Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2332. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir (4 Mobil) - 14 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23302331233223332334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DG The One ve Ambre Nuit ‘deki amber tarzları çok farklı.The One’da designer tarzı bir amber kullanımı varken Ambre Nuit ‘de niche tarzı bir kullanım söz konusu.Yani daha oryantal bir amber buradaki.Zaten designerların çoğunda gördüğünüz amber,labdanum (laden reçinesi) ve vanilya karışımından elde ediliyor.Bu da nota değil,yabancıların deyimiyle amber accord yani amber havası..Yani aslında amber belki oud kadar olmasa da kısmen zorlayıcı bir nota.Yani bildiğiniz designeresk amberleri unutun:)

Tendeki davranışı The One ‘ı anımsatıyor.Yani tene yakın ve davetkar.Koku olarak ise pek benzemiyorlar.Spicebomb ile de pembe biber kullanımı olarak benzeşebilir.Ancak Dior Ambre Nuit tabii ki başka bir koku.Yani gereksiz olmaz almanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 9 Ekim 2019; 23:37:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke tiziana terenzi laudano nero da olsa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Kalıcılığa bişey diyemem ama farkedilirlik ve genel beğeni açısından Carolina Herrera - Good Girl tavsiye edebilirim.

• Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Andy teaur Lddm deneyin.

• NASOMATTO BLACK AFGANO

Parfümör:Alessandro Gualtieri
    Menşei:Hollanda
    Yıl:2009
    Mevsim:Sonbahar/Kış
    Zaman:Gece

Benim için yeri her zaman ayrı olan bir parfüm Black Afgano.Çünkü ilk kokladığım Niche parfümdü ve ilk kokladığımda “Aman Allahım ben ne kokluyorum şu an “ diye düşündüğümü hatırlıyorum .

Çok nota ihtiva etmeyen ve çok değişiklik göstermeyen bir parfüm Black Afgano.Fragrantica’da sıralanan notalar; Oud,tütsü,kenevir,odunsu notalar,reçineler,tütün,kahve ve yeşil notalar.Bahsedilmese de kesinlikle paçuli ve vetiver de var.

Bu parfümün sevilecek hiçbir yanını bulamasam da bir şekilde efsunlu olduğunu söylemeliyim.Nedeni açıklayamasam da ben bu parfüme aşığım.Ve daha da enteresanı her kullandığımda da övgüler alıyorum Black Afgano ‘yu.Bende koklayıp 30 ml ‘lik şişesine 1200 tl bayılan arkadaşım var.Değişik bir çekiciliği olduğu kesin:)

İsmi ve rengi gibi kapkara,gizemli ve dumansı bir havada seyrediyor uzerinizde.Ben hep kokusunu mürekkepe benzetirim ki aslında Encre Noire’dır genellikle mürekkepe benzetilen.

Yani herkese tavsiye edebileceğim kolay sindirilebilir bir parfüm değil Black Afgano.Ama forumda sevenleri olduğunu görmek de beni mutlu ediyor.Benim içinse eşsiz,çarpıcı bir başyapıt.

Black Afgano ile siparisimdeki parfümleri bitirdim.Umarım faydalı olabilmişimdir.Bir sonraki siparişim listenin yenileri olacak Eau Savuage,Xerjoff Lira ve Narciso Rodriguez For Him’in hazır olmasını bekliyorum.

• Anladım, niş dünyasına yeni yeni adım atıyorum, çok farklı şeylerle karşılaşıcam galiba peki yukarıdaki arkadaşın önerdiği lddm hakkında ne dersiniz, o da merak ettiğim bir koku. Off nereden düştüm bu ucuz parfüm batağına, tek parfümle yıl geçiren adamdım çıkamıyorum işin içinden şimdi

@Rappapompom onu da merak ediyordum, yaptığım tanımlamalara göre önerdiyseniz aradığım tarzda bir kokudur, ekleyeyim

• Baydı artık?

• Baydı?

• Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa gelen tester’dan denedim.Bir sonraki siparişimde gelecek.O yüzden çok kapsamlı bakamadım ona.

Valla ben 100 civarı parfüm aldım Tutaste ‘den,arkadaş bi bakıp çıkacam dedi en son 55’ti Tutaste sayısı:) Hala bu sefer son deyip parfüm alıyor:)
    Alınan orjinaller,dekantlar da cabası...

Yani en güzel hobilerden bir tanesi bence.Keyfini çıkarın:)

• Aldıkça alıyor insan hugo boss bosa devam

• Web sitesinden iki gün önce sipariş vermiştim dün elime ulaştı ürünler çok kaliteli ve kalıcı, keşke herkes işini Eser bey gibi düzgün yapsa.

• Günün Seçimleri:Armani Mania / Armani Eau de Cedre (dekant)

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Armani mania ile ilgili yorumunu merak ediyorum hocam.

• mtoyanik kullanıcısına yanıt
    İyi biliriz.Güzel,naif bir narenciye parfümü.Francis Kurkdijan eseri.Mandalina,sedir ve safran...Safran parfüme çekici bir hava veriyor.Ben Bvlgari Aqua ‘nın kurumuş haline benzetiyorum.Ama bence Mania hem daha performanslı hem de safran artısıyla daha güzel kokuyor

Aqva manyağı ben çok merak ettim şimdi bu parfümü

• geçen gün sipariş vermiştim dün parfümler geldi.kalite olarak çok güzel geldi bugün tekrar sipariş verdim arkadaşlara :)
  • mtoyanik kullanıcısına yanıt
    Sucul hava yok Mania’da.Mandalinalı kısım benziyor ama Aqua’ya:)

• selam, içeriğinde vişne barındıran bir parfüm önerin var mı Eser'in listeden?
    Armani Eau de Cedre nin Tutaste kodu nedir?
  • 
Sayfa: önceki 23302331233223332334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.