Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2507. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
69.698
Cevap
2.048
Favori
8.316.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25052506250725082509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam beyler uzun zamandır parfüm almıyordum bir bayan arkadaşımın yoğun isteği uzerine bir parfüm almamı istedi bende dayanamayıp siparişi gectim bakalim hayirlisi ama cok seksi bir koku olduğunu söyledi kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.
    Parfüm ismi : Costume National - Scent intense (unisex)

Bunlarda diğer aldığım uzun yıllardır kullanmış olduğum parfümler.
    Bvlgari - Aqva
    Lacoste - Red
    Rochas Man

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lacoste red biraz ağır parfümdü kapalı ortamda çok boğuyor kanaatimce.

Rochas man şekerli biraz yapay bir koku insanlar afrodizyak var diye alıyordu zamanında hiç beğenmemiştim.

Aqva Pour Homme Bvlgari for men dün işe giderken baya her yerime sıkıp çıktım yola ilkten keskin deniz notaları ve meyvemsi ile karışık açılışı yaptı sonrasında 20-30 dakika sonra koku oturmaya başladı ve güzel bir hal aldı iş yerinde kimse kokudan rahatsız olmadı ama 2-3 arkadaşıma koku geliyor mu dediğimde hayır dediler normalde diğer parfümler de gelirdi bu parfümü temiz kokmak için listeme alacağım kalıcığı 15:30'da gittim işe 20:00'a kadardı ama nedense benim burnuma koku geliyordu nedense bende anlamadım.

Deniz notaları efsane direk alıyorsunuz kokuyu zaman ilerledikçe çevremdekilerin kokuyu almaması şaşırttı ama ben alıyordum her neyse banyodan çıktığında baya vücuduma uygulamıştım temiz kokmak ve boğmayan parfüm için birebir ama cep parfüm şeklinde yanınızda taşırsanız daha doğru olacak parfüm zaten ağır parfüm değil bu sebeple kokusu insanlar tarafından az anlaşılıyor sanırsam.

Bugünkü deneyeceğim parfüm Chanel Allure Homme Sport.
  • o kulübün ilk onur üyelerinden biriyimdir herhalde. şehirler farklı olsa da aynı yollardan geçmiş, aynı sokakları adımlamışız farkında olmadan birlikte.

old spice traş köpüğünün yarısını ben tüketince babam hafiften bir "cık cık cık" çeker, sonra gider komodinindeki "pino"sunu kontrol ederdi.

Dile kolay 30 yıl öncesi... Karaköy iskelesi çevresindeki sokaklardan temin ederdik fahrenheit ile birlikte. Yandaki tezgahtan da filtresiz gitannes... o soğuk, sizin de dediğiniz gibi rutubetli suculluğuyla, arkamızda çiğ ve su damlacıkları saça saça uzar giderdik.

O yıllarda orijinal şişelerde sahte parfüm satmak çok rastlanan bir durumdu. O şişeleri nerelerden temin ederlerdi ve o düşük fiyatlara nasıl satarlardı, hala bilmiyorum. mümkün olduğunca yanaşan uluslararası gemilerle irtibatlı satıcıları bulmaya çalışırdık biz de.

bu arada belirtmeden geçmeyelim. eser hocanın "kenzo"su orijinaliyle birebir aynı neredeyse.

• Takaslık veya satılık,İstanbul Avrupa elden,

Tom Ford Oudwood 15 Ml mini boy,
    Xerjoff Alex 2 15 Ml mini boy,
    Xerjoff Erba Pura 15 Ml mini boy,

Chanel Tendre 50 Ml
    Chloe Love 50 Ml,

Kokular sadece deneme amaçlı sıkıldı,
    Fresh kokular takasta önceliğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginist77 -- 17 Şubat 2020; 17:54:57 >
  • reason666 kullanıcısına yanıt
    isy kalıcılık hakkında yorumunuz nedir? (tende kıyafette içerde dışarda saat olarak) aydınlatabilirseniz sevinirim
  • Armani you kullanmaya başladım. Orjinal 2 şişe bitirdim,tester olarak da sağdan soldan 4-5 şişe bitirmişliğim var. Sonuç olarak birebir aynısı olmuş. Eline sağlık Eser.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Grand soir mükemmel bir gurme

• MFK - Grand Soir [Gran] UNiSEX
    Tom Ford - Oud Minerale [Mine]
    Maison Margiela - Jazz Club [Jazz]

bu 3 parfüm hakkında yorum alabilir miyim kullanan arkadaşlardan, daha çok günlük kullanabileceğim ürünleri tercih ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sculptor -- 27 Ocak 2020; 16:30:14 >
  • Voyage ile amara benzemiyorlar. Voyage elmalı, meyvemsi tatlılık barındıran, hafif fresh genel beğeni parfümü. Amarada ekşi mandalina kokusu alıyorum, yine fresh bir parfüm ama genel beğeni değil bence.

• handsame_ kullanıcısına yanıt
    Yorum alabilir miyiz

• One million lucky
    212 vip men

Bunları deneyen var mı? Yorumlariniz nedir ?

• esalvarci kullanıcısına yanıt
    Çïkardım listeden😉

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Çıkardım listeden givency ultramarine aldım yerine

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Çok ağır denilince givency ultramarine ile değiştirdim eserden üstad.Çok kışlık kokum oldu.Biri yazlık olsun dedim

• turkay_51 T kullanıcısına yanıt
    Vazgeçtim 😉

• Mfk soir yeni çıkan.yarın yorumlarım

• Son siparisim 2 gun once geldi, aldiklarimi kabaca yorumlayayim. Ch prive man ve ch bad boy, ikisi de orjinallerine epey yakin olmus. Fragranticada yerden yere vursalar da ben bad boya sephorada ilk deneyisimde asik oldum diyebilirim. Favori kis parfumlerimden biri olacak o kesin. Dior feve delicuisse, yazilisi boyle miydi emin degilim ama tereddutle aldigim bi kokuydu. Hem sekerli hem vanilyali olusu, bogar mi acaba dedirtti ama o kadar iyi ayarlanmis ki dengesi, cok lezzetli bi kis kokusu olmus. Dhi prive, yayilim ve kaliciligi oldukca basarili geldi bana. Mutlaka kendini farkettiren bi parfum. İris notasiyla arasi iyi olanlar degerlendirsin, prada infusion d'iris'i daha cok sevsem de dhi kıs alternatifim oldu. Dsquared rocky, bu parfumu ilk kokladigimda kendimi kazdaglarinda yuruyuse cikmis gibi hissettim. Hem cok fresh hem de odunsu kokulari seven arkadaslat bi sans versin bu kokuya, orjinalini bilmiyorum ama tutaste versiyonu kolayca kendini sevdiriyor. Mont blanc legend de aldim ancak onu sadece kapaktan kokladim, cok fikir belirtecek kadar uzun sure gecirmedik. İlerde onunla ilgili de yazarim.

• MFK Grand Soir ile ilgili bir iki satır karalayayım.Öncelikle listeye gelmesine vesile olduğum bir diğer parfüm.Öyle çok detayına girmeden nasıl koktuğunu söyleyeyim baştan.Çok notadan oluşan bir parfüm değil Grand Soir.Bastan sona vanilya-amber koktuğunu söyleyebilirim.Yabancıların “Less is more” deyimi sanırım bu parfümü en kolay anlatmanın yolu.Amber-Vanilya uyumu muhteşem.Sade,kaliteli,klas.Çam sakızını anımsatan recinemsi amber bugüne kadar kokladıklarimdan en güzeli ..Vanilya çok tatlı değil,gurme tarzda verilmemiş.Listedeki en kolay sevilebilir amber parfümü olarak gördüğüm Grand Soir ‘ı amber severlere veya amber notası ile tanışma fırsatı arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum.Bu tipi parfümlere alışık olmayanlar ise denemeden almasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 27 Ocak 2020; 19:58:8 >
  • Tom Ford Oud Wood ve Tom Ford Tobacco Vanillia nasıldır erkek için ?
  • Givenchy - Absolutely Irresistible[ABS]
    Calvin Klein - Euphoria [EU2]
    Bvlgari Crystal (Omnia Crystalline)[KRS]
    Lancome - La Vie Est Belle [LNC]
    Chanel - Bleu de Chanel Parfum[CPP]
    Terre D'Hermes [HRM]
    Hermes - Un Jardin Sur Le NiL UNiSEX[NiL]
    Dolce & Gabbana - The ONE [THE]
    Versace - Crystal Noir [Vnor]Kadın
    Calvin Klein - Euphoria MEN [EUP]
    Narciso Rodriguez - For HiM [HiM]
    Dior - Homme intense[dhi]
    Dsquared - Rocky Mountain Wood [Rock]

sipariş vermek istiyorum. elinizde mevcut mu?
  • 
Sayfa: önceki 25052506250725082509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.