Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: deepdarkdirty , Firenzeli Ezio , okhan01 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 17 Misafir (4 Mobil) - 14 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
54.816
Cevap
1.729
Favori
5.383.370
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    8907 Mesaj

The one beğenen biri olarak ne parfüm önerirsiniz ?

24 yaşındayım beyaz tenliyim 212 vip men kullanmadım ama çevremde önerenler var 212 olarak 2 çeşit parfüm var sanırsam.

Başka önerebileceğiniz var mıdır? Fresh veya the one benzeyen.

Terre d hermes hoşuma giden parfümlerden.
    |
    |
    SaMoVe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: NitroNos

Koku güzel baymayan yapay denebilir ama çevremdekiler portakal bahçesine mi düştün diyebiliyorlar güzel bir kokusu var kalıcığı orta diyebilirim ama Koku premium bir koku.Yaş sınırlaması yapmıyorum çünkü 24 yaşındayım ben kullanıyorum.

Şunun sözünü de vereyim eğer parfümü beğenmezseniz ben sizden 50 TL'ye alırım.

Kutusu çok şık ekşi bir meyve havası var koklayınca bunu anlıyorum mandalinayı soyarsınız ya kabuğundan öz fışkırır aynı o şekilde çevremde sevmeyen olmadı ama az sıkmakta fayda var sınava 2-3 fıs sıkmıştım öndeki kız rahatsız oldu gittim tenimi yıkadım.

Bazı insanlar gerçekten parfümleri sevmiyorlar kalıcığı orta olan parfümler her zaman idealimdir çok baskın ve ağır kokuları hiç sevmiyorum keza sabunsu ve şekerlileri de.

Mercedes'e binersiniz de arabada bir premium koku olur aynı öyle ama 100 lira verilir mi tabi tartışılır ama bence hakkı 50-60 TL'dir.

Dior homme intense'de premium bir koku'dur takım elbiseye veya özel günlerde güzel gider.
    Kokunun hakkını nasıl hesaplıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    124 Mesaj
    İlk sayfanın yüklenmesi konusunda başka sorun yaşayan var mı? Son 2 haftadır ne zaman açsam sayfa yüklenemiyor, yarıda tarayıcı donuyor vs. Parfüm e tıklamaya çalışınca zaten tamamen donuyor telefonda chrome

Kokunun hakkını şöyle hesaplıyorum 100 TL vereceğime 4 tane parfüm alırım şeklinde yoksa 100 tl eder ama 1 parfüm kullanmaktansa 4 parfümü her gün farklı kullanırım.

Tabiki de emek yada kokunun esansı pahalı olabilir ama bu benim bütçeme bağlı parası olan zaten orjinalini alır.
    |
    |
    YamporozZM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam şu devirde orjinal parfüm almak çok lüks :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 21 Ocak 2020; 3:37:36 >
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bendede oluyor o forumdan kaynaklı. Pc üzerinden girince sıkıntı yok.

|
    |
    muscako kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aylık kazancım 10 bin tl ise 200-500 tl arasına ayda 1 alırdım düşünmezdim.
    |
    |
    GeçerkenUğradı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağolun hocam yorumunuz için.

Bu parfüm niş parfüm olarak geçiyor değil mi ?

Yani çevrede aynı parfümün orjinalini sıkan çok olmaz ?
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Çok kalana şikayet, az kalana şikayet. Parfümleri olduğu şekilde kabul etmek ve zevdiğiniz kokuyu kullanmak en güzeli. Bu yüzden kokuya bakın. Kokuyu sevdim ama daha çok kalsa keşke dediğiniz zaman, çok kalan şeklini sevmeyeceksiniz. Çünkü bir koku tamamen aynı kokuda daha fazla kalıcılığa sahip olamaz. 2 gram esans fazla koy daha çok kalsınla olmuyor bunlar. Biz bunları 8 yıldır her gün yüzlerce kokuda çeşitli oranlarda çalışıyor deniyoruz. Aha yaptım satayım seklinde yapmıyoruz.
    quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Çok kalana şikayet, az kalana şikayet. Parfümleri olduğu şekilde kabul etmek ve zevdiğiniz kokuyu kullanmak en güzeli. Bu yüzden kokuya bakın. Kokuyu sevdim ama daha çok kalsa keşke dediğiniz zaman, çok kalan şeklini sevmeyeceksiniz. Çünkü bir koku tamamen aynı kokuda daha fazla kalıcılığa sahip olamaz. 2 gram esans fazla koy daha çok kalsınla olmuyor bunlar. Biz bunları 8 yıldır her gün yüzlerce kokuda çeşitli oranlarda çalışıyor deniyoruz. Aha yaptım satayım seklinde yapmıyoruz.
    Eser Bey,Pegasus ne zaman listede olacak acaba?
    Bir de fiyatı 25 tl mi olacak 50 mi?
    Teşekkürler

• Yüzbaşı
    546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Orta diyebilirim şimdi 9 saat geçmesine rağmen hala üzerimde hafif kokuyor çok kalıcı parfüm almayın insanları boğuyor cidden servise binince insanlar öksürüyor buna dikkat edin the one iyi parfümdür alabilirsiniz.

Hermes d hermes'i önerebilirim.
    Ah şu hermes d hermes

Eser hocamdan ilk satın aldığım parfümler arasındadır ve yıllar geçti hala %75'i duruyor Acayip ağır geldi bana ondan ziyade dışarıdan da bu yönde çok tepki aldım
    |
    |
    7,8 Uyumayı Sevmeyiz
    9,10 Uyumaya son
  • Yüzbaşı
    612 Mesaj

Tam bır hafta önce ben sormuştum hocam 25 TL'lık kategorıde olacağı ve 2-3 haftayı bulacağını söylemıştı. Şubat ılk haftasına doğru gelebılır dıye düşünüyorum, bekleyenlerdenım. :)
    |
    |
    HackAv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8907 Mesaj

Kışın açık havada kullanın bu parfümü tabi ağır derler ayrıca fazla sıkmayın üzerinize.
    |
    |
    bysecox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben şu ana kadar çevremde görmedim ama şans meselesi.
    |
    |
    nucs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

The one da da tutun var ama sevmeyen yok.Butun tutunlu parfumler ayni değildir.The one deneyin

|
    |
    Lichm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beğenme Beğenmeme konusunu bir kenara ayirirsak bence eserin terre orjinaline en benzeyen kokulardan biri, hastasıyız

|
    |
    bysecox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tatlı olarak da Chocolate Greedy almayı düşünüyorum. Başka tatlı parfüm tavsiyesi varsa onu da değerlendirebilirim.
    |
    |
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.