Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2443. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (5 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24412442244324442445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hangi amouage gitti ki?

müzüksiyen

10 12 güne kadar hocam.
  • DeadMaster35 kullanıcısına yanıt
    Tiziana Terenzi CASANOVA'yı bence bir araştırın.
    Tam bir beyefendi kokusu. Takım elbiseye çok yakışır. İlk sıkışta ferah biraz deterjanımsı çiçeksi notalarla temiz bir açılış yapıyor. Çiçek denilince sizi yanıltmasın, gayet erkeksi. İlk kısmı kısa sürede atlatınca ufak ufak baharatlarla tatlılaşıyor. Sonlara doğru ise benim hissettiklerim biraz tütsülük ve odunsu notalar. Ufak bir deri havasıda sonlarda yok değil. Çok kasıntı yani allı bullu takım elbise değil de ofis tarzı gündelik takım giymiş centilmen, naif bir beyefendi bu parfümü çok iyi taşır.. Ben tester olarak farklı özel günlerde 4 gün falan kullanmıştım. Aklımın bir köşesinde duruyor, forumda da pek adı geçmiyor. Umarım değeri bilinir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hugo Boss - The Scent [Scen]

Lalique - Encre Noire [LLK]

Listeye eklenmiştir. Lalique 400 şişe civarında var arkadaşlar. Uzun süre gidecektir ancak devamı olmayacak. Buna göre severseniz siparişinizi adetli verirsiniz.

Sevgiler.
  • Gelecek siparişimde erkek parfümlerinin yanında iki adet de kadın parfümü alacağım.
    Alacağım kişi Gucci Rush2 ve Chloe Love Story kullanıyor. Bunlar gibi bir parfüm almak istiyorum.
    Nota grupları araştırmama göre Shiseido Zen ve Cacharel Noa sanki beğenilen parfümlere yakın. Özellikle Shiseido yu merak ettim güzel yorumlar var nette. Bunların gerçeğe benzerliği ve kalıcılığı nasıldır? Kullanan varsa yorum alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Hugo Boss - The Scent [Scen]

Lalique - Encre Noire [LLK]

Listeye eklenmiştir. Lalique 400 şişe civarında var arkadaşlar. Uzun süre gidecektir ancak devamı olmayacak. Buna göre severseniz siparişinizi adetli verirsiniz.

Sevgiler.
    Eser bey getirmediğiniz parfüm yok maşallah böyle devam lütfen
    Replica Jazz Club gelecek demiştiniz birkaç hafta önce, tahminen ne zaman gelir, ona göre sipariş bekleticem. Bir de esansı belirlediniz herhalde gelecek dediğinize göre, orjinale yakınlığı iyi seviyededir umarım.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    oh oh oh scent geldi sonunda. Eser Abi hemen alınıp kullanılabilir vaziyette mi parfüm acaba ve parfüm benzerliği performansı için sen kendin ne söylersin acaba? :)
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Bursada epey sis vardı bu sabah , sizden dolayı olabilir mi ?
    Jubilation ve Lyric Man listede göremedim.

Hocam encre noir devami neden gelmeyecek acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

YamporozZM @

Hangi amouage gitti ki?

müzüksiyen

10 12 güne kadar hocam.
    issey Miyake l'eau d'issey ne zaman gelicek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lizardcr

oh oh oh scent geldi sonunda. Eser Abi hemen alınıp kullanılabilir vaziyette mi parfüm acaba ve parfüm benzerliği performansı için sen kendin ne söylersin acaba? :)
    lizardcr @

Gayet iyi ve yeterli. Tutulacaktır. Kullanmaya da hazır evet.

Scorsing @

Fiyatından ötürü hocam. indirimli aldık ürünü, tekrar alamayacağım.

Mr.Pacino @

Ben orjinalini bilmiyorum onun. Onur benzerliğini iyi bulunca yapmaya karar verdim. Düşünmüyordum. Biraz sürecek henüz hammadde bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: müzüksiyen

arkadaşlar kışın kullanmak için burberry classic nasıldır acaba ?
    Açık mekanda 6-7 fıs,kapalı mekanda 3 fıs minimum 4saat götürüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeterince yorum var ama dün çok merak ettiğim Kilian Back to Black'i denedim. En önce şunu söylemek isterim çok kalıcı bir parfüm. Mesela Aventus sıkarsınız ve burnunuz hızlıca alıştıktan sonra kokuyu almazsınız ama bunda öyle bir hava yok. Ben hareket ettiğim anlarda parfümü hep fark ettim. Değişken bir havası var. Kendimce parfümde 3 şey sürekli döngü halinde hissediyorum; vişne,bal ve benim kolalı jelibona benzettiğim bir koku. Baştan sona kendi içinde dans eden parfüm. Canı ne isterse o kokuyor gibi. 😁 Yayılımının çok yüksek olduğunu düşünüyorum ama herhangi bir geri dönüt almadım birinden. Ayrıca parfümde bal öne çıkınca(yani öyle bir koku hissediyorum) sevmiyorum açıkcası. Daha tatlı haline dönünce çok güzel geliyor bana. Ama baya farklı bir parfüm. Burdaki üstadlar gibi kendi çapımda bir puan vereceksem 10/7 veririm ama Bal notasını seven için bu 10/10 olur.

• uAhmetcanX kullanıcısına yanıt
    Açılıştaki kola havasını alan yalnız ben değilmişim.Yalnız olmadığıma sevindim.Aynı hisleri paylaşıyoruz BTB ile ilgili:)

Aşk ve nefret parfümüm benim.

• Günün Parfümü:Prada L’homme

• cberi kullanıcısına yanıt
    Muhtemel:)

• Eser Bey Kardeşim,

Sipariş Numaranız 952HA3847Q

Chanel coco ve bulgari man in black. işleme almanı rica ederim. ancak tekrar hatırlatmak isterim, parfüm şişelerinin fıs fıs kısmında sıkıntı oluyor.
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Orjinalini denemeden kor alim yapmistim son siparisimde ama asiri memnun kaldigim bi secim oldu. Orjinalini biliyorsaniz benzerlik acisindan degerlendirebilir misiniz hocam ??

• buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt
    Benzerlik çok iyi.Tutaste versiyonu daha yoğun ve performanslı orjinale göre.

• Takaslık Tom Ford - Noir de Noir

Aranan Parfümler

Xerjoff - More than Words
    Layton
    Tom Ford - Out wood
    Prada - Infusion D'iris

• 
Sayfa: önceki 24412442244324442445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.