Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.684
Cevap
2.047
Favori
8.313.742
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22682269227022712272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ulaştırdım hocam. Benim parfüm oradaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingiglione -- 20 Ağustos 2019; 1:7:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Günün Parfümü:Chanel Allure Homme Edition Blanche (dekant)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

Arkadaşlar merhaba, en son armani acqua di gio profumo orjinalini kullandım ve fiyatlardan dolayı bir daha orjinal parfüm alamadım
    Yaz-sonbahar için 2 parfüm almak istiyorum buradan.

Listeye bir göz gezdirdim ve gözüme şunları kestirdim:

Dior sauvage
    Creed aventus
    Bvlgari aqva
    Givenchy insense ultramarine
    Gucci pour homme 2
    Chanel allure homme sport

Gucci ve Givenchyi gerçekte koklamadım o ikisini merakımdan alabilirim alırsam.

Aklımdaki ikili creed aventus ve Givenchy insense ultramarine ya da bvlgari aqva

Hangi ikiliyi önerirsiniz bana bu listeden?
    Armani Profumo parfümümdeki tütsü notası çok hoşuma gidiyordu o yüzden Givenchyi merak etmiyor değilim.
    Tütsü notası için Aventus Birch ya da daha güçlüsü olarak Nirvana tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • creed aventus, dior sauvage ve invictus'u orjinalleriyle karşılaştıranlar oldu mu? orjinallerine yakınlıkları ne derece acaba
  • Arkadaşlar Hugo Boss - Boss (Bottlet) [BSS] ile hugo boss vanilya arasındaki tek fark extra vanilya olması mı yoksa başka fark var mı ?

• Memo itallian leather ı deneyimleyen oldumu aranızda koku hakkinda genel bilgi verebilecek varmı?

• Merhaba
    Burberrys Touch Man
    Acqua Di Gio Absolu

Ekleyecekmisiniz listeye
  • Eser hocam ben sabah 6 da bvlgari aqva marine ürününü aldımhttps://www.ozelparfum.com/akko-marina-mrn şu adresten yalnız not bölümüne bir şey yazmadım bir yanlışlık yaptım mı kargoyada verilmemiş daha

• Mr.Seko?
  • atg40 A kullanıcısına yanıt
    Doğru linkteki parfumu eklemissiniz hocam. Not yazmaniza gerek yok. Kargo bilgileri aksam mesaj olarak geliyor.

• Herkese merhaba,
    Eser beyden 4 parfüm sipariş ettim.

1)invictus
    2)voyage
    3)bombshell
    4)bvlgari kristal

Gelince hepsini yorumlayacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

Mr.Seko?
    Yok hocam Yiğit ben. Uras "bizim psikopatın şeyi" dediği yerde benden bahsediyor. Ben o gün ofise gitmemiştim. Video için parfüm lazım olunca benim parfümü kulanmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingiglione -- 20 Ağustos 2019; 14:14:1 >
  • Parfum incelemelerinin derlendigi, onerilerin ve yorumlarin yapıldığı Tutaste Facebook grubuna goz atabilirsiniz.
    https://www.facebook.com/groups/tutaste/

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 20 Ağustos 2019; 14:53:7 >
  • KULLANILAN PARFÜM LİSTESİ
    1 Paco Rabanne - 1 Million [1.M] 
    2 Creed - Himalaya [HML] 
    3 Terre D'Hermes [HRM] 
    4 Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540 UNiSEX [BCR]
    5 Nautica Voyage - Nautica For Men [VYG]
    6 Kilian - Moonlight in Heaven UNiSEX [Moon]
    7 Creed - Virgin island Water [ViW] 
    8 Carolina Herrera 212 MEN [212] 
    9 Lacoste - L.12.12 Rouge [L12]
    10 Armani D'Aromes [D'Ar] 
    11 Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
    12 calvin klein euphoria [EUP]
    13 Escentric 02
    14 Givenchy - Insense Ultramarine
    -- 22 Ağustos 2019 Perşembe --
    15 Jean Paul Gaultier - Le Male [JPG]
    16 Dior - Sauvage [SVG]
    17 Chanel - Bleu de Chanel [CHN]
    18 Terre D'Hermes [HRM]
    19 Giorgio Armani Code Profumo Edp

uzun zamandır seviyeli bi alışverişimiz olmuştur hep whatsapptan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o.aydınlı -- 20 Ağustos 2019; 15:8:29 >
  • Sizin markanızı bilmiyorum ve kullanmadım. Ancak en son orjinal parfüm aldım ve pişman oldum. Bir ton para verip 10 dakika sonra uçan orijinal parfüm almaktansa. Doldurma parfüm alırım daha iyi.
  • smnckgzr S kullanıcısına yanıt
    Hangi parfum hocam? Merak ettim.Burnunuz alışmış olabilir.

• Merhaba arkadaşlar, yaşım 25 ve bu zamana kadar kullandığım parfümler:

Dior Sauvage [SVG] : Beğendim, hafif ve klas.
    Dior Homme intense [Dior] / Delux : Klas bir koku fakat biraz fazla şekerli gibi geldi.
    Terre D'Hermes [HRM] : Kış ayları için favorim. Herkese hitap etmiyor fakat ben hayli beğendim.
    M.Micallef - Royal Vintage [ROYL] / Delux : Çevremden olumlu yorum aldı fakat benim fazla hoşuma gitmedi.
    Amouage - OPUS V [OP5] : Beğenip beğenmediğime hala daha tam olarak karar verebilmiş değilim :) Olsa da olur, olmasa da. Diğerlerinden buna pek sıra gelmiyor.
    Amouage - Jubilation [AMO] : Pek beğenmedim, benim için ağır.
    Kilian - Straight to Heaven [STH] : Pek beğenmedim, benim için ağır.

Kendini belli eden, farkedilebilirliği yüksek parfümleri daha çok seviyorum. Sipariş vermeyi düşündüklerim:

Givenchy - Insense Ultramarine
    Creed - Virgin Island Water
    Creed - Aventus
    Bvlgari - Aqva Marine
    Hermes - Terre d'Hermes

Öncelikli sorum; 3 farklı Aventus var. Aklımdaki Ananas versiyonu. Konu çok uzun olduğu için içinde kayboldum resmen. Bunları denemiş olanlar, birbirleriyle kıyaslayabilir ise çok sevinirim.
    Hermes'i zaten sipariş vereceğim gibi. Hatta orijinal EDP versiyonundan da sipariş vermeyi düşünüyorum onu da denemek açısından. Bunun yanına, önceki parfümlerimle ilgili yorumlarımı dikkate alarak, kışlık bir öneride bulunabilir misiniz?
    Aqva Marine, ViW ve Ultramarine üçlüsünü ikiye düşürmek isterseniz, hangisini elerdiniz? Farkedilebilirlik açısından bu parfümleri nasıl değerlendirirsiniz?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler!
  • Haa tamamdır hocam
  • Burada satılan D&G The One edt versiyon mu yoksa edp versiyon mu? Orjinale yakınlığı kalıcılığı ve silajı nasıl, kullananlar yorumlayabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 20 Ağustos 2019; 18:40:39 >
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    The one malumunuz orijinali 2 saati bile zor çıkarıyor.

Buradaki hali kalıcı olması için daha tatlılaştırılmış, yoğun. Çünkü orijinaline yakınlaştırıldığı zaman buradaki bazı şahıslar “gogmuyor” demeye başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia_ -- 20 Ağustos 2019; 19:49:42 >
  • 
Sayfa: önceki 22682269227022712272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.