Bu liste bence biraz daha daraltilmali ve konular biraz daha incelenmeli. Mesela gul sevmiyorsaniz newyork amber cok yanlis olur.

Saygilarimla.

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam budur.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ilgilenen iyice arastiriyor buluyor nis mi degil mi, oyle net bir ayrima gerek yok sahsi gorusum.

• Her niche zor her designer kolay mı sanılıyor.Anlayamiyorum.O zaman böyle düşünen arkadaşlara reçete olarak 3 designer parfüm yazıyorum.YSL Kouros,Chanel Anteus,Gucci Guilty Absolou:)))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 29 Ocak 2020; 20:56:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Coromandel

Gerçi niş diyebiliriz. Ateus'u görünce dayanamdım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 29 Ocak 2020; 21:4:2 >
  • Niş yada designer , Onu bunu bilmem ,Ysl body kouros diye bir efsane vardı , kıymeti bilinmedi, elimde 1 şişe kaldı devamı da gelmeyecekmis , sıkmaya kıyamıyorum valla , çoğu kimse listede olduğunu bile hatırlamaz ama başka hiçbir kokuya benzemeyen ilginç bir yapısı vardı,

Bugün havanın soğukluğundan cesaret edip ilk defa bol bol kullandım, uzun zamandır hiçbir kokuya bu kadar övgü almamıştım, herkes parfümün adını sordu, çoğunluğu da kızdı,

Kısmet artık bitirene kadar kullanıp orjinaline bakacağız

• Urun hızlı ve güzel kargolandi çok teşekkürler

• crossingover35 kullanıcısına yanıt
    O parfümün orjinalde de macerası iyi gitmiyor.Belki de Kouros gibi bir efsanenin adını taşımasının handikapı bu.Yani orjinal alacaksanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.Zira üretiminin durması an meselesi

chanel anteus mu?:-)

hani şu karanlık çatı katlarında birikmiş eşyalara sinmiş, toz toprağın ve yıllanmış yığınların arasındaki acı baharatlar tadındaki sert kokular ha. parfümün sıkı ve katıksız erkeğe dönüşmüş en saf hallerinden birisi. eminim, kont drakula'nın tabutunda da mutlaka bir dolu şişe duruyor olmalı.

oysa her gün kullanmaya alıştığımız kunduz yağına bulanmış ve üstüne gül suyu serpilmiş meşe yosunu ne kadar genel beğeninin dışında kalabilir ki? aşk olsun sana tasarımcıların şahikası chanel.:-)

ne yazıktır ki, o da reformülasyon kurbanlarından birisi artık günümüzde. :-(

• mytra kullanıcısına yanıt
    Ara ara Kouros’a uğruyorum.Sonra bir bakıyorum ki yeni yeni kıllar vücudumda filizlenmiş:))Bir gece de köse bir adamı gandalf yapabilir:)))

Dolunay gecelerinde uzak durmak lazım. :-)

• Bu haftaki tester nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jil sander sun men
    Üretimin duracağı bilgisi ilginçmiş hocam, kaynak nedir acaba?

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Grand soir. ne kadar kaldı, değişince ne olacak bilmiyorum ama bugün (perşembe) grand devam. Değişince yazarım yine.
  • CattishTurtle C kullanıcısına yanıt
    Chanel allure homme sport daha güzel bir koku fresh.
  • Eser hocamdan 35 civarı parfüm aldım. Hepsini çok beğendim. Ama özellikle Thierry Mugler - Pure Malt, Victor & Rolf - Spicebomb Extreme ve Parfums De Marly - Layton bayıldım. Dışarı çıktığımda pure malt denedim, kalıcılık ve yayılım çok hoşuma gitti. Eser hocama teşekkür ediyorum.

• Thierry Mugler - Pure Malt, Victor & Rolf - Spicebomb Extreme ve Parfums De Marly - Layton bu üç parfüm koklandığında birbirlerini andırıyor gibi geldi ama hepsini çok sevdim. Şu an kullanıp deneyimleyip sevdiğim pure malt oldu. Diğerlerini sıkıp uzun denemedim kapaktan kokladım. Benzerlik hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Pure malt’a aşık oldum diyebilirim

• VIKINGS kullanıcısına yanıt
    Hepsini birden denediyseniz benzetmişsinizdir.
  • 
Sayfa: önceki 25112512251325142515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.