Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

8 Kayıtlı Üye, 21 Misafir Kullanıcı, 24 Masaüstü Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz 1 iOS )
51.026
Cevap
1.706
Favori
4.948.640
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    17192 Mesaj

Sizin aldiginiz yenisi olmasi lazim hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    freshmind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yarbay
    2059 Mesaj

Yenisinde (yeni) diye belirtilmesi gerekiyor sanırsam hocam. Eskisi ya benimki ?

Neden öyle dediniz, klasik düz olanı beğenmemiş miydiniz ?
    |
    |
    Angelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende özellikle 2. siparişle birlikte çok memnun kaldım. Çünkü ilk siparişte 4 parfüm almış, 1'i kokmuyor, diğerine ise bakmak bile başımı döndürüyordu (noir ) Yarı yarıya bir memnuniyet söz konusu idi.

Ama ikinci siparişteki neredeyse tüm parfümleri beğendim. Chanel ve Savage en çok istenen, kullanılan parfümlerken kesinlikle üstünde durulmalı diye düşünüyorum. Orijinalini bildiğim 3 parfümden 2 si bunlar zaten.

Savage iyi kokmuyor, Chanel ise 3-5 dakika koklatıp yok oluyor. Bu iki parfümde performanslı çıksaydı, söylenecek tek kelam söz kalmazdı, %100 memnuniyet lafı pek caiz olacaktı. %80'de iyidir ama.

Umarım formülleri yenilerler bu iki parfümde.
    |
    |
    benoylebirinsanmiyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Chanel de aldim kullandim sauvage de. Chanel gun boyu ustumde kaliyordu.Benzerligi fena değildi.Sauvage ise kaliciligi ile ilgili konusulmayacak kadar yüksek.Orjinali ile yanyana denedim ve fark yok.Acik parfümde her zaman tutturulamıyor bana da bazen degisik geliyor.Gömüp durmanin da anlamı yok begenmediyseniz almazsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    freshmind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Genelde gömlek ve spor ceket giyiyorum. İş ortamına uygun sonbahar ve kış ayları için parfüm tavsiyelerinizi bekliyorum. Yaş 23, beyaz ten

|
    |

Listemizde.
    |
    |
    İlk Siparişimi Verdim Eser Bey. Gece 2de :) ,
    SİPARİŞ NUMARAM: 213CI5648R

1- Chanel - Bleu de Chanel [CHN]
    2- Tiziana Terenzi - Gumin UNiSEX [GUM]
    3- Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
    4- Carolina Herrera 212 ViP MEN [ViP]

Siparişlerim kör atış oldu biraz ilk alışverişim olduğundan seçimlerim kötü değildir diye umuyorum.( Yorumlarınızı Bekliyorum) Memnun kalırsam kesinlikle alışverişe devam ederim.

Eser Bey Sitenizden ilk defa alışveriş yapıyorum. Sormam gereken 3 soru var. Hangi Kargo Şirketini Kullanıyorsunuz? Kargoya verildiği zaman sitenizde siparişler kısmından kargoyu takip edebiliyor muyuz? Kargolar adrese teslim değil mi?
    |
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik

hocam dior homme intense prive için farkedilirliği hakkında yorum yapma şansınız varmı. bende de var 2 hafta olacak alalı. on numara yumuşak bir açılışı var. dediğiniz gibi 4-5 saat sonra tenimde kokuyor lakin farkedilirlik biraz zayıf gibi geldi bana. deneyimleme şansınız oldu mU?
    |
    |
    Mr.Pacino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SnapeChee

Eser Bey Sitenizden ilk defa alışveriş yapıyorum. Sormam gereken 3 soru var. Hangi Kargo Şirketini Kullanıyorsunuz? Kargoya verildiği zaman sitenizde siparişler kısmından kargoyu takip edebiliyor muyuz? Kargolar adrese teslim değil mi?
    Hocam siparişler yurtiçi kargo ile geliyor. Kargoya verildiği anda cebinize mesaj geliyor yurtiçi kargodan. O numarayla takibi kolay. Köy vs. gibi uzak yerler harici adrese teslim kargolar.

• 1 yıl anca olmuştur

|
    |
    nucs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben de yeni bir kışlık parfüm listesi oluşturacağım da yeni gelecek olan parfümleri bekliyorum. Özellikle de Layton'u bekliyorum.
    |
    |

• Er
    0 Mesaj
    Günün Seçimleri: Chanel Allure Homme Edition Blanche / Chanel Egoiste Platinum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Hocam siparişler yurtiçi kargo ile geliyor. Kargoya verildiği anda cebinize mesaj geliyor yurtiçi kargodan. O numarayla takibi kolay. Köy vs. gibi uzak yerler harici adrese teslim kargolar.

Alıntıları Göster
    İnternetten sık alışveriş yapıyorum hocam. Fakat kargo şirketlerinin çoğu telefona mesaj atmadan direk evine kargo getiriyor. Eskisi gibi sisteme dikkat eden yok. Daha bugün sürattan kargom geldi. Hiç bir şekilde ne kargoya verildi diye ne de dağıtıma çıktı diye mesaj geldi. Gene yurtiçinden başka bir kargom verildi dün farklı bir siteden ondada gönderi no falan gelmedi telefona. O sebepten Eser beye sorayım dedim. Sitesinde falan gönderi kodunu veriyor mu ? Sonra kargo gider gelir haberimiz olmaz mazallah
    |
    |

• Yarbay
    4340 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: esalvarci

hocam dior homme intense prive için farkedilirliği hakkında yorum yapma şansınız varmı. bende de var 2 hafta olacak alalı. on numara yumuşak bir açılışı var. dediğiniz gibi 4-5 saat sonra tenimde kokuyor lakin farkedilirlik biraz zayıf gibi geldi bana. deneyimleme şansınız oldu mU?

Alıntıları Göster
    Hocam havalar hala çok soğumadığı için pek deneyimleme şansım olmadı, o yüzden sağlıklı bir yorum yapamam ama çok saldırgan bir koku olmadığı belli. Ara ara kendini farkettiriyordur diye tahmin ediyorum.

|
    |

• Teğmen
    210 Mesaj

Siparis No: 587UO4698C
    Bugun kargolayabilirseniz sevinirim
    |
    |

Bildiğim kadarıyla kargo SMS bilgilendirme ücretli bir sistem.

Yani Eser hoca istemese böyle bir bilgilendirme almayabilir cebinden fazladan para çıkıyor çünkü.

Eser hocam yeni parfümler ne zaman listeye eklenecek ?

Birde yeni Aventus ile ilgili yorumlarınızı merak ediyoruz.
    |
    |

D'aromes için prive düşünüyor musunuz ?

@EserKozmetik

|
    |

üniversite
haberler
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.