Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2505. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
69.685
Cevap
2.047
Favori
8.314.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25032504250525062507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az kişinin bildiği bir koku ama gayet ideal bir koku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babayaro1215 -- 26 Ocak 2020; 15:29:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Dört mevsim kullanılabilir bence

• quatrros kullanıcısına yanıt
    Sucul ve odunsu ferah 4 mevsim gidecek bir parfüm bir zamanlar çok popüler olduğundan sizi 10 20 yıl öncesine götürüyor şu anda pek kullanan yok ama herkese tanıdık gelecek bir kokudur.

Tutaste versiyonu çok yoğun ve kalıcı.Alın beğenmezseniz takas garantisi veriyorum
    Hermes Elixir deneyebilirsiniz. Kadın parfümü olarak geçer ama unisex bence. Unisex parfümlerle aranız iyiyse deneyin. Bir de aqva amara olabilir.

• ankara içi takaslık

parfums de marly - layton (%99)
    by kilian - straight to heaven - düz versiyon (%75)

• Lütfen bana bunun kokusunu bulun bir otelden almıştım mükemmel kokuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nameoflord -- 26 Ocak 2020; 23:6:25 >
  • Eser bey sitenizde puan ile ödeme yapılıyor fakat sadece parfum fiyati kadar puan varsa kullanilabiliyor. 10 tl puan varsa 30 tlnin 10 tlsini puan kalani normal şekilde odemek icin bir yontem var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double or nothing -- 26 Ocak 2020; 19:39:10 >
  • Merhaba
    Adana dayım. Bende Tom Ford Noir de Noir var sizin için uygun ise Laytonu Gardrop üzerinden 4 TL ye takas yapabiliriz

• nameoflord kullanıcısına yanıt
    Üzerinde yazıyor zaten.

Eau Parfumee au The Noir Bvlgari
    https://www.fragrantica.com/perfume/Bvlgari/Eau-Parfumee-au-The-Noir-31400.html
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Pos hizmetini Paytr den aldığım için (direk bankalardan almadıgımdan dolayı) sepet tutarı kadar puanın var olması gerekiyor. Kısmi ödeme yapılamıyor. Bunun için tüm bankalardan tek tek pos almam gerekiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naboo

Hermes Elixir deneyebilirsiniz. Kadın parfümü olarak geçer ama unisex bence. Unisex parfümlerle aranız iyiyse deneyin. Bir de aqva amara olabilir.
    Hocam ben nautica voyage kullanıyorum sürekli, aqva amara nasıl bir koku nautica ile benzerlermi

• Voyage nasıl koku hocam her mevsim gidermi kalıcılık filan

• Chanel egoiste platinium enteresan bir koku
    Eternity d benzettim ortalarda burberry Classic oldu bir ara scent i andırdı hatta cool Waterden esintiler de var böyle değişik ve zengin bir koku fakat en çok da 2000 li yılların hiti burberry Classic e benzettim ben

Sanıyorum genç arkadaşlar pek bilinmediğini düşünüyorlar bu kokunun. Oyza kenzo pour home 30 yıllık bir parfümdür ve tıpkı fahrenheit, burberry gibi kokularla birlikte parfüm sektörünün muhtemelen en tanınan markalarının başında gelir. Dahası parfüm dünyasında devrim yapan bir üründür aynı zamanda. Hem de ne devrim.

Sucul ve deniz sözcüklerinin akla getirdiği ilk parfüm belki de. Ardından gelenler hep ondan bir parçayı taşımak zorunda kaldılar. Çünkü kendi alanında bir başyapıt oldu çıktığı gibi.

Geçtiğiniz yollarda izinizi bırakarak ilerlersiniz kenzo ile. Bense doksanlı yıllara dönmek için kullanıyorum ara ara.

• badboy166 kullanıcısına yanıt
    Sucul yapıda fresh bir koku hafiften salatalığımsı kavunsu aquatik bir koku.Kalıclık ve yayılımı çok yüksek.Çok soğuk karlı günler hariç kullanılabilir bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dayanamayıp herod ve guerlainden sonra spicebomb extreme ve terenzi kirke sipariş verdim.geldiğinde yorumlarım.kirkeyi yaz için kör alım yaptım.spicebomb extremei de spicebomb hayranı olarak aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytra

Sanıyorum genç arkadaşlar pek bilinmediğini düşünüyorlar bu kokunun. Oyza kenzo pour home 30 yıllık bir parfümdür ve tıpkı fahrenheit, burberry gibi kokularla birlikte parfüm sektörünün muhtemelen en tanınan markalarının başında gelir. Dahası parfüm dünyasında devrim yapan bir üründür aynı zamanda. Hem de ne devrim.

Sucul ve deniz sözcüklerinin akla getirdiği ilk parfüm belki de. Ardından gelenler hep ondan bir parçayı taşımak zorunda kaldılar. Çünkü kendi alanında bir başyapıt oldu çıktığı gibi.

Geçtiğiniz yollarda izinizi bırakarak ilerlersiniz kenzo ile. Bense doksanlı yıllara dönmek için kullanıyorum ara ara.
    Hocam yanlış kenzoyu koklamadıysam bana deniz vsden çok böyle eski kokuları andırıyor ferah kokudan çok tatlımsı bi kokusu vardı

• Kenzo Pour homme tatlı bir koku değil. Aksine sıfır şeker bir parfümdür. Yanlış kenzo yani.

-----

444572EB58 ozelparfum.com ES2 ve Nirvana için 10 tl indirim çeki. 31 Ocak gecesine kadar kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRAMER25

Dayanamayıp herod ve guerlainden sonra spicebomb extreme ve terenzi kirke sipariş verdim.geldiğinde yorumlarım.kirkeyi yaz için kör alım yaptım.spicebomb extremei de spicebomb hayranı olarak aldım
    Kirkeyi eğer yazın kullanırsanız seni taş yağmuruna tutarlar bırak yazı kışın bile kapalı ortamda kullanılacak bir parfüm değil

• 
Sayfa: önceki 25032504250525062507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.