Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2498. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir (5 Mobil) - 11 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.211
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24962497249824992500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alt marka gelse abi bunların hiç biri yaşanmaz. Kalite arayan kitle burda kalır kalıcılık, yayılım isteyen alt markaya geçer :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    Bond çok riskli koku hocam kokunun ortası yok beğeniceksin yada nefret ediceksin.

• Ankaraya kaç günde geliyor kargo

• lMaJestel kullanıcısına yanıt
    GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    lMaJestel @

Genelde her yere 2 günde gidiyor.

GeçerkenUğradı @

Daha altı mı kaldı abim. :) Amme hizmetine devam ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lMaJestel

Ankaraya kaç günde geliyor kargo
    Bu zamana kadar hep 2 günde elimde oldu hocam ankarada. 2 veya max 3 gün olağanüstü yoğunluk olursa o da.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Tokat'a 1 gün bile sürmüyor :)) Akşam yola çıkan kargo öğlen elime ulaşmıştı.
  • TAKASLIK;

XERJOFF MEFİSSTO %95
    DG THE ONE %95

ARADIKLARIM;

İSSEY MİYAKE (İSY)
    ONLY BRAVE (DSL2)
    OMBRE LEATHER
    CHANEL ALLURE HOMME SPORT
    İNVİCTUS

GARDOPRS İLE TAKAS EDİLEBİLİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esalvarci -- 22 Ocak 2020; 19:33:33 >
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Ben hep olumlu tepkiler aldım.kendim de çok sevdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir adet fahrenheit siparişi verdim. 3 gündür kullanıyorum. Daha önce orjinalini de kullandım bu parfümün. Koku bire bir aynı, kalıcık çok başarılı. Teşekkürler.

• Takaslık guerlain ideal ve herod.Doluluk %98
    Aradıklarım spicebomb ve bond.no9 newyork amber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAMER25 -- 22 Ocak 2020; 12:23:30 >
  • Takaslık Pure Malt (%95)

Aradıklarım:

Pure Havane
    DG The One
    Herod
    Terre D Hermes
    Fireplace
    Jazz Club
    Killian Moonlight Heaven
    İnvictus Legend
    Kirke
    Black Afgano
    TF Oud Mineralle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inan_ed -- 22 Ocak 2020; 20:20:43 >
  • genelde orjinal kullanmış biri olarak kör alış yaptığım parfümleri yorumluyorum.

xerjoff mefisto: ben bu parfüme bayıldım.çok güzel ve bence kalıcılığı yeterli. ne ağır ne hafif, çok dengeli.yapanın ellerine sağlık

tt kirke: bu parfümde bayağı bayağı güzel ama feminen tarafa daha fazla yakışır gibi. bu parfümün tek sorunun bende kalıcılığı oldu. 3 fıs sıktım, kazağa geçti, biraz uzanim dedim kanepeye geçti. dünya koca bi kirke bulutu oldu. her yer kirke kokuyor. 2 gün geçti hala hissediliyor . bunuda yapanın eline sağlık

abercrombie fierce: resmen hayal kırıklığı oldu benim için. bildiğin ekşi kokuyor. karşı cinsin ilgisini nasıl çekiyormuş bu acaba? orjinaliyle benzemiyormu diye sorular var aklımda. çünkü fierce için mavi blade ye benziyor denir ve ben blade i denediğimde ekşi kokmuyordu

killian sth özel:hayatımda kullandığım en rezil parfüm olabilir. kullanmayın, kullandırtmayın. bence killian bu parfümün üretimini durdurmalı.bi parfüm kış için bile ağır olabilir mi :)

yakında yeni parfüm siparişlerini vericem. aklımda bi kaç marka var ama bana yaz için temiz kokan (sabunumsu bile olabilir) yayılımı iyi ve yapış yapış tatlı olmayan önerilere açığım. şimdiden teşekkürler
  • _chimera_ kullanıcısına yanıt
    Sth... Bu yorumu hakeden bir parfüm değil bence. Yaş ortalamasının 40+ olduğunu düşünüyorum onun haricinde bence alt notalarıyla beraber inanılmaz bir parfüm.
    Fierce mefisto kirke gibi parfumlerin yanına sth özel alsam sth dişindakileri meyve suyu diye çöpe atarım.Şu listedeki en kaliteli parfüm sthdir.Size uygun olmamasi parfümü rezil yapmaz.Fierce parfumünu para versen sıkmam ama bu fierceyi rezil yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Önceki aldığım 212 vip bitmeye yaklaştı, yeni siparişim ise şöyle;

Carolina Herrera 212 ViP MEN [ViP]
    Dolce & Gabbana - The ONE
    Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
    Gucci - RUSH 2 [RUS]

Stoğa girerse Diesel - Fuel For Life [FUEL] de almayı düşünüyorum.
    Siparişimi bugün teslim aldım.Tartışmasız benim favorim hala 212 vip. Yerini sağlamlaştırdı.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Fierce mefisto kirke gibi parfumlerin yanına sth özel alsam sth dişindakileri meyve suyu diye çöpe atarım.Şu listedeki en kaliteli parfüm sthdir.Size uygun olmamasi parfümü rezil yapmaz.Fierce parfumünu para versen sıkmam ama bu fierceyi rezil yapmaz
    hocam ben zaten kendi fikirlerimi yazdım. sizinkinede saygı duyuyorum. hatta şimdi gidip 1 kere daha sıkayım fikrim değişecek mi diye :) benim anlatmak istediğim çok fazla ağır.bana hitap etmedi.bu kokuyu sosyal alanlar ilk 4 saat kaldıramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _chimera_

genelde orjinal kullanmış biri olarak kör alış yaptığım parfümleri yorumluyorum.

xerjoff mefisto: ben bu parfüme bayıldım.çok güzel ve bence kalıcılığı yeterli. ne ağır ne hafif, çok dengeli.yapanın ellerine sağlık

tt kirke: bu parfümde bayağı bayağı güzel ama feminen tarafa daha fazla yakışır gibi. bu parfümün tek sorunun bende kalıcılığı oldu. 3 fıs sıktım, kazağa geçti, biraz uzanim dedim kanepeye geçti. dünya koca bi kirke bulutu oldu. her yer kirke kokuyor. 2 gün geçti hala hissediliyor . bunuda yapanın eline sağlık

abercrombie fierce: resmen hayal kırıklığı oldu benim için. bildiğin ekşi kokuyor. karşı cinsin ilgisini nasıl çekiyormuş bu acaba? orjinaliyle benzemiyormu diye sorular var aklımda. çünkü fierce için mavi blade ye benziyor denir ve ben blade i denediğimde ekşi kokmuyordu

killian sth özel:hayatımda kullandığım en rezil parfüm olabilir. kullanmayın, kullandırtmayın. bence killian bu parfümün üretimini durdurmalı.bi parfüm kış için bile ağır olabilir mi :)

yakında yeni parfüm siparişlerini vericem. aklımda bi kaç marka var ama bana yaz için temiz kokan (sabunumsu bile olabilir) yayılımı iyi ve yapış yapış tatlı olmayan önerilere açığım. şimdiden teşekkürler
    Yaz için eau Memo şiddetle tavsiye edilir

Bakın şimdi kaos yaratmak için yazmıyorum bunları ancak şu şekilde yorumları yazmanız çok yanlış kullanmayın kullandırtmayın. Siz sevmediniz diye başkaları bu parfümü kullanmasın mı ne yani? Yaşım 27 sth prive almıştım daha evvel. Şu an elimdeki en kıymetli parfümlerden birisi kokusu muazzam kalitede. Bu benim kanaatim illa başkaları da mecburen sevecek diye bir dayatma yapabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

The one beğenen biri olarak ne parfüm önerirsiniz ?

24 yaşındayım beyaz tenliyim 212 vip men kullanmadım ama çevremde önerenler var 212 olarak 2 çeşit parfüm var sanırsam.

Başka önerebileceğiniz var mıdır? Fresh veya the one benzeyen.

Terre d hermes hoşuma giden parfümlerden.
    Hocam koku ve damak tatları girmeyeceğim 2 toptur. Kişiden kişiye değişiyor. Mutlaka parfümlerin orjinallerini test etmenizi öneririm. Şu anlık hem koku hem kalıcılık açısından 212 vip tek geçerim.
    https://www.fragrantica.com/perfume/Carolina-Herrera/212-VIP-Men-12865.html
    https://www.ozelparfum.com/212-vamp%C4%B1re-vip
    Sth konusunda fikrinize saygı duyuyorum. İlk Sth aldığımda ben de aynı tepkiyi vermiştim. Yalnız sizden ricam "üretilmesin, rezil koku" vs. tarzında yorumlarda bulunmadan önce kokuyu iyice bir deneyin. Belki yine beğenmezsiniz ama en azından çok kaliteli bir koku olduğunun farkına varırsınız.

Sevgiler

• 
Sayfa: önceki 24962497249824992500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.