Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: caps1ock Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (8 Mobil) - 7 Masaüstü9 Mobil
53.899
Cevap
1.720
Favori
5.252.458
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    56 Mesaj
    Arkadaşlar hepinizin bugün ortak sorusuna buradan cevap vereyim.

Kargom cuma gününe yetişir mi? Yarım saat sonra gün içine kargo yetiştiremeyeceğim. O yüzden ancak yarın cıkar ve cumartesi şubede olur. O gün de çok yoğun oldukları için dağıtabileceklerini sanmıyorum.

Lütfen aciliyeti olan dostlarım siparişleri için yurtiçi kargo şubesi seçsinler oraya gönderelim. Cumartesi kesin kargonuzu alabilirsiniz.

Kargolar bayram çıkışı çalışacaklar uzun tatil yok, bilginize..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Salatalığa en yakın koku fahreneight bence bazıları benzine de benzetiyor ama ben inanılmaz salatalığa benzetiyorum buram buram mis gibi.
    hiçbir zaman salatalık kokusuna benzetemedim. Pek sevmediğim bir koku, ilk kez almıştım. Sanırım tekrar almam...
    |
    |

Menekse yaprağı notasi salatalık kokusuna benziyor. Bundan fahrenheitin salataliga benzetildigini düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ronaldinho26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    Takaslık parfüm; genelde Bvlgari BLV tarzı kokular hoşuma gidiyor. Özel mesajla teklifte bulunun anlaşırsak takaslarız.

-Creed - Original Vetiver [ORG] %99 (Tutaste)
    -Terre D'Hermes [HRM] %93 (Tutaste)
    -Kenzo - Pour Homme [KNZ] %95 (Tutaste)
    -Tom Ford - Tuscan Leather : %99 (Tutaste)
    -Avon Fullspeed - Turuncu (Orjinal)
    |
    |
    Elimde satılık,takaslık 100ml %99 dolulukta orjinal Givenchy Pour Homme bulunmakta. İlgilenen arkadaşlar pm'den ulaşabilirler.

|
    |
    Creed - Original Santal
    Dior Homme intense prive
    Tiziana Terenzi - Kirke
    YOU
    Killian BTB Back To Black
    Kilian - Moonlight in Heaven

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omerfarukkuru -- 7 Ağustos 2019; 21:26:6 >
    |
    |
    |
    |

Listeye giren Xerjoff more than words den bahsedeyim biraz.

Oud temalı bir parfum öncelikle ancak burdaki öd sert ve yogun odunsu degil. Amber, meyve, ciceksi notalarla(gül bence başrolde) oldukça yumusatilmis bir yapida diyebilirim. Zaman zaman tütsülu zaman zamanda yumusak meyveli yapısıyla kendini hissettiriyor.

Kalıcılık ve performans yönünden gayet başarılı bu bakimdan dozajlamaya dikkat etmenizi oneririm.

Tam anlamiyla sıcak ve oryantel bir koku.Orjinale benzerlik acisindan son derece başarılı 50 tl fiyatının karşılığını verir diye düşünüyorum.Imkani olanlar orjinali ile birlikte denerlerse tutaste kalitesine hayran kalacaklardir bu parfumdeki. Böylesine pahalı ve özel kokulari bu kadar kaliteli bir şekilde kullanabilme imkanı benim açımdan oldukça mutlu edici bir durum.

Parfum Resimdeki gibi bir ortamda. Los ışık veya mumlarin olduğu şık bir yere,cok yakisacagini düşünüyorum. Gündelikten ziyade daha özel an kokusu gibi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 8 Ağustos 2019; 3:1:11 >

• Çavuş
    95 Mesaj
    Escobar kafa yapar mı?

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    12 Mesaj

Bir arttırıyorum ve:

Ecsentric 02
    |
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Notalarından beklenmeyecek bir şekilde meyvemsilik tatlılık var. Ananas sulu çok tatlı kokteylleri andırdı bana, şaşırdım sormak istedim. Meyveli-tatlı kokuları beğenenler bu parfümü de beğenecektir.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Neroli hakkinda yorum alabilirmiyim? Kalicilik ve farkedilebirlik nasil? Kullanan biri yorum yapabilirmi lutfen. Suan voyage nautica kullaniyorum farklilik lazim sıkıldım.
    Neroli Sauvage yaz kullanımında performansı gayet tatmin edici,aslında uygun dozlamayla 4 mevsim kullanılabilir.Ferah keskin çiçeksi bir koku,alışılmışın dışında bir koku değil ama basit bir parfüm değil gayet kaliteli.Prive olduğu hissediliyor kalite diğer ürünlere kıyasla daha yüksek.Parfüm unisex olmasına rağmen bence kadın kullanımına daha uygun,genç işi değil çiçekli böcekli genç işi kadın parfümlerinden değil gayet oturaklı.Ben çoğu unisex parfümü feminen bulan biriyim Hermes-Nil,Byredo - Bal d'Afrique,Tiziana Terenzi - Casanova o konuda uyarayım.

Edit:Bu yazıyı yazdıktan sonra Creed Himalaya kokladım onunda çok maskülen olduğu söylenemez öyleyse Neroli Sauvage'de unisex denilebilir severek kullanan erkeklerde olabilir ben şahsen tercih etmiyorum ama Nil severek kullanan erkekler var bunuda kullananlar vardır,zevkler değişir net bir şey söylemek zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YamporozZM -- 8 Ağustos 2019; 14:42:57 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    464 Mesaj
    Kör alış yaptığım parfümler geldi ama yorum yapamamıştım basitçe yorumladım

Carolina Herrera 212 ViP MEN [ViP]:tatlı tatlı bir koku geliyor aradan galiba passionfruit yazan meyve çok güzel kokuyor baya hoşuma gitti kolay kolay negatif bir yorum almazsınız

Mont Blanc - Legend: bu parfümü (ya da benzerini)çoğu orta yaşlı kişilerden aldım.Bir tane deodorant kokusuna benziyo ama çıkaramadım beğenmedim

YSL- La Nuit de L'homme: Daha çok sanki buluşmalarda kullanılacak bir parfüm gibi geldi bana yumuşak ve seksi bir yapısı var bu da çok güzel

Solo Loewe(tester):Bana gio yu hatırlattı su notası yok ve daha bi mandalina ağırlıklı gibi kokuyor normal

Tom Ford - Tuscan Leather: Geldik bana göre en farklı kokuya ön planda deri kokusu ve biraz tatlılık gelince güzelleşiyor ilk sıktığımda beğenmemiştim şimdi hoşuma gitmeye başladı
    |
    |

|
    |
SEO
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.